UA78420C2 - Aerodynamic tunnel for training parachutists - Google Patents

Aerodynamic tunnel for training parachutists Download PDF

Info

Publication number
UA78420C2
UA78420C2 UAA200506866A UAA200506866A UA78420C2 UA 78420 C2 UA78420 C2 UA 78420C2 UA A200506866 A UAA200506866 A UA A200506866A UA A200506866 A UAA200506866 A UA A200506866A UA 78420 C2 UA78420 C2 UA 78420C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
working
working zone
area
wind tunnel
flow
Prior art date
Application number
UAA200506866A
Other languages
English (en)
Inventor
Viktor Borysovych Petruk
Original Assignee
Viktor Borysovych Petruk
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Viktor Borysovych Petruk filed Critical Viktor Borysovych Petruk
Priority to UAA200506866A priority Critical patent/UA78420C2/uk
Priority to PCT/UA2006/000042 priority patent/WO2007008184A1/ru
Priority to RU2008105848/28A priority patent/RU2389528C2/ru
Priority to EP06769738A priority patent/EP1920806A4/de
Priority to US11/988,602 priority patent/US7819664B2/en
Publication of UA78420C2 publication Critical patent/UA78420C2/uk

Links

Classifications

    • BPERFORMING OPERATIONS; TRANSPORTING
    • B64AIRCRAFT; AVIATION; COSMONAUTICS
    • B64DEQUIPMENT FOR FITTING IN OR TO AIRCRAFT; FLIGHT SUITS; PARACHUTES; ARRANGEMENT OR MOUNTING OF POWER PLANTS OR PROPULSION TRANSMISSIONS IN AIRCRAFT
    • B64D23/00Training of parachutists
    • AHUMAN NECESSITIES
    • A63SPORTS; GAMES; AMUSEMENTS
    • A63GMERRY-GO-ROUNDS; SWINGS; ROCKING-HORSES; CHUTES; SWITCHBACKS; SIMILAR DEVICES FOR PUBLIC AMUSEMENT
    • A63G31/00Amusement arrangements
    • GPHYSICS
    • G01MEASURING; TESTING
    • G01MTESTING STATIC OR DYNAMIC BALANCE OF MACHINES OR STRUCTURES; TESTING OF STRUCTURES OR APPARATUS, NOT OTHERWISE PROVIDED FOR
    • G01M9/00Aerodynamic testing; Arrangements in or on wind tunnels
    • G01M9/02Wind tunnels
    • AHUMAN NECESSITIES
    • A63SPORTS; GAMES; AMUSEMENTS
    • A63GMERRY-GO-ROUNDS; SWINGS; ROCKING-HORSES; CHUTES; SWITCHBACKS; SIMILAR DEVICES FOR PUBLIC AMUSEMENT
    • A63G31/00Amusement arrangements
    • A63G2031/005Skydiving

Landscapes

  • Physics & Mathematics (AREA)
  • Engineering & Computer Science (AREA)
  • Aviation & Aerospace Engineering (AREA)
  • Fluid Mechanics (AREA)
  • General Physics & Mathematics (AREA)
  • Aerodynamic Tests, Hydrodynamic Tests, Wind Tunnels, And Water Tanks (AREA)
  • Electrical Discharge Machining, Electrochemical Machining, And Combined Machining (AREA)
  • Devices Affording Protection Of Roads Or Walls For Sound Insulation (AREA)
  • Wind Motors (AREA)

