UA155627U - Пристрій для лікування болю - Google Patents

Пристрій для лікування болю Download PDF

Info

Publication number
UA155627U
UA155627U UAU202303044U UAU202303044U UA155627U UA 155627 U UA155627 U UA 155627U UA U202303044 U UAU202303044 U UA U202303044U UA U202303044 U UAU202303044 U UA U202303044U UA 155627 U UA155627 U UA 155627U
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
electrode
pain
simultaneous
skin
permanent magnet
Prior art date
Application number
UAU202303044U
Other languages
English (en)
Inventor
Микола Вікторович Чухраєв
Сергій Миколайович Федоров
Микита Анатолійович Бабіченко
Вілена Василівна Краснопольська
Наталія Іванівна Самосюк
Олена Миколаївна Чухраєва
Антоніна Василівна Уніченко
Анна Юріївна Мельник
Original Assignee
Микола Вікторович Чухраєв
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Микола Вікторович Чухраєв filed Critical Микола Вікторович Чухраєв
Priority to UAU202303044U priority Critical patent/UA155627U/uk
Publication of UA155627U publication Critical patent/UA155627U/uk

Links

Abstract

Пристрій для лікування болю містить електронний блок управління і індикації, два роликових електроди, пасивний електрод, магнітоелектричний електрод для одночасного впливу на шкіру пацієнта електричним струмом і магнітним полем в імпульсному режимі. Додатково в пристрій введено магнітолазерний випромінювач червоного і/або синього діапазонів спектра з постійним магнітом для одночасного виконання зонального стимулювання лімфатичних вузлів.

