UA136798U - Спосіб верифікації продукції та захисту її від фальсифікації - Google Patents

Спосіб верифікації продукції та захисту її від фальсифікації Download PDF

Info

Publication number
UA136798U
UA136798U UAA201801521U UAA201801521U UA136798U UA 136798 U UA136798 U UA 136798U UA A201801521 U UAA201801521 U UA A201801521U UA A201801521 U UAA201801521 U UA A201801521U UA 136798 U UA136798 U UA 136798U
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
product
stage
code
data
promotion
Prior art date
Application number
UAA201801521U
Other languages
English (en)
Inventor
Володимир Миколайович Купін
Олексій Миколайович Комар
Original Assignee
Володимир Миколайович Купін
Олексій Миколайович Комар
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Володимир Миколайович Купін, Олексій Миколайович Комар filed Critical Володимир Миколайович Купін
Priority to UAA201801521U priority Critical patent/UA136798U/uk
Publication of UA136798U publication Critical patent/UA136798U/uk

Links

Landscapes

  • Management, Administration, Business Operations System, And Electronic Commerce (AREA)
  • Financial Or Insurance-Related Operations Such As Payment And Settlement (AREA)

Abstract

Верифікація продукції включає створення індивідуального коду-ідентифікатора для кожної одиниці продукції, внесення його в централізовану базу даних, нанесення коду на кожну одиницю продукції, за запитом користувача перевірку оригінальності продукції порівнянням коду, нанесеного на кожну одиницю продукції, з кодом в базі даних, визначення кількості запитів за кожним кодом, нанесеним на одиницю продукції, та визначення місця здійснення кожного запиту. Індивідуальний код-ідентифікатор одиниці продукції, внесений у централізовану базу даних, доповнюють даними щодо етапів просування продукції від виробника до користувача та щодо послідовності настання кожного етапу і включають дані стосовно всіх учасників просування Під час фіксації кожного запиту, який надійшов з порушенням послідовності етапів просування, та/або кількості ідентичних запитів за кожним етапом, формують запис, що містить дані щодо етапу, з якого відбувся запит, та кількості ідентичних запитів, зафіксованих за даним етапом, та у межах бази даних передають сформований запис учасникам просування продукції. До переліку послідовності етапів просування включать, зокрема: виготовлення/випуск, зберігання, пакування, контейнеризацію, перевезення, логістику, дистрибуцію, проходження митного контролю, розміщення у точці реалізації, реалізацію, придбання користувачем тощо. До інформації щодо етапів просування включають щонайменше дані про час початку і закінчення відповідного етапу, виконавця етапу тощо. До кола учасників просування включають перевізника, дистриб'ютора, користувача, державні контролюючі органи, страхові агентства, а також зовнішні інформаційні системи будь-яких зацікавлених осіб.