Description

Опис винаходу
Винахід відноситься до аеродинамічних труб і може бути використаний як тренажер для підготовки 2 парашутистів і розважальних цілей.
Відомі в парашутному спорті дисципліни, пов'язані з вільним падінням можна розділити на такі що виконуються при постійній швидкості падіння (орієнтовно 50-5Б5м/с); і такі що виконуються при змінній швидкості падіння (орієнтовно в діапазоні 45-7О0м/с). До перших відносяться групова акробатика і початкова підготовка парашутистів (придбання навичок стійкого падіння). До других відносяться артистичні види 70 парашутного спорту: фріфлай, фрістайл та ін.
Для роботи парашутиста або групи парашутистів у робочій зоні агеродинамічної труби необхідно, щоб сила опору, що діє на тіло парашутиста, дорівнювала силі його ваги. У противному випадку, нерівність зазначених сил приведе до переміщення парашутиста уздовж осі потоку і його виходу за межі робочої зони, або зіткненню з запобіжними сітками, внаслідок обмеженості розмірів робочої зони. 19 Найбільш раціональним рішенням, що дозволяє утримувати парашутиста або групу парашутистів у робочій зоні, є виконання робочої зони у вигляді дифузора, швидкість на вході в який приблизно відповідає верхній границі діапазону швидкостей падіння, а швидкість на виході приблизно відповідає нижній границі діапазону швидкостей падіння. При цьому завдяки наявності від'ємного градієнта швидкостей потоку по осі робочої зони, відбувається самостабілізація положення тіла, тобто тіло займає в робочій зоні рівень, на якому сила опору, що діє на нього, дорівнює його вазі. Зміна міделю або коефіцієнта опору (при зміні положення тіла), приводить до переходу тіла на новий рівноважний рівень.
Відомий тренажер для підготовки парашутистів що містить робочу зону у вигляді дифузора, з діапазоном швидкостей 45-7Ом/с, |(1Ї. Робоча зона зазначеного тренажера містить дві ділянки, між якими може встановлюватися сітка. У випадку виконання вправ по артистичних видах парашутного спорту, сітка, що розділяє с ділянки не встановлюється, і парашутисти можуть переміщуватись від нижньої до верхньої границі робочої зони. (3
У випадку виконання вправ по груповій акробатиці, або початкової підготовки парашутистів, сітка встановлюється, і парашутисти працюють у верхній частині робочої зони, у перетині де швидкість потоку складає приблизно 50 м/с.
Головним недоліком зазначеного тренажера є незадовільна якість потоку в другій ділянці, що негативно о позначається на якості тренувань команд по груповій акробатиці і призводить до закріплення шкідливих Га рефлекторних навичок, які негативно позначаються на результатах команд при виконанні стрибків з парашутом.
Це пов'язано з трьома причинами: М
По-перше, для прискорення виконання деяких фігур по груповій акробатиці, обертання парашутистів с виконується таким чином, що один парашутист проходить під тілом іншого парашутиста, тобто при виконанні фігури парашутисти знаходяться на різних рівнях, але в момент переходу рухаються з однаковими - вертикальними швидкостями. При виконанні такого переходу в робочій зоні аеродинамічної труби, що має подовжній градієнт швидкостей, парашутист, що піднявся вище, опиняється в площині, де швидкість потоку і, відповідно швидкісний напір менше, а парашутист, що опустився нижче, опиняється в площині, де швидкість « потоку і, відповідно швидкісний напір більше. Для компенсації зміни швидкісного напору верхній парашутист З 50 змушений збільшувати мідель свого тіла, а нижній парашутист, відповідно зменшувати. Інтенсивні тренування в с аеродинамічній трубі призводять до того, що зазначені дії по компенсації зміни швидкісного напору стають
Із» рефлекторними. При виконанні стрибка з парашутом, у вільній атмосфері, поздовжній градієнт швидкостей відсутній, а закріплені рефлекторні навички по його компенсації шляхом збільшення чи зменшення міделю тіла, призводять до того, що при виконанні обертання з перетинанням площин, верхній парашутист піднімається вище необхідного рівня, а нижній парашутист опускається нижче необхідного рівня, що призводить до розкидання і парашутистів по вертикалі і погіршенню результатів.
Ге | По-друге, внаслідок наявності початкової дифузорної ділянки, відбувається зміна профілю швидкостей, збільшується товщина пограничного шару і зменшується ядро постійних швидкостей. Профіль швидкостей шк набуває опуклої форми. При цьому на ділянку тіла розташовану ближче до осі потоку діє більший швидкісний ка 20 напір, а на ділянку тіла розташовану далі від осі потоку діє менший швидкісний напір. Це викликає обертальний момент, який змінює кут атаки тіла, що призводить до відхилення повної агродинамічної сили в напрямку с периферії потоку, внаслідок цього виникає бічна складова повної аеродинамічної сили, що виштовхує тіло на периферію потоку. Ця бічна сила дорівнює нулю на осі потоку і збільшується зі збільшенням відстані від осі.
