UA44932C2 - Інтерактивна мікрохвильова система передачі даних - Google Patents

Інтерактивна мікрохвильова система передачі даних Download PDF

Info

Publication number
UA44932C2
UA44932C2 UA2000074268A UA200074268A UA44932C2 UA 44932 C2 UA44932 C2 UA 44932C2 UA 2000074268 A UA2000074268 A UA 2000074268A UA 200074268 A UA200074268 A UA 200074268A UA 44932 C2 UA44932 C2 UA 44932C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
subscriber
receiving
modem
radio
information
Prior art date
Application number
UA2000074268A
Other languages
English (en)
Russian (ru)
Inventor
Олександр Андрійович Баранов
Александр Андреевич Баранов
Олександр Григорович Войтенко
Александр Григорьевич Войтенко
Михайло Васильович Гряник
Михайло Захарович Згуровський
Михаил Захарович Згуровский
Михайло Юхимович Ільченко
Михаил Ефимович Ильченко
Валерій Іванович Малєв
Валерий Иванович Малев
Теодор Миколайович Наритник
Теодор Николаевич Нарытник
Віктор Іванович Понеділко
Михайло Іванович Ременець
Олексій Якович Савченко
Віктор Іванович Фролов
Original Assignee
Спільне Підприємство "Інститут Електроніки Та Зв'Язку Української Академії Наук Національного Прогресу"
Сп Институт Электроники И Связи Украинской Академии Наук Национального Прогресса
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Спільне Підприємство "Інститут Електроніки Та Зв'Язку Української Академії Наук Національного Прогресу", Сп Институт Электроники И Связи Украинской Академии Наук Национального Прогресса filed Critical Спільне Підприємство "Інститут Електроніки Та Зв'Язку Української Академії Наук Національного Прогресу"
Priority to UA2000074268A priority Critical patent/UA44932C2/uk
Publication of UA44932C2 publication Critical patent/UA44932C2/uk

Links

Landscapes

  • Mobile Radio Communication Systems (AREA)

Abstract

Винахід відноситься до галузі спеціальної мікрохвильової техніки зв'язку. Суть винаходу: у мікрохвильову інтегровану телерадіоінформаційну систему МІТРІС додається мережа радіодоступу, що працює в режимі міжнародного стандарту IS-95 (CDMA) і складається з комутатора, сполученого з базовими станціями, абонентських радіотерміналів з вмонтованими модемами, персонального комп'ютера абонента, одночасно залученого для прийому інформації до модему абонентської приймальної станції, для передачі інформації - до модему абонентського радіотерміналу, а підсистема прийому, формування й опрацювання інформації для прийому запитів підключена до модему такого ж радіотерміналу. Винахід забезпечує високошвидкісний інтерактивний доступ абоненту в мережу Інтернет, не бути прив'язаним до конкретного місця, а переміщатися в зоні обслуговування системи МІТРІС і системи радіодоступу, при необхідності зв'язуватися з абонентами телефонної мережі загального користування.