Description

щодо послідовності настання кожного етапу і включають дані стосовно всіх учасників просування Під час фіксації кожного запиту, який надійшов з порушенням послідовності етапів просування, та/або кількості ідентичних запитів за кожним етапом, формують запис, що містить дані щодо етапу, з якого відбувся запит, та кількості ідентичних запитів, зафіксованих за даним етапом, та у межах бази даних передають сформований запис учасникам просування продукції.
До переліку послідовності етапів просування включать, зокрема: виготовлення/випуск, зберігання, пакування, контейнеризацію, перевезення, логістику, дистрибуцію, проходження митного контролю, розміщення у точці реалізації, реалізацію, придбання користувачем тощо. До інформації щодо етапів просування включають щонайменше дані про час початку і закінчення відповідного етапу, виконавця етапу тощо. До кола учасників просування включають перевізника, дистриб'ютора, користувача, державні контролюючі органи, страхові агентства, а також зовнішні інформаційні системи будь-яких зацікавлених осіб.
Корисна модель належить до електронних інформаційних систем, зокрема до способів, котрі реалізують інформаційне забезпечення в мережах віддаленого доступу і направлені на верифікацію та захист продукції при її виготовленні, переміщенні та реалізації.
Через фальсифікацію продукції та різного роду об'єктів, як-то документації, договорів, контрактів, угод, електронних носіїв, поліграфічної продукції тощо, виробники несуть не тільки величезні фінансові збитки, а й втрачають довіру покупців та клієнтів. Фальсифікат наносить значної шкоди бренду, його реалізаторам і, звичайно, користувачам. Тому захист товарів від підробок та завчасне впровадження заходів, спрямованих на боротьбу з підробленими товарами та їх виробниками, є однією із актуальних проблем сьогодення. Відтак виробники, покупці, дистриб'ютери, імпортери, органи державної влади та інші уповноважені особи повинні мати можливість перевіряти оригінальність об'єкта та відстежувати етапи всіх ланок його просування від початку створення до кінцевої реалізації.
В літературних джерелах міститься багато аналогів, зосереджених на вирішенні вищезгаданої проблеми. Так, в патенті України Мо 98280 (МПКУ: (306К5/00, СОб6Е17/40, опубл. 27.04.2015, Бюл. Мо 8) описаний спосіб ідентифікації і захисту продукції, у якому бази даних виробника, торговельних закладів і органів митного контролю приєднують до генератора ідентифікаційних інформаційних кодів через систему управління базами даних, а результат перевірки легальності продукції передають на індикатор достовірності (зчитувальний пристрій).
Згідно з цим способом всі етапи просування продукції підлягають контролю і на кожному з них підтверджується її легальність. Але такий контроль є результативним у разі, коли при послідовному проходженні всіх ланок ланцюга товарообігу жодна ланка не зазнала "збою", тобто від одного етапу до іншого надходив оригінальний товар У разі ж появи контрафактного продукту всередині цього ланцюга встановлення місця контрафакту та винуватців є проблематичним.
Відомий також спосіб контролю автентичності продукції, у якому кожній одиниці продукції присвоюють код, який вводять до бази даних інформаційної системи, а контроль справжності продукції визначають порівнюванням цього коду з кодом бази. На кожному етапі життєвого циклу продукції від упаковки до реалізації здійснюють вивірення зазначеного на товарі коду із занесеним в базу, в яку вводять також дані про кожен етап просування продукції (патент РФ Мо
Зо 2639015, МПК":СО6бК 5/02, опубл. 19.12.2017, Бюл. Ме 35). По результатах оцінки справжності інформації про продукцію на основі аналізу її життєвого ланцюга інформаційна система формує підтвердження або відмову в підтвердженні справжності інформації. У разі підтвердження інформації про справжність і якість продукції здійснюється її поставка на наступний етап просування, в іншому випадку - повернення продукції або ж її утилізація.
Недоліком цього способу є те, що він не здатний виявляти конкретний момент появи несправжньої продукції та ініціаторів цієї події, а лише констатує факт її несправжності.
В патенті РФ Мо 2309453 (МПКУООбК 1/12, 506К 5/00, опубл. 27.10.2007, Бюл. Мо 30) представлений спосіб, в реалізації якого беруть участь три сторони - виробники продукції, особи, які беруть участь в обігу продукції і зацікавлені в її ідентифікації і безпосередньо проводять процедуру ідентифікації, та адміністратор Системи ідентифікації. Ідентифікаційні коди для маркування продукції надаються адміністратором Системи за запитом виробника, а висновок щодо аутентичності продукту здійснюється особою, яка проводить верифікацію на основі порівняння кодів, зазначених у Системі і на одиниці продукції. При цьому в способі передбачається можливість надання адміністратору Системи відомостей щодо особи, котра здійснює ідентифікацію аутентичності продукту. Ця інформація включається в базу даних