По-третє, внаслідок наявності кута розкриття, напрямок векторів швидкості потоку в перетині робочої зони 29 де паралельний. В центрі робочої зони вектор швидкості потоку паралельний вектору сили ваги, а біля стінки
ГФ) робочої зони між вектором швидкості потоку і вектором сили ваги є кут, що дорівнює половині кута розкриття юю дифузора. Відповідно, повна аеродинамічна сила, для симетричного тіла, у центрі робочої зони спрямована строго доверху, а на периферії, під деяким кутом, який тим більше, чим ближче тіло до стінки робочої зони.
Тому, на тіло, що знаходиться не на осі потоку діє бічна сила, що виштовхує тіло на периферію. Ця бічна сила 60 дорівнює нулю на осі потоку і збільшується зі збільшенням відстані від осі.
В результаті складення зазначених вище бічних сил, виникає ефект роботи на сферичній поверхні, коли тіло постійне прагне "з'їхати" до стінки робочої зони. Для компенсації зазначеного ефекту парашутисти надають своєму тілу нахил у напрямку осі робочої зони. Інтенсивні тренування в аеродинамічній трубі призводять до того, що зазначені дії по компенсації бічної сили стають рефлекторними. При виконанні стрибка з парашутом, у бо вільній атмосфері, бічна сила відсутня, а закріплені рефлекторні навички по її компенсації шляхом надання своєму тілу нахилу в напрямку центра групи приводять, до того, що команда працює занадто щільно, "збивається в купу", що негативно позначається на її результатах.
Ще одним недоліком зазначеного тренажера є надлишкові гідравлічні втрати при роботі у верхній ділянці робочої зони, тому що нижня дифузорна ділянка, яка не використовується у даному випадку, нижня запобіжна сітка і хонейкомб, встановлені в найбільш вузькому перетині каналу є основними джерелами гідравлічних втрат.
Зазначені недоліки можуть бути усунуті шляхом створення тренажера для підготовки парашутистів, що містить дві робочих зони, кожна з яких адаптована для найбільш ефективної підготовки по конкретному виду парашутного спорту. 70 Робоча зона, призначена для виконання вправ по груповій акробатиці і початкової підготовки парашутистів повинна мати мінімальну довжину початкової ділянки і мінімальний від'ємний градієнт швидкостей. Довжина такої робочої зони, відповідно відносно мала (порядку одного калібру), а кут розкриття - порядку декількох градусів (0,5-52)3. Малий подовжній градієнт швидкостей у робочій зоні зменшує необхідну компенсацію зміни швидкісного напору на різних рівнях при виконанні обертань з перетинання площин. Мала відносна довжина 75 робочої зони виключає наростання пограничного шару значної товщини і дозволяє зберегти ядро постійних швидкостей, по розмірах близьке до діаметра робочої зони, що виключає першу складову бічної сили. Малий кут розкриття робочої зони зменшує відхилення повної аеродинамічної сили на периферії потоку, що зменшує другу складову бічної сили.
Робоча зона, призначена для виконання вправ по артистичних видах парашутного спорту повинна мати відповідний діапазон швидкостей на вході і виході, а довжина робочої зони повинна складати порядку 2-4 калібрів, при куті розкриття 5-102. Наявність градієнта швидкостей і бічної сили в даному випадку менш критично, а вирішальним є діапазон швидкостей, тому довжина робочої зони і кут розкриття приймаються з міркувань мінімізації гідравлічних втрат в контурі аеродинамічної труби і технологічних обмежень.
Зазначені робочі зони можуть бути встановлені в контурі тренажера паралельно, послідовно, або бути су змінними. Найбільш ефективною є послідовна установка робочих зон.
Відомий тренажер для парашутистів з декількома робочими зонами, встановленими послідовно на одній осі о
І21.
Основним недоліком зазначеного тренажера є установка вентиляторів на ділянках каналів між робочими зонами і відсутність елементів, що вирівнюють поле швидкостей, на вході в робочі зони. Обов'язковим о елементом вентилятора, що створює перепад тисків, є втулка, яка у сучасних вентиляторах має діаметр від 0,4 до 0,7 діаметра каналу, в якому установлений вентилятор. Ця втулка створює супутній слід значної ширини і с довжини. Наявність супутнього сліду від втулки вентилятора в робочій зоні зробить повноцінне тренування в ній «І неможливим, тому що потрапляння парашутиста в супутній слід, де швидкісний напір менше ніж в основному потоку призведе до падіння парашутиста на запобіжну сітку, а переміщуватися в робочій зоні, не потрапляючи в со супутній слід практично неможливо, тому що він займає значну частину діаметра робочої зони. Крім того, втулки че вентиляторів, розташованих у перетинах близьких по площі до перетинів робочих зон, з урахуванням підтискання потоку на втулці, є джерелами великих гідравлічних втрат.
