UA123994C2 - Пристрій для нанесення продукту - Google Patents

Пристрій для нанесення продукту Download PDF

Info

Publication number
UA123994C2
UA123994C2 UAA201801012A UAA201801012A UA123994C2 UA 123994 C2 UA123994 C2 UA 123994C2 UA A201801012 A UAA201801012 A UA A201801012A UA A201801012 A UAA201801012 A UA A201801012A UA 123994 C2 UA123994 C2 UA 123994C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
gas
product
shi
skin
housing
Prior art date
Application number
UAA201801012A
Other languages
English (en)
Inventor
Ентоні Домінік МакМахон
Энтони Доминик МакМахон
Original Assignee
Мітчелл Террасе Пітівай. Лтд.
Митчелл Террасе Питивай. Лтд.
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Priority claimed from AU2015902652A external-priority patent/AU2015902652A0/en
Application filed by Мітчелл Террасе Пітівай. Лтд., Митчелл Террасе Питивай. Лтд. filed Critical Мітчелл Террасе Пітівай. Лтд.
Publication of UA123994C2 publication Critical patent/UA123994C2/uk

Links

Classifications

    • AHUMAN NECESSITIES
    • A45HAND OR TRAVELLING ARTICLES
    • A45DHAIRDRESSING OR SHAVING EQUIPMENT; EQUIPMENT FOR COSMETICS OR COSMETIC TREATMENTS, e.g. FOR MANICURING OR PEDICURING
    • A45D34/00Containers or accessories specially adapted for handling liquid toiletry or cosmetic substances, e.g. perfumes
    • A45D34/04Appliances specially adapted for applying liquid, e.g. using roller or ball
    • AHUMAN NECESSITIES
    • A61MEDICAL OR VETERINARY SCIENCE; HYGIENE
    • A61MDEVICES FOR INTRODUCING MEDIA INTO, OR ONTO, THE BODY; DEVICES FOR TRANSDUCING BODY MEDIA OR FOR TAKING MEDIA FROM THE BODY; DEVICES FOR PRODUCING OR ENDING SLEEP OR STUPOR
    • A61M35/00Devices for applying media, e.g. remedies, on the human body
    • A61M35/003Portable hand-held applicators having means for dispensing or spreading integral media
    • AHUMAN NECESSITIES
    • A45HAND OR TRAVELLING ARTICLES
    • A45DHAIRDRESSING OR SHAVING EQUIPMENT; EQUIPMENT FOR COSMETICS OR COSMETIC TREATMENTS, e.g. FOR MANICURING OR PEDICURING
    • A45D34/00Containers or accessories specially adapted for handling liquid toiletry or cosmetic substances, e.g. perfumes
    • A45D2034/005Containers or accessories specially adapted for handling liquid toiletry or cosmetic substances, e.g. perfumes with a cartridge
    • AHUMAN NECESSITIES
    • A45HAND OR TRAVELLING ARTICLES
    • A45DHAIRDRESSING OR SHAVING EQUIPMENT; EQUIPMENT FOR COSMETICS OR COSMETIC TREATMENTS, e.g. FOR MANICURING OR PEDICURING
    • A45D2200/00Details not otherwise provided for in A45D
    • A45D2200/15Temperature
    • A45D2200/155Heating or cooling means, i.e. for storing or applying cosmetic products at a predetermined temperature

Landscapes

  • Health & Medical Sciences (AREA)
  • Life Sciences & Earth Sciences (AREA)
  • Anesthesiology (AREA)
  • Biomedical Technology (AREA)
  • Heart & Thoracic Surgery (AREA)
  • Hematology (AREA)
  • Engineering & Computer Science (AREA)
  • Animal Behavior & Ethology (AREA)
  • General Health & Medical Sciences (AREA)
  • Public Health (AREA)
  • Veterinary Medicine (AREA)
  • Massaging Devices (AREA)
  • Devices For Medical Bathing And Washing (AREA)
  • Thermotherapy And Cooling Therapy Devices (AREA)

Abstract

Заявлено пристрій для нанесення продукту на шкіру, що складається з корпусу (11), який має перший отвір (13) для забору продукту з контейнера (12) і другий отвір (14) для забору газу. Корпус має один або кілька випускних отворів (104) у корпусі (11), через які продукт і газ вивільняються на ділянку шкіри, а також нагрівач (16), компонування та комплектація якого передбачають нагрівання газу та/або продукту в такий спосіб, щоб газ та/або продукт потрапляли на шкіру у підігрітому стані. Корпус являє собою пристосування, яке користувач може тримати у руці та проводити ним уздовж шкіри людини або тварини для нанесення продукту. Форма та розміри корпусу вибираються так, щоб користувач міг тримати пристрій у руці, а його пальці могли торкатися шкіри. Компонування або комплектація корпусу може здійснюватися так, щоб забезпечити масажний ефект для шкіри та/або надати користувачу можливість робити пальцевий масаж шкірного покриву й водночас користуватися пристроєм.