Системи ідентифікації. При повторному зверненні (запиті) для ідентифікації по коду, по якому вже була проведена процедура ідентифікації, особі, яка надіслала повторний запит, адміністратор Системи надсилає повідомлення про первинний запит, додаючи до цього інформацію щодо першої особи. Таким чином, починаючи з другого запиту, продукт ідентифікується як неаутентичний. Недолік цього способу полягає в тому, що він не надає можливості визначення місця, з якого надійшов повторний запит.
За найближчий аналог корисної моделі прийнятий спосіб верифікації продукції та захисту її від фальсифікації, який включає створення індивідуального коду для кожної одиниці продукції і внесення його в сервер прийому і обробки запитів, нанесення індивідуального коду на кожну одиницю продукції, за запитом користувача перевірку оригінальності продукції порівнянням індивідуального коду, нанесеного на кожну одиницю продукції, з індивідуальним кодом у сервері прийому і обробки запитів, визначення кількості запитів за кожним індивідуальним кодом, нанесеним на одиницю продукції, та визначення місця здійснення кожного запиту (патент
України Мо 46709, (МПКУ: Об6К 9/00, 5070 7/00. опубл. 25.12.2009, Бюл. Мо 24).
Спосіб передбачає внесення інформації щодо продукції, виробників та можливого місця реалізації продукції до сервера єдиної бази даних. Можливість визначення кількості запитів за кожним кодом одиниці продукції та місця його здійснення є безумовною перевагою цього способу. Але в той же час він не вирізняється високою ефективністю, тому, що охоплює лише обмежене коло ситуацій, які можуть виникати на шляху просування об'єкта ідентифікації по всіх елементах ланцюга його життєвого циклу. В реальному житті частими є випадки появи фальсифікату не тільки на будь-якому з етапів життєвого циклу продукту, а навіть і після того, як був зафіксований факт кінцевого моменту його реалізації. Бувають також випадки крадіжок, пошкоджень або знищення продукції ще до того, як вона повинна дійти до певного етапу або точки кінцевої реалізації. | відстежити моменти виникнення таких ситуацій та віднайти винуватців буває вкрай складно, а в деяких випадках просто неможливо.
В основу корисної моделі поставлена задача підвищення ефективності та надійності способу верифікації продукції шляхом створення ефективного інструменту оперування даними у централізованій базі даних, а саме шляхом оптимізації структури індивідуального коду.
Зокрема, поряд з такими даними як тип продукту, дата випуску, серійний номер, інформація про виробника та інші дані, відомі з рівня технікию, доповнюють індивідуальний код даними, які містять детальну інформацію щодо кола осіб та подій, які супроводжують весь життєвий цикл продукції та формування запису про момент фіксації порушення послідовності етапів просування і кількості ідентичних запитів за кожним етапом та сповіщення про це учасників просування продукції.
Поставлена задача вирішується за рахунок того, що в способі верифікації продукції та захисту її від фальсифікації, який включає створення індивідуального коду для кожної одиниці продукції і внесення його в базу даних, нанесення індивідуального коду на кожну одиницю продукції за запитом користувача перевірку оригінальності продукції порівнянням індивідуального коду, нанесеного на кожну одиницю продукції, з індивідуальним кодом у базі даних, визначення кількості запитів за кожним індивідуальним кодом, нанесеним на одиницю продукції, та визначення місця здійснення кожного запиту, згідно з корисною моделлю, індивідуальний код-ідентифікатор одиниці продукції, внесений у централізовану базу даних, доповнюють даними щодо етапів просування продукції від виробника до користувача,
Зо послідовності наставання кожного із цих етапів та даними щодо усіх учасників просування продукції, при цьому під час надходження у централізовану базу за певним індивідуальним кодом-ідентифікатором запиту з порушенням послідовності етапів просування продукції, та/або декількох ідентичних запитів за одним етапом, у базі формується та передається учасникам просування продукції запис, що містить щонайменше дані щодо етапу, з якого відбувся запит, та/або кількості ідентичних запитів за даним етапом.
До переліку послідовності етапів просування продукції включають, зокрема, виготовлення/випуск, зберігання, пакування, контейнеризацію, перевезення, логістику, дистриб'юцію, проходження митного контролю, розміщення у точці реалізації, реалізацію, придбання користувачем тощо.
Дані щодо етапів просування продукції включають щонайменше дані про час початку і закінчення відповідного етапу, ініціатора та/або виконавця етапу тощо, а до кола учасників просування продукції, зацікавлених у верифікації даної продукції та у захисті її від фальсифікації, зокрема, включають перевізника, дистриб'ютора, користувача, державні контролюючі органи, страхові агентства тощо.