Зазначені недоліки можуть бути усунуті шляхом створення аеродинамічної труби, проточна частина якої не « містить елементів, що погіршують рівномірність поля швидкостей, призводять до місцевих відривів потоку і 470 створюють великі гідравлічні втрати. - с Найбільш близькою по технічній суті до пропонованого технічного рішення є аеродинамічна труба, ц призначена для аеродинамічних досліджень |З стор.177), що містить канал, який утворюють послідовно "» встановлені і з'єднані між собою: вхідний конфузор, перша робоча зона, проміжний конфузор, друга робоча зона.
Основним недоліком зазначеної аеродинамічної труби є неможливість одночасної роботи в обох робочих зонах (відсутні елементи, що виключають потрапляння в другу робочу зону супутнього сліду від моделей -І встановлених у першій робочій зоні), тому дослідження проводяться в робочих зонах по черзі. При цьому, при роботі в одній робочій зоні, потік також проходить через іншу робочу зону, що не використовується, створюючи со додаткові паразитні втрати, особливо у випадку роботи в першій робочій зоні тому що додаткове підтискання в ьч проміжному конфузорі, з наступним гальмуванням у дифузорі за другою робочою зоною, істотно збільшує загальні гідравлічні втрати в контурі. о Недоліками зазначеної аеродинамічної труби, стосовно підготовки спортсменів парашутистів є відсутність с градієнта швидкостей у робочих зонах (швидкість у ядрі постійних швидкостей однакова в будь-якому перетині робочої зони). А також неможливість одночасної роботи парашутистів у першій і другий робочих зонах, внаслідок істотно різних швидкостей. Так, якщо в першій робочій зоні буде встановлена рівноважна швидкість, то в другій 5ь робочій зоні швидкість буде більше рівноважної, тому парашутисти будуть виштовхнуті надлишковим швидкісним напором у дифузор, або будуть притиснуті до верхньої обмежувальної сітки (якщо буде передбачена о її установка). Якщо рівноважна швидкість буде встановлена в другій робочій зоні, у першій робочій зоні іме) швидкість буде менше рівноважної, тому парашутисти проваляться у вхідний конфузор, або впадуть на нижню обмежувальну сітку (якщо буде передбачена її установка). 60 В основу пропонованого технічного рішення поставлена задача по розробці конструкції аеродинамічної труби для підготовки парашутистів, що містила б робочі зони, в яких реалізуються параметри потоку, оптимально адаптовані для підготовки по груповій акробатиці й артистичних видах парашутного спорту, і допускала б одночасну підготовку парашутистів в обох робочих зонах.
Поставлена задача вирішується шляхом того, що аеродинамічна труба, яка містить канал, що утворюють 65 послідовно встановлені і з'єднані між собою: вхідний конфузор, перша робоча зона, проміжний конфузор, друга робоча зона, містить робочі зони, що виконані дифузорними, причому з різним подовжнім градієнтом швидкостей потоку, при цьому робоча зона з меншим подовжнім градієнтом швидкостей має меншу довжину, а робоча зона з більшим подовжнім градієнтом швидкостей має більшу довжину. Робоча зона з більшим подовжнім градієнтом швидкостей містить, щонайменше, один перетин, перпендикулярний осі потоку, площа якого дорівнює площі вхідного перетину робочої зони з меншим подовжнім градієнтом швидкостей. Робоча зона з меншим подовжнім градієнтом швидкостей встановлена за вхідним конфузором, а робоча зона з більшим подовжнім градієнтом швидкостей встановлена за проміжним конфузором. На виході з першої робочої зони встановлений хонейкомб.
На вході в першу робочу зону, на вході в проміжний конфузор і на виході з другої робочої зони встановлені запобіжні сітки. Площа перетину каналу в місці з'єднання проміжного конфузора і другої робочої зони підібрана /0 таким чином, щоб виключити провалювання парашутистів з другої робочої зони в проміжний конфузор при нормальній роботі приводу (швидкість у перетині близько 8Ом/с).
Таким чином, пропонована аеродинамічна труба для підготовки парашутистів містить послідовно встановлені: вхідний конфузор, вхідну запобіжну сітку, першу робочу зону, хонейкомб, проміжну запобіжну сітку, проміжний конфузор, другу робочу зону, вихідну запобіжну сітку. Робочі зони, виконані дифузорними, /5 причому з різним подовжнім градієнтом швидкостей потоку, при цьому робоча зона з меншим подовжнім градієнтом швидкостей має меншу довжину, а робоча зона з великим подовжнім градієнтом швидкостей має велику довжину.
До відмінних від найближчого аналога ознак відносяться: - застосування робочих зон, що виконані дифузорними, причому з різним подовжнім градієнтом швидкостей потоку; - наявність у робочій зоні з більшим подовжнім градієнтом швидкостей, щонайменше, одного перетину, перпендикулярного осі потоку, площа якого дорівнює площі вхідного перетину робочої зони з меншим подовжнім градієнтом швидкостей; - застосування хонейкомба на виході з першої робочої зони; сч - застосування запобіжних сіток.