Description

Галузь техніки
Заявлений винахід є пристроєм для нанесення продуктів, зокрема лікувальних або косметичних засобів, на шкіру людини або тварини.
Передумови винаходу
З роками косметичні процедури досягли такого рівня розвитку, коли очікування споживача не обмежуються простим нанесенням крему на шкіру. Останнім часом зростає попит на косметичні процедури професійного рівня, як-от регенерація, омолодження та зволоження, що чинять посилений вплив на стан шкіри. Проте деякі процедури, наприклад застосування
Воїох"М, є інвазивними. Інвазивні процедури потребують введення засобу під шкіру за допомогою шприца й зазвичай передбачають відновний період.
Нині існують процедури, у рамках яких використовують апаратні засоби для нанесення різноманітних лосьйонів на шкіру неінвазивним шляхом. Неінвазивні процедури мають перевагу над інвазивними, оскільки вони не пов'язані з протиканням шкіри або не потребують відновного періоду після їх виконання.
Одна з таких процедур передбачає застосування кисню під низьким тиском, для сприяння насиченню шкіри компонентами сироватки, підвищуючи всмоктування останньої в шкірний покрив. Такі апарати обладнано аплікатором із голівкою, що має розмір кулькової ручки та працює за принципом пульверизатора. Апарат нагнітає кисень і подає його через трубку до аплікатора, де кисень захоплює сироватку та вивільняється на шкірний покрив.
Доцільно запропонувати пристрій для нанесення продукту, що характеризується більшою зручністю в користуванні та/або забезпечує краще всмоктування продукту, та/або виступає корисною альтернативою для широкого кола користувачів.
Суть винаходу
Один з аспектів даного винаходу в широкому сенсі передбачає пристрій для нанесення продукту на шкіру, що складається з корпусу, в якому здійснюється забір продукту та газу, одного або кількох випускних отворів у корпусі, через які продукт і газ вивільняються на ділянку шкіри; і принаймні одного нагрівача, що забезпечує нагрівання газу в такий спосіб, щоб він потрапляв на шкірний покрив у підігрітому стані, та/або нагрівання продукту в такий спосіб, щоб наносити його на шкірний покрив у підігрітому стані.
До складу пристрою може входити один або кілька нагрівачів, принаймні один із яких бажано розмістити всередині корпусу. Можна розмістити принаймні один із нагрівачів за межами корпусу для нагрівання газу та/або продукту.
Принаймні один нагрівач може містити з резистивний термопристрій або термоелемент. До складу пристрою може входити тепловідвід для розподілу тепла, що виробляється нагрівачем, у середовищі продукту та/або газу.
Нагрівач може бути виконано так, щоб змінювати температуру продукту та/або газу на величину, необхідну для виконання потрібної дії. Нагрівач може підвищувати температуру продукту та/або газу приблизно на 2-30 "С, а в переважному варіанті реалізації здатен піднімати температуру продукту та/або газу приблизно на 4-10 "С вище температури навколишнього середовища.
В переважному варіанті реалізації корпус заявленого пристрою становить принаймні складову частину пристосування, яке користувач може тримати рукою та пересувати вздовж шкірного покриву людини або тварини для нанесення продукту. В переважному варіанті реалізації форма та розміри корпусу вибираються так, щоб користувач міг самостійно тримати пристрій у руках, а його пальці могли торкатися шкіри. Будова корпусу може бути реалізована так, щоб забезпечити масажний ефект для шкіри та/або надати користувачу можливість робити пальцевий масаж шкіри під час користування пристроєм.