Крім того, до кола учасників додатково включають зовнішні інформаційні системи будь-яких зацікавлених осіб, а у централізовану базу даних додатково вносять інформацію щодо прийому та передачі продукції, як-то: послуги оренди, зберігання, поштові послуги тощо, яку надають користувачу та/або будь-якому з учасників просування продукції, зацікавленому у цій інформації.
Сукупність ознак, за якими запропонований спосіб верифікації продукції відрізняється від аналога з рівня технікию, направлених на вирішення проблеми захисту продукції від фальсифікації та вилучення з ринку підробних та контрафактних товарів, обумовлюють вказаний вище технічний результат, який полягає у підвищенні ефективності способу верифікації продукції, чи інакше кажучи, способу контролювання якості продукції і забезпечує захист її від фальсифікації і досягається в процесі реалізації способу.
Відмінністю способу є те, що до централізованої бази даних вноситься не тільки інформація, яка стосується етапів просування продукції від виробника до користувача, а і інформація щодо послідовності наставання кожного із цих етапів У разі, якщо запит надійшов в момент, який передує обумовленій послідовності етапів просування продукту, централізована база даних миттєво визначає "розрив" ланцюга за відсутністю його конкретної ланки, а також ініціатора цього запиту та геопозицію його надходження.
Додатковим свідченням наявності контрафакту у цьому місці є надходження кількох ідентичних запитів. Поєднання цих факторів дозволяє визначити місце знаходження нелегального продукту з високим ступенем точності.
Передавання сформованого запису із засвідченням факту порушення послідовності етапів просування продукції всім зареєстрованим у базі даних учасникам, надає змогу останнім не тільки відслідковувати етапи просування продукту, а і вживати відповідні заходи щодо упередження появи контрафакту.
Корисна модель також передбачає внесення даних щодо часу початку і закінчення відповідного етапу, а також виконавця етапу. Це також є додатковим фактором підвищення ефективності контролю продукції, тому що надходження запиту в момент, який не відповідає обумовленому періоду здійснення певного етапу, свідчить про можливу наявність фальсифікату.
До централізованої бази даних додатково вноситься інформація, яка може бути корисною як для користувачів, так і для учасників просування продукції. Ця інформація стосується прийому та передачі продукції, як-то: послуги оренди, зберігання, поштові послуги тощо.
Реалізація способу.
Спосіб передбачає маркування кожної одиниці продукту за допомогою унікального індивідуального коду-ідентифікатора, який виготовляється на основі інформації від виробника, та внесення такого коду у централізовану базу даних. Індивідуальний код-ідентифікатор пов'язаний з даними щодо продукту, такими, як тип продукту, дата випуску, серійний номер (при наявності), інформація про виробника тощо. Після здійснення маркування виробник вносить у централізовану базу даних інформацію про вихід одиниці продукції з конвеєру.
Ідентифікація продукту здійснюється за допомогою процедури порівнювання коду, зазначеного в маркуванні, з кодом централізованої бази даних за допомогою мобільних та/або стаціонарних пристроїв сканування та розпізнавання маркерів. При неуспішній ідентифікації одиниця продукції вважається невідповідною.
Процедура перевірки унікального індивідуального коду-ідентифікатора одиниці продукції
Зо здійснюється за визначеним алгоритмом, який використовують в залежності від місця поточної події в ланцюгу, поточної довжини ланцюга, а також наявності чи відсутності визначених елементів ланцюга. Аналогічне маркування і процедури ідентифікації та перевірки застосовуються для інших об'єктів, таких як договори, контракти, угоди, документи, будь-які події та їх суб'єкти тощо.
Для вирішення питань маркування при логістиці використовуються також коди, наприклад, для тари, контейнерів тощо. У централізованій базі даних фіксуються всі етапи проходження продукції від виробника до реалізації, наприклад виробництво, логістика, дистриб'ютор, роздрібна торгівля, користувач тощо.
Життєвий цикл одиниці продукції за певним індивідуальним кодом-ідентифікатором у централізованій базі даних фіксується у вигляді даних щодо ланцюга подій. Зокрема, можуть бути використані технології ВіоскКспаіп. Індивідуальний код-ідентифікатор одиниці продукції, внесений у централізовану базу даних, доповнюється даними про тип події, час, геопозицію, позицію в мережі і про ініціатора та/або виконувача події.
Всі учасники централізованої бази даних авторизуються виробником чи дистриб'ютором при реєстрації.
При реєстрації учасників етапів просування продукції інтерфейс централізованої бази даних дозволяє утворювати окремий цифровий ланцюг для державних служб.
Реалізація запропонованого способу показана на ПРИКЛАДІ життєвого циклу пляшки віскі як одиниці продукції.