Дифузорні робочі зони дозволяють утримувати парашутиста або групу парашутистів у робочій зоні при зміні і) ним (ними) коефіцієнта опору і міделю свого тіла при виконанні маневрів, шляхом самостабілізації, без стороннього керування. Різні подовжні градієнти швидкостей дозволяють створити в кожній робочій зоні потік з характеристиками оптимальними для конкретного виду парашутного спорту. Наявність у робочій зоні з більшим о зо подовжнім градієнтом швидкостей, щонайменше, одного перетину, перпендикулярного осі потоку, площа якого дорівнює площі вхідного перетину робочої зони з меншим подовжнім градієнтом швидкостей дозволяє с одночасно в обох робочих зонах підтримувати рівноважну швидкість і, відповідно, дозволяє парашутистам «Е працювати в обох робочих зонах одночасно. Розташування робочої зони з меншим подовжнім градієнтом швидкості попереду робочої зони з більшим подовжнім градієнтом швидкості дозволяє покращити якість потоку со з5 для парашутистів, що займаються груповою акробатикою (вони є більш чутливими до неоднорідності потоку), та р. підвищує ефективність проміжного конфузору, який зменшує неоднорідність поля швидкостей пропорційно квадрату підтискання (відношення площі вхідного перетину до площі вихідного перетину). Хонейкомб на виході з першої робочої зони зменшує масштаб турбулентності, закручення і скіс потоку, що створюються парашутистами, які працюють у першій робочій зоні, це поліпшує якість потоку на вході в другу робочу зону і « дозволяє працювати в обох робочих зонах одночасно. Запобіжні сітки підвищують безпеку тренувань в в с аеродинамічній трубі, особливо у випадку раптового відключення приводу і, крім того, проміжна запобіжна
Й сітка, додатково виконує часткове вирівнювання поля швидкостей потоку на вході в проміжний конфузор і, и?» відповідно на вході в другу робочу зону.
З'єднання зазначених відомих і невідомих ознак забезпечує можливість одночасної підготовки парашутистів по груповій акробатиці й артистичних видах парашутного спорту в оптимально адаптованих для конкретного -І виду підготовки умовах, що дозволяє поліпшити якість тренувань і істотно збільшити економічну ефективність аеродинамічної труби. со Суть винаходу пояснюється графічно, де на Фіг. зображено схему пропонованої аеродинамічної труби. їх Конструкція аеродинамічної труби складається з: вхідного конфузору 1, вхідної запобіжної сітки 2, першої робочої зони З, хонейкомба 4, проміжної запобіжної сітки 5, проміжного конфузору 6, другої робочої зони 7 і де вихідної запобіжної сітки 8. о Аеродинамічна труба працює в такий спосіб: Вентиляторна установка (на малюнку не показана), створює перепад тисків, під дією якого повітря в контурі труби рухається знизу вгору. У вхідному конфузорі 1 відбувається прискорення повітря і вирівнювання поля швидкостей. У першій робочій зоні З відбувається 5 Підготовка парашутистів, що займаються груповою акробатикою, або початковою підготовкою парашутистів. При цьому порушується рівномірність поля швидкостей потоку, тіла парашутистів залишають супутній слід, а їхні
Ф) переміщення призводять до скосів і закручення потоку. У хонейкомбі 4 відбувається зменшення масштабу ка турбулентності, закручення і скосу потоку. На проміжній запобіжній сітці 5 відбувається часткове вирівнювання поля швидкостей. У проміжному конфузорі 6 також відбувається прискорення і часткове вирівнювання поля во швидкостей. Крім того, на відрізку між робочими перетинами першої і другої робочих зон відбувається природне вирівнювання поля швидкостей за рахунок в'язкості повітря і турбулентного обміну. В другій робочій зоні 7 відбувається підготовка парашутистів, що займаються артистичними видами парашутного спорту. Крім того, оскільки друга робоча зона є дифузором, у ній відбувається гальмування потоку і відновлення повного тиску, після чого, повітря або викидається в атмосферу (у випадку якщо аеродинамічна труба має відкритий контур), 65 або надходить у зворотний канал і повертається у вхідний конфузор 1 (у випадку, якщо аеродинамічна труба має замкнутий контур). У випадку раптового відключення приводу парашутисти, що працюють у першій робочій зоні,
опускаються на вхідну запобіжну сітку, а парашутисти, що працюють у другій робочій зоні на проміжну запобіжну сітку.
Джерела інформації: 1. патент Франції ЕК 2 843 940 - АТ, МПК В64023/00 2002р. 2. патент Японії УР 2 152486, МПК АбЄЗО31/00, В64023/00, 50989/00 1990р.
З. Трудьї Центрального азрогидродинамического института Вьмпуск 2059 Мсследования злементов зкспериментальньїх азродинамических установок М, ЦАГИ, 1980г.,с.177.