Description

Опис винаходу
Винахід відноситься до спеціальної мікрохвильової техніки зв'язку, що забезпечує передачу даних від 2 центральної станції системи до абонентів і у зворотному напрямку.
В даний час відомі такі системи доступу до ІНТЕРНЕТ - ресурсів (див. Нарьітник Т. Н., Бабак В. П.,
Ильченко М. Е., Кравчук С. А. Микроволновье технологии в телекоммуникационньїх системах // Киев: Техніка, 2000г. С. 131 - 179): по телефонним лініям; то по лініям кабельного телебачення; по супутниковим каналам; по бездротвій мережі в діапазоні 2,45ГГц; по мікрохвильовим інтегрованим телерадіоінформаційним мережам;
Кожна з перерахованих вище систем поряд із гідностями має і ряд недоліків, так система прямого доступу в
Інтернет із використанням супутникових каналів забезпечує високошвидкісний прийом інформації абонентом із супутника по запитах переданих телефонною мережею загального користування (ТМЗК). Проте вартість необхідного абоненту устаткування висока, для передачі запитів необхідно залучення до ТМЗК. Аналогічно для одержання інформації з кабельної мережі необхідно бути абонентом цієї кабельної мережі. У сільській місцевості це практично виключено. Система бездротового доступу у відповідності зі стандартом 802.11 забезпечує абоненту доступ в Інтернет із швидкістю до б4акбіт/с, проте у відведеному для нього діапазоні частот 2,45МГцЦ унаслідок широкого використання його індустріальними, медичними і побутовими пристроями серйозно стоїть проблема завадостійкості каналів.
Найбільш близьким технічним рішенням до запропонованого є обрана в якості прототипу мікрохвильова інтегрована телерадіоінформаційна система МІТРІС (див. Нарьтник Т. Н., Бабак В. П., Ильченко М. Е., Кравчук с
С. А Микроволновье технологии в телекоммуникационньїх системах // Київ: Техніка, 2000Ог. С 167 - 175). Ця о система містить підсистему прийому, формування й опрацювання інформації, центральну станцію, що передає, і абонентські приймальні станції. Вона дозволяє передавати абоненту як теле й радіомовні програми, так і ін. інформацію, у тому числі й Інтернет, із швидкостями до декількох десятків Мбіт/с. Для того щоб використовувати цю систему для передачі запитів абонентів у зворотному напрямку можна використовувати або с телефонну мережу загального користування або радіоканал. В другому випадку в абонентів установлюються Го) прийомопередавачі і кабельні модеми з зворотним каналом. Очевидні недоліки такої схеми організації оберненого каналу. ТМЗК має низьку якість їі дозволяє передавати інформацію з невеликою швидкістю. У Ф сільській місцевості відчувається явна недостача номерної ємності й інфраструктури ТМЗК для охоплення всіх «І бажаючих користуватися послугами передачі даних. Абонентське устаткування для радіоканала в НВЧ діапазоні дорого коштує і не всім доступно, а радіоресурс обмежений, що не дозволяє організувати передачу даних в ч оберненому каналі з високою швидкістю.
Відсутність зворотнього зв'язку абонента-споживача з центральною станцією, є основним недоліком системи-прототипу (системи МІТРІС). Задачею запропонованого технічного рішення є забезпечення « дю високошвидкісного інтерактивного доступу абонента в мережу Інтернет у будь-якій точці обслуговування мережі -о радіодоступу і системи МІТРІС. Поставлена задача досягається тим, що у відому систему-прототип (систему с МІТРІС), що складається з підсистеми прийоми, формування й опрацювання інформації, залученої до мережі :з» Інтернет, центральної що передає й абонентських приймальних станцій добавляється мережа радіодоступу, що працює в режимі міжнародного стандарту ІЗ-95 (СОМА) і складається з комутатора, сполученого з базовими станціями, абонентських радіотерміналів з вмонтованими модемами, персонального комп'ютера абонента, 1» 15 одночасно залученого для прийому інформації до модему абонентської приймальної станції, для передачі інформації - до модему абонентського радіотерміналу, а підсистема