Виробник передає до централізованої бази даних код виробника і список серійних номерів запланованих до випуску пляшок, що ідентифікують одиницю продукції, які можуть вказуватися списком або діапазоном. Централізована база даних перевіряє відповідність коду виробника кодам в базі даних. В коді виробника вказується: назва продукції (наприклад, віскі «», брюки "Джинси" і т.п.; короткий опис продукту (наприклад, об'єм, колір, розмір і т.п.). Якщо виробник використовує тільки коди і не ідентифікує одиницю продукції, централізована база даних може генерувати за виробника серійні номери для кожної одиниці продукції.
Комбінація "код" -- "серійний номер" є унікальною і утворює індивідуальний код- ідентифікатор, у даному прикладі, для пляшки віскі.
Централізована база даних надає виробнику інформацію щодо індивідуальних кодів- бо ідентифікаторів, на основі яких будуть створені маркери. Разом з індивідуальним кодом-
ідентифікатором, за потреби, централізована база даних може додатково надавати зображення маркера, які будуть нанесені на пляшки. Таким чином, навіть, якщо на поточний момент пляшка віскі ще не виготовлена, в централізованій базі даних вже є індивідуальний код-ідентифікатор для одиниці продукції, готовий для нанесення на пляшку у процесі її виробництва на конвеєрі.
Виробник випускає пляшку і наносить індивідуальний код-ідентифікатор. Після випуску пляшки віскі з конвеєра виробник сканує його і фіксує у централізованій базі даних інформацію про випуск одиниці продукції - з'являється перший запис в ланцюгу життєвого циклу пляшки віскі.
Пляшки складаються в ящики, ящики на піддон, а піддон в контейнер. Кожна операція пакування та контейнеризації вноситься у централізовану базу даних за індивідуальним кодом- ідентифікатором кожної одиниці продукції (кожної пляшки). Таким чином, точно відомо, яка пляшка попала в який ящик, піддон або контейнер. Ящики, піддони, контейнери та інші можливі одиниці пакування мають і свої індивідуальні коди-ідентифікатори, аналогічні тим, що використовуються для одиниць продукції (пляшок).
Виробник відвантажує контейнер авторизованому представнику логісту з обопільним підтвердженням. Представник приймає, а виробник передає контейнер, про що з'являються відповідні дані в централізованій базі даних.
Логіст транспортує контейнер до авторизованого дистриб'ютора з обопільним підтвердженням. Дистриб'ютор приймає, а логіст передає контейнер, що засвідчується внесенням відповідних даних в централізовану базу даних за індивідуальним кодом- ідентифікатором кожної одиниці продукції (кожної пляшки).
Дистриб'ютор, наприклад, через логіста або напряму, відвантажує товар авторизованому представнику роздрібної торгівлі. Останній приймає, а дистриб'ютор передає контейнер, про що з'являються відповідні дані в централізованій базі даних за індивідуальним кодом- ідентифікатором одиниці продукції.
Представник роздрібної торгівлі виконує облік прийнятих одиниць продукції шляхом сканування індивідуального коду-ідентифікатора на кожній пляшці. З'являється черговий запис про те, що пляшка була прийнята представником роздрібної торгівлі. Дані в централізованій базі даних дозволяють порівнювати список одиниць продукції, які прийшли з конвеєра, і
Зо прийнятих окремо. Централізована база даних надає наступну інформацію щодо кожної одиниці продукції: - не значилася в контейнері по документу, але фактично була прийнята; - значилася в контейнері по документу, але фактично відсутня; - дані співпали.
Момент, коли пляшка віскі потрапила на полицю установи роздрібної торгівлі, також засвідчується відповідним записом в життєвому ланцюзі продукту.
Під час придбання, користувач перевіряє пляшку віскі шляхом сканування індивідуального коду-ідентифікатора, нанесеного на неї. В централізованій базі даних здійснюється пошук коду, після чого користувачу надсилається результат, який свідчить чи є пляшка оригінальною. В ланцюзі життєвого циклу продукту з'являється відповідний запис.
На підставі отриманого результату користувач приймає рішення про купівлю пляшки. Після оплати в установі роздрібної торгівлі реєструється подія продажу, а в ланцюзі життєвого циклу продукту з'являється запис щодо купівлі. Таким чином, на поточний момент пляшка віскі знаходиться у користувача, що також засвідчується відповідним записом.
Користувач може подати скаргу на якість продукту за допомогою спеціалізованого мобільного додатка. Цей факт також реєструється в централізованій базі даних за індивідуальним кодом-ідентифікатором для одиниці продукції.
Етапи життєвого циклу продукції можуть супроводжуватись залученням державних служб та наглядових органів, які мають доступ до централізованої бази даних та виступають як окремі учасники просування продукції. Зокрема, це можуть бути представники митної служби, що контролюють просування продукції на міжнародний ринок або імпортованої продукції, яка потрапляє на вітчизняний ринок, представники служби захисту прав користувачів тощо.
Дані щодо ланцюга просування продукції за потреби можуть отримувати і страхові компанії.