Claims (6)

Формула винаходу
1. Аеродинамічна труба для підготовки парашутистів, яка містить канал, що утворюють послідовно встановлені і з'єднані між собою вхідний конфузор, перша робоча зона, проміжний конфузор, друга робоча зона, /5 яка відрізняється тим, що робочі зони виконані дифузорними, з різним подовжнім градієнтом швидкостей потоку, при цьому робоча зона з меншим подовжнім градієнтом швидкостей має меншу довжину, а робоча зона з більшим подовжнім градієнтом швидкостей має більшу довжину, причому робоча зона з більшим подовжнім градієнтом швидкостей містить щонайменше один переріз, перпендикулярний осі потоку, площа якого дорівнює площі вхідного перерізу робочої зони з меншим подовжнім градієнтом швидкостей, крім того, всередині каналу встановлені запобіжні сітки.
2. Аеродинамічна труба за п. 1, яка відрізняється тим, що робоча зона з меншим подовжнім градієнтом швидкостей встановлена за вхідним конфузором, а робоча зона з більшим подовжнім градієнтом швидкостей установлена за проміжним конфузором.
З. Аеродинамічна труба за п. 1, яка відрізняється тим, що на виході з першої робочої зони додатково сч встановлений хонейкомб.
4. Аеродинамічна труба за п. 1 або З, яка відрізняється тим, що запобіжна сітка встановлена на вході в (о) першу робочу зону.
5. Аеродинамічна труба за п. 1 або 3, яка відрізняється тим, що запобіжна сітка встановлена на вході в проміжний конфузор. о зо
6. Аеродинамічна труба за п. 1 або 3, яка відрізняється тим, що запобіжна сітка встановлена на виході з другої робочої зони. с « с і - -
с . и? -І (ее) щ» з 50 (42) Ф) іме) 60 б5
UAA200506866A 2005-07-12 2005-07-12 Aerodynamic tunnel for training parachutists UA78420C2 (en)

