Process for improving the adhesiveness of coating on phenolic foam resins
Info
Publication number
CA920043A
CA920043A CA089536A CA89536A CA920043A CA 920043 A CA920043 A CA 920043A CA 089536 A CA089536 A CA 089536A CA 89536 A CA89536 A CA 89536A CA 920043 A CA920043 A CA 920043A