Продукт може вибиратися з числа будь-яких засобів, наприклад, лікарських або косметичних, призначених для догляду за шкірою. В переважному варіанті реалізації під продуктом мається на увазі рідкий засіб у вигляді лосьйону або сироватки. В'язкість продукту та/або газу можна змінити після нагрівання за допомогою нагрівача.
В переважному варіанті реалізації під газом мається на увазі нетоксичний газ, зокрема кисень, хоча можуть використовуватись інші нетоксичні гази, наприклад, азот або суміш газів, зокрема повітря. Газ може подаватися під тиском або без тиску. Газ може надходити до пристрою з окремого джерела постачання газу. В переважному варіанті реалізації корпус містить отвір або вхідний канал для забору газу. Газ може подаватися до корпусу та/або пристосування, яке користувач може тримати рукою, з джерела постачання газу через канал, до складу якого може входити трубка.
Використання газу сприяє підвищенню та/або прискоренню всмоктування продукту в шкіру. бо Підвищенню та/або прискоренню всмоктування продукту в шкіру також сприяє нагрівання газу та/або продукту.
В переважному варіанті реалізації до складу пристрою входить перемикач, що може застосовуватися користувачем для керування вивільненням продукту та/або газу. Перемикач може взаємодіяти з клапаном для вивільнення продукту та/або газу.
В переважному варіанті реалізації до складу пристрою входить впускний отвір для забору продукту. Продукт може подаватися до пристрою з контейнера, що приєднується через заглиблення в пристрої. Контейнером може служити флакон або баночка. Конструкція корпусу передбачає наявність пристосування для проколювання, наприклад гострого виступу, для пробивання отворів у контейнері. Пристосування для проколювання передбачає можливість вивільнення лікарського засобу з одного або кількох випускних отворів. В переважному варіанті реалізації пристосування для проколювання встановлюють на каналі, що при натиснутому перемикачі має гідравлічне сполучення з одним або кількома випускними отворами.
У нижній частині корпусу, що під час користування може контактувати зі шкірним покривом, може бути виконана принаймні частково увігнута та/або заглиблена ділянка. Усередині або навколо цієї ділянки корпусу можна розмістити один або кілька випускних отворів системи. Газ, що вивільняється з одного або кількох випускних отворів, може створювати достатній тиск, унаслідок чого зменшується тертя корпусу об шкірний покрив. Газ, що вивільняється з одного або кількох випускних отворів, може сприяти зручнішому користуванню корпусом та/або пристосуванням, яке користувач може тримати рукою.
Опис креслень
На фіг. 1 представлено загальний вигляд пристрою для нанесення продукту на шкіру людини чи тварини з контейнером, який містить продукт, за першим варіантом реалізації.
На фіг. 2 представлено пристрій за першим варіантом реалізації у розібраному вигляді.
На фіг. За представлено вигляд згори пристрою за першим варіантом реалізації.
На фіг. З3Ь представлено вигляд збоку пристрою за першим варіантом реалізації.
На фіг. Зс представлено вигляд знизу пристрою за першим варіантом реалізації.
На фіг. за представлено переріз А-А з фіг. За.
На фіг. Зе представлено переріз В-В з фіг. ЗБ.
На фіг. Зі представлено переріз С-С з фіг. ЗБ.
Зо На фіг. 4 представлено ізометричний вигляд пристрою для нанесення продукту на шкіру людини чи тварини з контейнером, що містить продукт, за другим варіантом реалізації.
На фіг. 5 представлено пристрій за другим варіантом реалізації розібраному вигляді.
На фіг. ба-бе представлено різні варіанти схематичного й поперечного перерізу пристрою за другим варіантом реалізації, як зазначено нижче.
На фіг. ба представлено вигляд згори пристрою за другим варіантом реалізації.
На фіг. 65 представлено вигляд збоку пристрою за другим варіантом реалізації.
На фіг. бс представлено вигляд знизу пристрою за другим варіантом реалізації.
На фіг. ба представлено переріз А-А з фіг. 660.
На фіг. бе представлено розріз В-В з фіг. 660.
На фіг. 7 представлено ізометричний вигляд пристрою за третім варіантом реалізації.