Priority Applications (5)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAA200506866A UA78420C2 (en) 2005-07-12 2005-07-12 Aerodynamic tunnel for training parachutists
PCT/UA2006/000042 WO2007008184A1 (fr) 2005-07-12 2006-06-29 Soufflerie d'entrainement pour parachutistes
RU2008105848/28A RU2389528C2 (ru) 2005-07-12 2006-06-29 Аэродинамическая труба для подготовки парашютистов
EP06769738A EP1920806A4 (de) 2005-07-12 2006-06-29 Windtunnel zum trainieren von sportfallschirmspringern
US11/988,602 US7819664B2 (en) 2005-07-12 2006-06-29 Wind tunnel for training parachutists

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAA200506866A UA78420C2 (en) 2005-07-12 2005-07-12 Aerodynamic tunnel for training parachutists

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA78420C2 true UA78420C2 (en) 2007-03-15

Family

ID=37637434

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAA200506866A UA78420C2 (en) 2005-07-12 2005-07-12 Aerodynamic tunnel for training parachutists

Country Status (5)

Country Link
US (1) US7819664B2 (uk)
EP (1) EP1920806A4 (uk)
RU (1) RU2389528C2 (uk)
UA (1) UA78420C2 (uk)
WO (1) WO2007008184A1 (uk)

Cited By (1)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
RU2478526C1 (ru) * 2011-08-10 2013-04-10 Николай Николаевич Петухов Устройство для безопасного спуска с высотных объектов

Families Citing this family (14)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
TR201000065A2 (tr) 2010-01-06 2011-01-21 Stm Savunma Teknoloj�Ler� M�H.Ve T�C.A.�. Yüzey açıklıklarında akış kaynaklı rezonans sönümleyici kabin
US9191071B2 (en) * 2012-01-05 2015-11-17 Alpha Networks Inc. Broadband power line network device and ethernet signal coupling device thereof
US9045232B1 (en) * 2013-03-14 2015-06-02 Timothy A. Burke Transportable system for simulating free fall in air
US9682326B2 (en) * 2014-11-24 2017-06-20 Elizabeth Wales Burroughs Human flying apparatus
SE541001C2 (en) 2016-02-15 2019-02-26 Inclined Labs AB Wind tunnel for human flight
EP3601989B1 (en) * 2017-03-27 2022-01-26 Aerodium Technologies, SIA An open vertical wind tunnel
US10782524B2 (en) * 2017-06-09 2020-09-22 Mark Haley Skydiving tracker: an integrated system for flight data collection and virtual reality simulators for improving skydiving safety
US10537816B2 (en) * 2017-06-30 2020-01-21 Antonio Arias, IV Body flight simulator
CN109011605B (zh) * 2018-08-29 2020-06-19 南京溧水高新创业投资管理有限公司 一种娱乐风洞安全防护墙
JP2022505407A (ja) 2018-11-16 2022-01-14 スカイベンチャー インターナショナル(ユーケー)リミテッド. 再循環式垂直風洞
CN110031182B (zh) * 2019-05-21 2021-03-16 中国汽车工程研究院股份有限公司 一种产生速度梯度流场的装置及方法
JP2021012349A (ja) 2019-06-21 2021-02-04 マーク ヘイリー 自律したジェット戦闘機への移行期にパイロットの安全を改良する自動脱出技術およびスカイダイビング訓練システム
CN112156481A (zh) * 2019-11-16 2021-01-01 苏州力佳达电子科技有限公司 一种多功能游乐球装置
US11891182B2 (en) * 2023-01-23 2024-02-06 Flight-1 Technologies, LLC Multi-axis parachute and skydiving simulator