Claims (4)

ФОРМУЛА КОРИСНОЇ МОДЕЛІ
1. Спосіб верифікації продукції та захисту її від фальсифікації, згідно з яким - створюють індивідуальні та/або групові коди-ідентифікатори для окремих одиниць продукції, та/або груп одиниць продукції, причому коди-ідентифікатори для маркування продукції надають 60 за запитом виробника,
- записують коди-ідентифікатори до носія даних бази даних, - наносять коди-ідентифікатори на кожну одиницю та/або групу одиниць продукції, - перевіряють оригінальність продукції за запитом користувача шляхом порівняння нанесеного на кожну одиницю та/або групу одиниць продукції коду-ідентифікатора, одержаного методом сканування/зчитування за допомогою стаціонарного чи мобільного пристрою і переданого каналами зв'язку до бази даних, з кодом-ідентифікатором, записаним на носії даних у базі даних, - реєструють кількість однакових запитів, отриманих за кодом-ідентифікатором, нанесеним на одиницю чи групу одиниць продукції, та - визначають місце здійснення кожного запиту, який відрізняється тим, що - змінюють вміст носія даних централізованої бази даних шляхом доповнення значення коду- ідентифікатора одиниці продукції та/"або групи одиниць продукції даними щодо авторизованих учасників процесу просування продукції від виробника до користувача, місць і часу закінчення іабо початку етапів процесу просування, отриманими від авторизованих учасників здійснення переходу між суміжними етапами життєвого циклу продукції шляхом одночасного обопільного сканування/зчитування коду-ідентифікатора, і у разі надходження у централізовану базу за певним кодом-ідентифікатором - повідомлень від авторизованих учасників, що містять суттєві відмінності в даних місця і часу закінчення одного етапу і початку наступного етапу, та/або - понад одного повідомлення від авторизованих учасників з даними місця і часу закінчення і/або початку одного й того ж етапу та/або - запиту, що містить суттєві відмінності в даних місця і часу перебування даної одиниці чи групи одиниць продукції, - та/або понад одного запиту за одним етапом, у центральній базі даних формують та з використанням технічних засобів зв'язку передають виробникові, авторизованим учасникам просування продукції та зареєстрованому ініціатору запиту тривожне повідомлення, що містить щонайменше дані щодо часу і місця здійснення етапу, з якого надійшло тривожне повідомлення, виду суттєвої відмінності та/або кількості ідентичних запитів за даним етапом.
2. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що включає сканування/зчитування коду- ідентифікатора на таких етапах просування продукції: виготовлення/випуск, та/або зберігання, та/або пакування, та/або контейнеризація, та/або перевезення, та/або логістика, та/або дистрибуція, талабо проходження митного контролю, та/або розміщення у точці реалізації, та/або реалізацію та/або придбання користувачем тощо.
З. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що в коло авторизованих учасників просування продукції включають: виробника, перевізника, дистриб'ютора, користувача, державні контролюючі органи, страхові агентства тощо.
4. Спосіб за п. 3, який відрізняється тим, що в коло авторизованих учасників додатково включають зовнішні інформаційні системи. 00 КомпютернаверсткаГ. Паяльніково (00000000 Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, вул. М. Грушевського, 12/2, м. Київ, 01008, Україна ДП "Український інститут промислової власності", вул. Глазунова, 1, м. Київ - 42, 01601
UAA201801521U 2018-02-15 2018-02-15 Спосіб верифікації продукції та захисту її від фальсифікації UA136798U (uk)