На фіг. 8 представлено пристрій за третім варіантом реалізації в розібраному вигляді.
На фіг. 9а-9ї представлено різні варіанти схематичного й поперечного перерізу пристрою за третім варіантом реалізації, як зазначено нижче.
На фіг. да представлено вигляд згори пристрою за третім варіантом реалізації.
На фіг. 95 представлено вигляд збоку пристрою за третім варіантом реалізації.
На фіг. 9с представлено вигляд знизу пристрою за третім варіантом реалізації.
На фіг. а представлено переріз А-А з фіг. ба.
На фіг. де представлено переріз В-В з фіг. 90.
На фіг. 9ї представлено переріз С-С з фіг. 90.
Повний опис
Перший варіант реалізації пристосування, яке користувач може тримати рукою (10) для нанесення продукту на шкіру людини або тварини продемонстровано в ізометричній проекції на фіг. 1.
На фіг. 1 продемонстровано пристосування, яке користувач може тримати рукою (10), що складається з корпусу (11) і контейнера (12) для зберігання продукту встановленого в першому отворі (13) корпусу (11). Через другий отвір (14) можна здійснювати забір газу, що подається до системи, наприклад, через трубку приєднану до окремого джерела постачання газу. На фіг. 1 представлено перший перемикач (15), який користувач може натискати великим або іншим пальцем руки. Корпус (11) може бути суцільною конструкцією, але в переважному варіанті бо реалізації складається із сукупності з'єднаних між собою секцій (100, 109). Нижня секція корпусу
(100), яку продемонстровано на фіг. 1, може зніматися для уможливлення чищення деталей системи.
Продукт, що може подаватися системою, обирають з числа відповідних засобів. В переважному варіанті реалізації таким продуктом є рідина, зокрема сироватка або лосьйон.
Наприклад, продуктом може бути сироватка або лосьйон, що містять поживні речовини, вітаміни, мінерали, хімічні сполуки, кислоти та/або будь-який інший активний інгредієнт, що використовується для догляду за шкірою в рамках лікувальної або косметичної процедури.
Газ, що має подаватися до системи, обирають з низки відповідних нетоксичних газів. В одному з оптимальних варіантів реалізації використовують кисень, що може подаватися під тиском з окремого джерела постачання. Використання кисню в цьому пристрої сприяє підвищенню або прискоренню всмоктування лікарського засобу в шкіру. Крім того, в цьому пристрої можна використовувати інші гази або їх поєднання для досягнення аналогічного ефекту.
Зовнішні та внутрішні компоненти пристрою продемонстровано в розібраному вигляді на фіг. 2, а також на різних схематичних зображеннях і розрізах на фіг. За-3ї. Корпус (11) складається із зовнішньої частини, до складу якої входять верхня (109) і нижня (100) секції корпусу, а також внутрішньої частини, до складу якої входять верхня (110) і нижня (112) внутрішні секції корпусу.
Усередині внутрішньої частини корпусу міститься платформа (111), яка кріпиться між верхньою (110) ї нижньою (112) внутрішніми секціями корпусу.
Корпус (11) може бути виготовлено з будь-якого відповідного матеріалу, зокрема з металу або пластику. В переважному варіанті реалізації корпус (11) виготовляють з легкого пластику.
Якщо шкіру піддати впливу холодного газу та/або нанести на неї холодний продукт, це може спричинити шок або легкий дискомфорт у людини, яка проходить процедуру. Тому бажано нагріти газ та/або продукт, перш ніж вивільняти їх на шкіру. Нагрітий газ та/або продукт можуть викликати приємні відчуття в людини, яка проходить процедуру. З цією метою конструкція корпусу (11) передбачає наявність нагрівача (16).
В переважному варіанті реалізації нагрівач (16) - це резистивний термопристрій, на який подається електричний струм. Коли через резистивний термопристрій пропускають електричний струм, електрична енергія перетворюється на теплову. В переважному варіанті
Зо реалізації нагрівач (16) установлюють на тепловідводі (116) з платформою (111), що має опущені вниз пластини для розподілу тепла в середовищі продукту та/або газу всередині корпусу. Після подавання електричного струму нагрівач (16) і тепловідвід (116) нагрівають газ та/або продукт усередині корпусу (11).