прийому, формування й опрацювання т» інформації для прийому запитів підключена до модему такого ж радіотерміналу. с Запропоноване технічне рішення являє собою розроблену авторами інтерактивну мікрохвильову систему передачі даних, що складається з підсистеми прийому, формування й опрацювання інформації залученої до (95) 50 мережі Інтернет, центральної та абонентських приймальних станцій, мережі радіодоступу, що працює в режимі "з міжнародного стандарту І5З-95 (СОМА) і складається з комутатора, сполученого з базовими станціями, абонентських радіотерміналів з вмонтованими модемами, персонального комп'ютера абонента, одночасно залученого для прийому інформації до модему абонентської приймальної станції, для передачі інформації - до модему абонентського радіотерміналу, а підсистема прийому, формування й опрацювання інформації для прийому запитів підключена до модему такого ж радіотерміналу.
ГФ) До відмітних ознак запропонованої інтерактивної мікрохвильової системи передачі даних ставиться 7 додатково введена мережа радіодоступу, що працює в режимі міжнародного стандарту ІЗ-95 (СОМА), що дозволяє у відмінність від прототипу здійснювати передачу даних від абонента до центральної станції.
На фіг. зображена структурна схема запропонованої інтерактивної мікрохвильової системи передачі даних. 60 Система містить два основних елементи: мікрохвильову інтегровану телерадіоінформаційну систему "МІТРІС" (система-прототип) 1 і мережу радіодоступу 2, що працює в режимі міжнародного стандарту І5З-95 (СОМА).
Система "МІТРІС" 1 у свою чергу складається з підсистеми прийому, формування й опрацювання інформації 3, залученої до мережі Інтернет 4, центральної станції, що передає, 5 з антеною 6 і абонентських приймальних станцій 7 із модемом абонентської станції 8. Мережа радіодоступу 2 складається з персонального комп'ютера бо абонента 9 одночасно залученого до модему 8 абонентської приймальнею станції 7 і до модему 170 абонентського радіотерміналу 11, комутатора 12, сполученого з базовими станціями 13 і з телефонною мережею загального користування (ТМЗК) 14,.
Запропонована інтерактивна мікрохвильова система працює таким чином.
Абонент за допомогою персонального комп'ютера 9 формує запит на необхідну йому інформацію. Цей запит через модем 10 радіотерміналу 11 надходить на найближчу базову станцію 13 мережі радіодоступу 2 і потім на комутатор 12. З комутатора 12 запит передається на найближчу до центральної станції МІТРІС 5 базову станцію 13 ї з ' її - на радіотермінал 11, сполучений із підсистемою прийому, формування й опрацювання інформації 3. З підсистеми З запит надходить у мережу Інтернет 4. У зворотному напрямку інформація з мережі Інтернет 4 /о надходить у підсистему прийому , формування й опрацювання інформації 3, де адресується і через центральну станцію 5, що передає, передається на приймальну абонентську станцію 7. Через модем 8 інформація надходить на персональний комп'ютер абонента 9.
Запропонована інтерактивна мікрохвильова система передачі даних у порівнянні з прототипом має ряд переваг: забезпечує високошвидкісний інтерактивний доступ абоненту в мережу Інтернет; дозволяє абоненту не бути прив'язаним до конкретного місця, а переміщатися в зоні обслуговування системи
МІТРІС ії системи радіодоступу; при необхідності дозволяє абоненту зв'язуватися з абонентами телефонної мережі загального користування; забезпечує високошвидкісний канал запиту інформації, тому що в даний час у мережі радіодоступу ІЗ-95 (СОМА) можлива передача даних із швидкістю до 5бкбіт/с, у найближчому майбутньому (2001 - 2002р.) швидкість передачі буде збільшена до 2Мбіт/с. дозволяє в невеличких населених пунктах (обласних центрах із населенням у 200 - 300 тис.) використовувати тільки одну базову станцію, розгортаючи її разом із центральною станцією МІТРІС за рахунок того, що радіус зони обслуговування базової станції радіодоступу і системи МІТРІС приблизно збігаються. сч щі 6)