Description

Корисна модель належить до медичної апаратури.
Біль або больові синдроми, як правило, супроводжуються запальними процесами в лімфатичних вузлах, розташованих в області болю. Найбільш ефективним методом лікування подібного прояву болю є дворівневий підхід, в основі якого може лежати одночасне стимулювання лімфатичних вузлів, розташованих безпосередньо біля зони болю і зони болю
ГП.
Як правило, в сучасній медичній апаратурі не передбачена можлива реалізація дворівневого варіанту лікування болю та/або больового синдрому |2, ЗІ.
Для реалізації дворівневого варіанту лікування болю та/або больового синдрому необхідно розробити ефективний пристрій для лікування болю, який міг би активно одночасно впливати на лімфатичні вузли з метою підвищення їх фізіологічної активності та на зону болю.
В даний час нам відомо декілька апаратів для лікування болю: апарат для електролікування
МІТ-ЕФ2 |2), апарат Мезогогт |ЗІ та інші.
Найближчим по конструкції до пропонованого пристрою є апарат для догляду за шкірою обличчя |4), що складається з електронного блока управління і індикації, електрода з встановленим в нього постійним магнітом, пасивного електрода, »магнітоелектричного електрода для одночасного впливу на шкіру пацієнта електричним струмом і магнітним полем в імпульсному режимі.
Недоліком даного пристрою є відсутність можливості одночасного впливу на лімфатичний вузол і зону болю під час проведення процедури лікування.
В основу корисної моделі поставлена задача зробити пристрій для лікуванню болю, який виконує одночасний вплив на шкіру області болю імпульсним електричним струмом і імпульсним магнітним полем для трансдермального введення речовин.
Поставлена задача вирішується тим, що пристрій для лікування болю містить електронний блок управління і індикації, два роликових електроди, пасивний електрод, магнітоелектричний електрод для одночасного впливу на шкіру пацієнта електричним струмом і магнітним полем в імпульсному режимі, згідно з корисною моделлю, додатково в пристрій введено магнітолазерний випромінювач червоного і/або синього діапазонів спектра з постійним магнітом для одночасного виконання зонального стимулювання лімфатичних вузлів.
Зо Корисна модель пристрою для лікуванню болю призначена для виконання одночасного впливу на шкіру області болю імпульсним електричним струмом і імпульсним магнітним полем для трансдермального введення речовин, що містять іони, для відновлення порушеної мікроциркуляції та іннервації у відповідних ділянках шкіри, нормалізації вмісту мікроелементів в клітині Її міжклітинному просторі, поліпшення проникності біологічної тканини за рахунок дії магнітного поля, стимуляції електротрохімічних процесів в шкірі, а також одночасного стимулювання зони лімфатичного вузла із застосуванням лазерного випромінювання червоного і/або синього діапазонів спектра в постійному магнітному полі.
Частота та часові параметри електричних імпульсів та імпульсів магнітного поля для стимуляції шкіри встановлюються відповідно до рекомендацій лікаря. Потужність електричних імпульсів струму встановлюється до появи у пацієнта фізичного відчуття електричного струму.
Потужність оптичного потоку магнітолазерного електрода не повинна перевищувати 30 мВт.
Індукція магнітного поля повинна бути не менше 1 мтл.
Суть корисної моделі
Пропонована модель пристрою для лікування болю складається з електронного блока управління і індикації 1, електрода з встановленим в нього постійним магнітом 2, пасивного електрода 3, магнітоелектричного електрода для одночасного впливу на шкіру пацієнта електричним струмом і магнітним полем в імпульсному режимі 4, магнітолазерного випромінювача червоного і/або синього діапазонів спектра з постійним магнітом 5. 1. Блок управління та індикації і призначений для виконання процедур по догляду за шкірою.
Він виконаний у вигляді моноблока, що складається з корпусу, в якому встановлені: блок живлення, плата управління і індикації, вимикач, вихідні роз'єми для підключення електрода з встановленим в ньому постійним магнітом 2 або магнітоелектричного електрода 3 і магнітолазерного випромінювача червоного і/або синього діапазонів спектра з постійним магнітом 5. 2. Електрод з встановленим в ньому постійним магнітом 2, призначений для виконання трансдермального введення іонізованих препаратів і електронейростимуляції шкіри. Він складається зі з'єднувального кабелю, корпусу, постійного магніту і контактного електрода. 3. Пасивний електрод 3, призначений для електричного контакту зі шкірою. Він виконаний з електропровідного матеріалу.
4. Магнітоелектричний електрод 4, призначений для трансдермального введення іонізованих препаратів і для одночасного впливу на шкіру пацієнта електричним струмом і магнітним полем в імпульсному режимі 4, призначений для одночасного впливу на шкіру пацієнта електричним струмом і магнітним полем. Він складається з з'єднувального кабелю, корпусу з електропровідною контактною бічною поверхнею, діелектричної трубкою, електропровідного диска, закріпленого на торцевій поверхні електрода, електромагнітної котушки, закріпленої всередині корпусу. 5. Магнітолазерний випромінювач червоного і/або синього діапазонів спектра з постійним магнітом 5, призначений для одночасного стимулювання лімфатичного вузла лазерним випромінюванням червоного і/або синього діапазонів спектра в постійному магнітом полі. Він складається зі з'єднувального кабелю, корпусу, лазерного діода, стабілізатора струму лазера і постійного магніту, закріплених всередині корпусу.
Пропонована модель пристрою працює наступним чином.
Блок управління і індикації 1 з'єднаний з одним із електродів, наприклад магнітоелектричним електродом 4 і магнітолазерним випромінювачем червоного і/або синього діапазонів спектра з постійним магнітом 5.
Електропостачання підключено електрично з джерелом напруги мережі. На основі отриманої інформації про призначення процедури на блоці управління і індикації 1 встановлюється необхідний режим роботи і час процедури. Для запуску режиму натискається кнопка "Пуск" і встановлюється необхідна амплітуда сигналу управління на блоці управління і індикації 1, електропровідна контактна рідина наноситься на шкіру. Процедура проводиться магнітоелектричним електродом 4 за лабільною методикою відповідно до методичних рекомендацій, магнітолазерний випромінювач червоного та/або синього діапазонів спектра з постійним магнітом 5 фіксується нерухомо на зону лімфатичного вузла. Після завершення процедури пристрій автоматично вимикає зовнішній вплив і пристрій переходить в режим підготовки до наступної процедури.
Автори експериментально встановили факт підвищення ефективності застосування процедури із пропонованим пристроєм, в порівнянні з аналогом.
Джерела інформації:
Зо 1. Психофізіологічна реабілітація при больових синдромах: монографія/Л.В. Буцька, 0.0.
Древицька, М.В. Чухраєв. - Київ: ДП "Вид. дім "Персонал", 2017. - 208 с. 2. Чухраєва Е.Н., Терехов Г.В., Униченко А.В., Гунько М.А., Терещенко А.П. Аппаратнье методьї в косметологии. Книга І. Программьї ухода за лицом с злементами косметологической психологии. Методическое пособие. Ред. Чухраев Н.В. Жукова В.А. Кадот. Киев. Кадот5кКа
З2КоЇа УМу25727а м Кадотійц. 2018. 138 с.
З. перз/Лумли.тевоїопт.сот.ца/. 4. Патент України Мо ОА147063), опубл. 07.04.2021, Бюл.Мо 14.