Разом із резистивним термопристроєм або замість нього в цьому варіанті реалізації можуть використовуватись інші типи нагрівача або способи нагрівання газу та/або рідини. Наприклад, система може використовувати інфрачервоний нагрівач, конвектор, тепловий насос або будь- який інший нагрівальний пристрій.
На фіг. 1-3 продемонстровано один нагрівач (16), установлений усередині корпусу (11).
Слід розуміти, що система може використовувати кілька нагрівальних пристроїв і водночас лишатися в межах обсягу винаходу. Нагрівач (16) може використовуватися для нагрівання продукту разом із газом або замість нього. Нагрівач (16) може бути встановлено за принципом зручності розміщення всередині корпусу (11) або із зовнішнього боку на корпусі або поряд із ним, якщо нагрівач виконує ту саму функцію нагрівання газу та/або продукту безпосередньо перед застосуванням.
Нагрівач (16) може бути налаштовано або пристосовано до будь-якої потрібної інтенсивності нагрівання газу та/або продукту. Наприклад, нагрівач (16) може виробляти достатньо тепла для підвищення температури газу та/або лікарського засобу на 2-30 "С, а в переважному варіанті реалізації - на 4-10 "С. Варіант реалізації, у якому газ та/або продукт нагріваються менш ніж на 2 градуси або більш ніж на 30 градусів, залишається допустимим у межах обсягу винаходу.
Ступінь нагрівання газу або продукту в переважному варіанті реалізації обирається відповідно до таких критеріїв, як максимальна зручність, приємність відчуттів і ефективність.
Газ потрапляє до корпусу (11) через другий отвір (14) і нагрівається всередині корпусу (11) нагрівачем (16). Розташування нагрівача (16) усередині корпусу (11) створює умови для нагрівання газу ближче до місця його вивільнення та зменшує ймовірність охолодження газу.
Існує можливість розігрівання газу до моменту його забору в корпусі (11) за умови, що його можна вивільняти в певною мірою підігрітому стані. Після нагрівання газ надходить до газового каналу (103), з якого він вивільняється разом із продуктом.
Контейнер (12) може бути виконаний у вигляді флакону з рідиною або контейнера будь- якого іншого типу, наприклад баночки. У контейнері (12) є внутрішній резервуар (102) для 60 рідкого продукту та нижня стінка або мембрана (107). Контейнер може бути одноразового або багаторазового використання. В альтернативному варіанті продукт може подаватися до системи за допомогою інших засобів замість контейнера, зокрема через трубку від окремого резервуара. У цьому варіанті реалізації продукт вивільняється з контейнера (12), коли його стінка або мембрана (107) проколюється пристосуванням для проколювання (17) з гострим краєм, розміщеним на каналі для рідини (117), що створює можливість протікання продукту, що міститься в резервуарі (102), через верхній жолоб (101) каналу (117). Якщо застосовується альтернативний метод подавання продукту, зрозуміло, що потреба у пристосуванні для проколювання (17) у корпусі (11) може відпасти.
На фіг. За-37ї продемонстровано перший варіант реалізації системи в різноманітних проекціях: у виглядах зовні та в розрізах. На фіг. За продемонстровано перший перемикач (15) і другий перемикач (105), кожен з яких може активувати золотниковий клапан (18), що призведе до вивільнення продукту, якщо натиснути на один із перемикачів (15, 105). Під час натискання на один із перемикачів (15, 105) рухомий клапанний елемент (118) клапана (18) зсувається так, щоб паз (19) у клапанному елементі (118) зайняв положення на одній осі з верхнім (101) і нижнім жолобом (108). У такому випадку продукт може вільно протікати через верхній жолоб (101) ї паз (19) у клапанному елементі (118) до нижнього жолоба (108) каналу для рідини (117).
Відпускання перемикача призводить до повернення клапанного елемента (118) у вихідне положення й запобігає подальшому вивільненню продукту. Порядок повернення клапана у вихідне положення не зображено на фігурах, але він може охоплювати всі можливі способи, зокрема натискання протилежного перемикача або застосування пружинного механізму чи інших пружних елементів.