Family Cites Families (15)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US3484953A (en) * 1967-05-15 1969-12-23 Ray H Norheim Jr Apparatus for simulating free fall through air
US4578037A (en) * 1981-10-20 1986-03-25 Alexander Macangus Skydiving simulator
JPH02152486A (ja) * 1988-12-06 1990-06-12 Mitsubishi Heavy Ind Ltd 空中遊泳模擬体験装置
US5593352A (en) * 1994-02-28 1997-01-14 Methfessel; Harley A. J. Mobile ground level skydiving apparatus
US5753811A (en) * 1994-07-19 1998-05-19 Inversiones Bernoulli C.A. Aerodynamic tunnel particularly suited for entertainment purposes
US5655909A (en) * 1995-03-06 1997-08-12 Kitchen; William J. Skydiving trainer windtunnel
US6000942A (en) * 1996-09-17 1999-12-14 Systems Technology, Inc. Parachute flight training simulator
FR2766790B1 (fr) * 1997-07-31 1999-10-08 Abb Solyvent Ventec Installation de vol libre pour la production artificielle d'un vent de sustentation
US6083110A (en) * 1998-09-23 2000-07-04 Sky Venture, Inc. Vertical wind tunnel training device
US6813595B2 (en) * 1999-12-27 2004-11-02 Allen G. Edgar Portable flight simulator
US6805558B1 (en) * 2000-11-20 2004-10-19 David Carl Free fall and game simulator
KR100402933B1 (ko) * 2001-03-22 2003-10-22 이성태 고공강하 모의 훈련장치 및 그를 이용한 고공강하 훈련방법
RU2203718C1 (ru) * 2002-04-02 2003-05-10 Салов Дмитрий Александрович Стенд для тренировки парашютистов
US7153163B2 (en) * 2002-07-16 2006-12-26 Tyco Electronics Corporation Modular jack for ethernet applications
FR2843940B1 (fr) * 2002-09-04 2004-11-26 Immonel Simulateur de vol en chute libre.

Cited By (1)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
RU2478526C1 (ru) * 2011-08-10 2013-04-10 Николай Николаевич Петухов Устройство для безопасного спуска с высотных объектов

Also Published As

Publication number Publication date
US20100137069A1 (en) 2010-06-03
RU2389528C2 (ru) 2010-05-20
EP1920806A1 (de) 2008-05-14
EP1920806A4 (de) 2010-06-09
US7819664B2 (en) 2010-10-26
RU2008105848A (ru) 2010-02-20
WO2007008184A1 (fr) 2007-01-18

Similar Documents

Publication Publication Date Title
UA78420C2 (en) Aerodynamic tunnel for training parachutists
CN106932171B (zh) 一种跨介质航行器入水及出水测试系统
JP5864450B2 (ja) 循環式垂直風洞スカイダイビングシミュレータ
CN109477770B (zh) 风生成装置和包括该风生成装置的风测试设备
CN108780021A (zh) 用于人类飞行的风洞
US7156744B2 (en) Recirculating vertical wind tunnel skydiving simulator
Oertel Prandtl’s essentials of fluid mechanics
Landell-Mills Skydivers achieve buoyancy at terminal velocity
Flay Bluff body aerodynamics
Obata et al. Flow visualization study of the aerodynamics of modeled dragonfly wings
Nagurka Aerodynamic effects in a dropped ping-pong ball experiment
Kamp et al. Bubbly flow in a pipe: influence of gravity upon void and velocity distributions
JP2017024469A (ja) 高揚力に関する飛しょう体翼の前縁構造
Müller The physics of ski jumping
CN112834164A (zh) 一种考虑约化速度和间距的尾流立管涡激升力确定方法
White 2.5 OPEN CHANNEL FLOW
Heavers et al. Measuring lift with the Wright airfoils
KR20070023231A (ko) 낙하체험장치
Chen et al. The application of aerodynamics in the exterior design of racing cars
Weltner et al. Physics of Flight–reviewed
Dol An Improved Design of Low-Cost Wind Tunnel for Educational Purpose in Fluid Dynamics
Singh et al. Design, Analytical Analysis, Instrumentation and Flow Simulation of Sub-Sonic Open Circuit Wind Tunnel Model
AU2011253710B2 (en) Recirculating vertical wind tunnel skydiving simulator and reduced drag cable for use in wind tunnels and other locations
Hanson Aristotle (and others) on motion through air
Rømcke et al. Simulation Model for Road Cycling Time Trials with a Non-constant Drag Area.