Priority Applications (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAA201801521U UA136798U (uk) 2018-02-15 2018-02-15 Спосіб верифікації продукції та захисту її від фальсифікації

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAA201801521U UA136798U (uk) 2018-02-15 2018-02-15 Спосіб верифікації продукції та захисту її від фальсифікації

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA136798U true UA136798U (uk) 2019-08-27

Family

ID=71119289

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAA201801521U UA136798U (uk) 2018-02-15 2018-02-15 Спосіб верифікації продукції та захисту її від фальсифікації

Country Status (1)

Country Link
UA (1) UA136798U (uk)

Similar Documents

Publication Publication Date Title
CN109345264B (zh) 一种基于区块链的酒类产品溯源防伪系统和方法
RU2639015C1 (ru) Способ контроля подлинности и качества продукции в процессе производства и реализации
CN108432176B (zh) 确保资产和供应链完整性的系统和方法
JP6189454B2 (ja) 無認可製品検出技法
US7752137B2 (en) Authentication and tracking system
US7684652B2 (en) Remote authentication system
US8615470B2 (en) Authentication and tracking system
CA2891654A1 (en) System for authenticating items
US20020178363A1 (en) System and method for authentication of items
US20140095398A1 (en) Double ID Anti-Counterfeit Method and System
US8165964B2 (en) Detection of counterfeited products based on sensor measurements
US20180240129A1 (en) Method and a system of electronic verification of reliability of goods introduced to the trade turnover and of transmission of data concerning the origin of goods
US11810179B2 (en) Method for tracking products using distributed, shared registration bases and random numbers generated by quantum processes
CN111598592A (zh) 追溯凭证码防伪系统及其方法
US20130024387A1 (en) Systems and Methods for Tracking Assigned Code Strings
WO2005083644A1 (en) Method and system for verifying the authenticity of goods
CN108985431B (zh) 一种防伪标签及其检测鉴定注册商标的商品真品的方法
US20130317996A1 (en) Systems and Methods for Tracking Status of Random Unique Code Strings and Generation of Random Unique Code Strings
RU2321890C1 (ru) Способ определения подлинности товаров
UA136798U (uk) Спосіб верифікації продукції та захисту її від фальсифікації
WO2013157017A1 (en) System and method for preventing counterfeiting
GB2429078A (en) Authentication system
WO2019072082A1 (zh) 一种防伪标签及其检测鉴定注册商标的商品真品的方法
EP4207017A1 (en) System and method for tracking of assets
CN110378079B (zh) 基于原创作品的信息处理、保护、销售方法及装置