Хоча поточний варіант реалізації продемонстровано з використанням рухомого золотника в ролі клапанного елемента (118), слід розуміти, що для запуску та/(або припинення потоку продукту може використовуватися будь-який клапан. Крім того, слід розуміти, що в поточному варіанті реалізації застосовують перемикачі (15, 105), що активуються користувачем за допомогою натискання клавіші, однак для запуску клапана (18) може застосовуватися будь-який пристрій активації Поточний варіант реалізації винаходу передбачає наявність двох перемикачів (15, 105), але в альтернативному варіанті систему може бути обладнано тільки одним перемикачем або більш ніж двома перемикачами. Засоби активації можуть бути взагалі
Зо відсутні в альтернативному механізмі для вивільнення продукту, і цей механізм продовжуватиме вивільняти продукт до повного спустошення резервуара (102).
Коли продукт проходить через нижній жолоб (108), він потрапляє до випускного отвору (104), оснащеного ущільнювачем (113). Ущільнювач (113) розміщено в нижній зовнішній секції корпусу (100). На ущільнювачі (113), що прилягає до випускного отвору (104), продукт контактує з газом, що пройшов через газовий канал (103). Продукт підхоплюється газовим потоком у такий спосіб, щоб разом із газом пройти через випускний отвір (104). Потім продукт і газ контактують зі шкірним покривом, до якого застосовується пристрій для нанесення продукту на шкіру людини (10).
Поточний варіант реалізації винаходу передбачає можливість вивільнення продукту з контейнера (12) самопливом, унаслідок чого продукт проходить через верхній жолоб (101). У поточному варіанті реалізації для цього потрібно, щоб контейнер установлювався у верхню секцію корпусу (109) та/або верхню внутрішню секцію корпусу (110). В альтернативних варіантах реалізації, що залишаються в межах обсягу цього винаходу, можуть застосовуватись інші принципи дії, згідно з якими продукт вивільняється з контейнера (12), зокрема шляхом прикладання тиску на продукт із внутрішньої частини контейнера (12) або відсмоктування поданого газу для відкачування продукту з контейнера (12). Варто розуміти, що залежно від способу вивільнення продукту облаштування або комплектація системи, у тому числі корпусу (11) та контейнера (12), може бути змінено для досягнення необхідних параметрів вивільнення продукту.
У поточному варіанті реалізації нижня секція корпусу (100) має зону заглиблення (106). Під час застосування системи на шкірі людини саме частина нижньої секції корпусу (100), яка оточує зону заглиблення (106), контактує зі шкірним покривом. Завдяки такому облаштуванню газ та/або продукт, що вивільняється із системи, та/або повітря можуть зосереджуватися в зоні заглиблення (106) між шкірним покривом і нижньою секцією корпусу (100). Існує можливість підвищення тиску газу та/або продукту, що вивільняється із системи, у зоні заглиблення (106).
Підвищення тиску може сприяти принаймні частковому відштовхуванню корпусу (11) від шкірного покриву. За рахунок цього може зменшитися тертя між нижньою секцією корпусу (100) та шкірним покривом, а користувачу буде зручніше пересувати корпус уздовж шкіри людини, на яку має наноситися продукт. бо Особливість поточного варіанту реалізації винаходу полягає в тому, що розміри корпусу (11)
вибираються з урахуванням того, що користувач буде тримати корпус (11) у руках. Корпус (11) може розміщуватися в руці користувача так, щоб користувач міг торкатись одного або обох перемикачів (15, 105) великим пальцем чи одним або кількома іншими пальцями. Крім того, для користувача передбачено можливість тримати корпус (11) у такий спосіб, щоб великий палець чи один або кілька інших пальців могли торкатися шкіри, що дасть змогу користувачу масажувати шкіру одночасно з нанесенням на неї лікувального засобу за допомогою системи.
Втілення альтернативного варіанту реалізації пристрою з кількома випускними отворами описано нижче з посиланням на фіг. 4-6. Нижче в описі варіанту реалізації з кількома випускними отворами деталі, що мають умовні позначення, подібні до тих, що використовуються у попередньому розділі, втім першу цифру 1 замінено цифрою 2, що вказує на подібні деталі. Якщо не вказано інше, принцип дії цих подібних деталей по суті аналогічний описаному вище.