Claims (1)

  1. ФОРМУЛА КОРИСНОЇ МОДЕЛІ
    40 Пристрій для лікування болю, що містить електронний блок управління і індикації, два роликових електроди, пасивний електрод, магнітоелектричний електрод для одночасного впливу на шкіру пацієнта електричним струмом і магнітним полем в імпульсному режимі, який відрізняється тим, що додатково в пристрій введено магнітолазерний випромінювач червоного
    45 іабо синього діапазонів спектра з постійним магнітом для одночасного виконання зонального стимулювання лімфатичних вузлів.
    ше сх Кессююя М є
UAU202303044U 2023-06-22 2023-06-22 Пристрій для лікування болю UA155627U (uk)

Priority Applications (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU202303044U UA155627U (uk) 2023-06-22 2023-06-22 Пристрій для лікування болю

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU202303044U UA155627U (uk) 2023-06-22 2023-06-22 Пристрій для лікування болю

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA155627U true UA155627U (uk) 2024-03-20

Family

ID=90300793

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAU202303044U UA155627U (uk) 2023-06-22 2023-06-22 Пристрій для лікування болю

Country Status (1)

Country Link
UA (1) UA155627U (uk)

Similar Documents

Publication Publication Date Title
US8512334B2 (en) Nanosecond pulsed electric field parameters for destroying tumors with a single treatment
US20220096857A1 (en) Device for Non-Invasive Treatment of Diseases and Conditions of Living Organisms
US20120259390A1 (en) Wearable Photvoltaic Ultra-Low frequency Acupoint Stimulator
FI59203C (fi) Elektromedicinsk apparat foer terapeutisk behandling av celler och/eller levande vaevnad
US20100099942A1 (en) Method and apparatus for electromagnetic human and animal immune stimulation and/or repair systems activation
CN107158564B (zh) 一种低频调制的中频电刺激的体外膈肌起搏器
UA155627U (uk) Пристрій для лікування болю
US6041262A (en) Hair regrowth method and apparatus
WO2014020584A1 (en) System and method for treating tissue
CN105268098A (zh) 具有电疗的足浴装置
RU161128U1 (ru) Аппарат физиотерапевтический глубокого теплового воздействия
RU2757254C1 (ru) Широкополосный электромагнитный резонатор для терапевтического воздействия на патологические очаги в тканях организма, медицинский прибор для терапевтического воздействия и способ терапевтического воздействия
UA147063U (uk) Пристрій для догляду за шкірою
KR200388350Y1 (ko) 고주파 의료기용 일렉트로드 홀더
RU80752U1 (ru) Электростимулятор для физиотерапии внутренних органов человека в области малого таза
RU2325930C2 (ru) Способ электровоздействия на живой организм и устройство для его осуществления
US6332097B1 (en) Hair regrowth method and apparatus
KR100982243B1 (ko) 탈모 개선을 위한 두피 관리 기기
RU139227U1 (ru) Устройство для электротерапии простатопатий
KR101743843B1 (ko) 전기자극판 자극체의 노이즈를 제거하기 위한 전자회로
RU157751U1 (ru) Аппарат для трансдермальной электрофармстимуляции
UA147247U (uk) Пристрій для порожнинного фізіотерапевтичного впливу
RU44054U1 (ru) Электронейроадаптивный стимулятор (варианты) и электродное устройство
RU2262957C1 (ru) Электронейроадаптивный стимулятор (варианты) и электродное устройство
RU2242255C1 (ru) Электронейростимулятор