Claims (1)

  1. Формула винаходу Інтерактивна мікрохвильова система передачі даних, яка складається з підсистеми прийому, формування й сч зо опрацювання інформації, залученої до мережі Інтернет, центральної, що передає, та абонентських приймальних станцій, яка відрізняється тим, що система містить мережу радіодоступу, що працює в режимі міжнародного стандарту ІЗ-95 (СОМА) і складається з комутатора, сполученого з базовими станціями, абонентських о радіотерміналів з вмонтованими модемами, персонального комп'ютера абонента, одночасно залученого для прийому інформації до модеми абонентської приймальної станції і для передачі інформації до модема « абонентського радіотерміналу, а підсистема прийому, формування й опрацювання інформації для прийому «т запитів підключена до модема такого ж радіотерміналу.
    -
    . и? щ» щ» се) (95) Ко) іме) 60 б5
UA2000074268A 2000-07-17 2000-07-17 Інтерактивна мікрохвильова система передачі даних UA44932C2 (uk)

Priority Applications (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UA2000074268A UA44932C2 (uk) 2000-07-17 2000-07-17 Інтерактивна мікрохвильова система передачі даних

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UA2000074268A UA44932C2 (uk) 2000-07-17 2000-07-17 Інтерактивна мікрохвильова система передачі даних

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA44932C2 true UA44932C2 (uk) 2002-03-15

Family

ID=74205120

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UA2000074268A UA44932C2 (uk) 2000-07-17 2000-07-17 Інтерактивна мікрохвильова система передачі даних

Country Status (1)

Country Link
UA (1) UA44932C2 (uk)

Cited By (1)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
WO2003088523A1 (fr) * 2002-04-12 2003-10-23 Sovmestnoe Predpriyatie 'institut Elektroniki I Sviazi' Ukrainskoi Akademii Nauk Natsionalnogo Progressa Systeme integre d'informations tele et radio a ondes millimetriques mitris-int

Cited By (1)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
WO2003088523A1 (fr) * 2002-04-12 2003-10-23 Sovmestnoe Predpriyatie 'institut Elektroniki I Sviazi' Ukrainskoi Akademii Nauk Natsionalnogo Progressa Systeme integre d'informations tele et radio a ondes millimetriques mitris-int

Similar Documents

Publication Publication Date Title
AU727256B2 (en) Resource pooling system and method in communication systems
US6621852B2 (en) Spread spectrum wireless communication system
AU710597B2 (en) Communication system
US5737363A (en) Low power output subscriber unit
KR100826859B1 (ko) 매우 가변적인 데이터 레이트에 대한 트래픽 채널을 빠르게 동기포착하는 방법
KR100398277B1 (ko) 전력선을 사용하는 수신 무선전화신호의 전환 및 분배
US20130340013A1 (en) Method for provisioning high speed wireless infrastructure
EA005180B1 (ru) Усовершенствованная телефонная коммуникационная сеть для мобильных абонентов и аппаратура
JPH08172405A (ja) 無線通信システム
RU2118062C1 (ru) Цифровая радиотелефонная система
UA44932C2 (uk) Інтерактивна мікрохвильова система передачі даних
CN1238998C (zh) 一种用于数据和语音信号的双向传输的通信系统
TW359926B (en) Method and system for operating multiple terminal equipment units using a fixed wireless terminal
KR100224562B1 (ko) 위성통신 시스템에서 호 제한 장치 및 그 방법
KR20020023566A (ko) 공중전화교환망을 이용한 무선통신시스템
KR200214933Y1 (ko) 공중전화교환망을 이용한 무선통신시스템
KR0150590B1 (ko) 이동통신시스템 기지국 및 기지국의 내선 호 제어방법
KR20010028928A (ko) 광대역무선 가입자망에서 가입자장치와 그를 이용한 이동단말장치, 그리고 그의 채널할당 방법
KR19990061183A (ko) 위성통신 지구국 시스템에서 로컬 호 처리방법
JPH09224031A (ja) 情報伝送システム
MXPA97008492A (en) System and method of set to share resources in communication system
KR20030065910A (ko) 복합 무선 주파수 대역을 이용한 무선 데이터 송수신 시스템
KR20020094246A (ko) 배포성 1 대 다 통신 서비스 시스템 및 그 방법
MXPA00000317A (en) Rebroadcasting communication system
KR19990081465A (ko) 집단형단말장치에서 광대역 양방향 무선통신망과 접속을 위한bwll 정합장치