Альтернативний варіант реалізації винаходу із зображенням пристрою (20) для нанесення продукту на шкіру людини або тварини продемонстровано на фіг. 4. Цей варіант реалізації складається з пристосування, яке користувач може тримати рукою (20), в якому користувач може натискати на перемикачі (25, 205) великим пальцем чи одним або кількома іншими пальцями, проте положення в руці, яка тримає пристрій, відрізняється від попереднього варіанта реалізації, продемонстрованого на фіг. 1-3. Цей варіант реалізації не передбачає одночасного пальцевого масажу, про можливість якого йшла мова у варіанті реалізації, продемонстрованому на фіг. 1-3.
Нагрівач (26), продемонстрований на фіг. 5, сконструйовано з більшою висотою відносно ширини. Він займає ділянку між верхньою (210) та нижньою внутрішньою секцією корпусу (212).
Нагрівач (26) у цьому варіанті реалізації забезпечує нагрівання газу, що надходить до корпусу (21), проте може мати альтернативні варіанти розміщення або комплектації для нагрівання продукту.
Як показано на фіг. бс, цей варіант реалізації має випускний отвір (204), через який продукт і газ вивільняються із системи так само, як у варіанті реалізації, зображеному на фіг. 1-3. У цьому варіанті реалізації також пропонується три додаткові випускні отвори (214), що можуть бути розраховані на вивільнення певної кількості газу. Крім того, існує можливість внесення
Зо подальших змін до цього варіанту реалізації, що дадуть змогу вивільняти суміш продукту та газу через додаткові випускні отвори (214).
Ще один варіант реалізації пристрою для нанесення продукту на шкіру (20) людини або тварини продемонстровано на фіг. 7, 8 і Уа-9ї. Цей варіант реалізації також складається з пристосування, яке користувач може тримати рукою, який загалом аналогічний варіанту реалізації, продемонстрованому на фіг. 1-3.
Пристрій (70), продемонстрований на фіг. 7, 8 і За-9ї, відрізняється від пристрою, продемонстрованого на фіг. 1-3, зовнішньою формою корпусу (71) і контейнером (72) для продукту, що вивільнятиметься, а також формою та розміщенням внутрішніх компонентів пристрою, про які йтиметься нижче.
Корпус (71) пристрою (70) складається з верхньої зовнішньої секції (709) та нижньої секції (700), що в з'єднаному вигляді нагадують черевик, тоді як корпус (11), зображений на фіг. 1-3, за формою більше схожий на камінь. На відміну від пристрою (10), продемонстрованого на фіг. 1-
З, що має два перемикачі (15 і 105), цей пристрій (70) обладнано одним перемикачем (75), розміщеним з одного боку корпусу (71), щоб ним могла користуватися людина-правша, однак передбачено можливість видозмінити корпус (71), щоб перемикач (75) знаходився з протилежного боку корпусу та ним могла користуватися людина-шульга.
Контейнер (72) для продукту, що вивільнятиметься, має верхню частину (721) випуклої форми та трубчасту нижню частину (722), що встановлюється в заглиблений перший впускний отвір (73) у корпусі (70). Це дає змогу розмістити більше продукту в контейнері (72) з урахуванням певної висоти, ніж у циліндричному контейнері, зображеному на фіг. 1-3.
У контейнері (72) є внутрішній резервуар (702) для рідкого продукту з нижньою стінкою або мембраною (707). Контейнер може бути одноразового або багаторазового використання. В альтернативному варіанті продукт може подаватися до системи за допомогою інших засобів замість контейнера, зокрема через трубку від окремого резервуара. У варіанті реалізації, продемонстрованому на фіг. 7-9, продукт вивільняється з контейнера (72), коли його стінка або мембрана (707) проколюється виступом (77) з гострим краєм у каналі для рідини (717), що створює можливість протікання продукту з резервуару (702) через верхній жолоб (701) каналу.
Якщо застосовується альтернативний метод подавання продукту, зрозуміло, що потреба у гострому виступі (77) у каналі (717) може відпасти. Як показано на фіг. 9а-9ї, нижня частина бо каналу для рідини (717) також обладнана нижнім жолобом для рідини (708) і газовим каналом
Зовнішні та внутрішні компоненти пристрою (70) продемонстровано в розібраному вигляді на фіг. 8. Корпус (71) складається із зовнішньої частини, до складу якої входять верхня (709) та нижня (700) зовнішні секції корпусу, а також із внутрішньої частини, до складу якої входять верхня (710) ії нижня (712) внутрішні секції корпусу. Усередині внутрішньої частини корпусу міститься платформа (711), яка кріпиться між верхньою (710) ії нижньою (712) внутрішніми секціями корпусу. У верхній зовнішній і внутрішній секціях корпусу (709, 710) також передбачено другий впускний отвір (74) для забору газу, що подається до пристрою.
