CA918629A - Adapter for eccentrically locating drill bit - Google Patents
Adapter for eccentrically locating drill bit
Info
Publication number
CA918629A
CA918629A CA063854A CA63854A CA918629A CA 918629 A CA918629 A CA 918629A CA 063854 A CA063854 A CA 063854A CA 63854 A CA63854 A CA 63854A CA 918629 A CA918629 A CA 918629A