CA918458A - High strength aluminum casting alloy - Google Patents
High strength aluminum casting alloy
Info
Publication number
CA918458A
CA918458A CA082498A CA82498A CA918458A CA 918458 A CA918458 A CA 918458A CA 082498 A CA082498 A CA 082498A CA 82498 A CA82498 A CA 82498A CA 918458 A CA918458 A CA 918458A