Корпус (71) може бути виготовлено з будь-якого відповідного матеріалу, зокрема з металу або пластику. В переважному варіанті реалізації корпус (71) виготовляється з легкого пластику.
Як і в попередніх варіантах реалізації, конструкція корпусу (71) передбачає наявність нагрівача (76), щоб забезпечити нагрівання газу та/(або продукту перед вивільненням на шкірний покрив. Нагрітий газ та/або продукт можуть викликати приємні відчуття в людини, яка проходить процедуру.
В переважному варіанті реалізації нагрівач (76) - це резистивний термопристрій, на який подається електричний струм. Коли через резистивний термопристрій пропускається електричний струм, електрична енергія перетворюється на теплову. Нагрівач (76) установлюється на платформі (711), виготовленій переважно із металу, щоб вона виконувала роль тепловідводу для розподілу тепла в середовищі продукту та/або газу всередині корпусу.
Після подавання електричного струму нагрівач (76) і платформа (711) нагрівають газ та/або продукт усередині корпусу (71).
Як показано на фіг. 8, платформа (711) менша за платформу (111) пристрою (10) і встановлюється на верхній периферійній поверхні (731) відсіку (730) у нижній внутрішній секції корпусу (712) за допомогою монтажного кільця (733) і кріпильних гвинтів (не показані).
Газ потрапляє до корпусу (71) через другий отвір (74), проходить у відсік (730) через отвір (734) платформи (711) і нагрівається всередині відсіку (730) нагрівачем (76) і металевою платформою (711). Розташування нагрівача (76) усередині відсіку (730) створює умови для нагрівання газу ближче до місця його вивільнення та зменшує ймовірність охолодження газу.
Існує можливість розігрівання газу до моменту його забору в корпусі (71) за умови, що його можна вивільняти в певною мірою підігрітому стані. Після нагрівання газ надходить до газового каналу (703), з якого він вивільняється разом із продуктом.
На фіг. За-97 продемонстровано третій - варіант реалізації системи в різноманітних проекціях: у виглядах зовні та в розрізах. На фіг. За та де продемонстровано перемикач (75), здатний активувати клапан (78), що забезпечує вивільнення продукту. Під час натискання перемикача (75) рухомий елемент (718) клапана (78) зсувається так, щоб паз (79) у клапанному елементі (718) зайняв положення на одній осі з верхнім (701) і нижнім жолобом (708) у каналі для рідини (717). У такому випадку продукт може вільно протікати через верхній жолоб (701) і паз (79) у клапані (78) до нижнього жолоба (708). Відпускання перемикача (75) призводить до повернення клапана (78) у вихідне положення й запобігає подальшому вивільненню продукту.
Порядок повернення клапана у вихідне положення не зображено на фігурах, але він може охоплювати всі можливі способи, зокрема застосування пружинного механізму чи інших пружних елементів.
Хоча поточний варіант реалізації продемонстровано з використанням рухомого золотника в ролі клапанного елемента (718), слід розуміти, що для запуску та/(або припинення потоку продукту може використовуватися будь-який клапан. Коли продукт проходить через нижній жолоб (708), він потрапляє до випускного отвору (704), оснащеного ущільнювачем (713).
Ущільнювач (713) розміщено в нижній зовнішній секції корпусу (700). На ущільнювачі (713), що прилягає до випускного отвору (704), продукт зустрічається з газом, який пройшов через газовий канал (703). Нижній кінець каналу для рідини (717) і ущільнювач (713) розміщено так, щоб потік нагрітого газу з газового каналу (717) підхоплював продукт, що вивільняється з нижнього жолоба, на зразок ефекту Вентурі та вони разом проходили через випускний отвір (704). Потім продукт і газ контактують зі шкірним покривом, до якого застосовується пристрій для нанесення продукту на шкіру людини (10).
Нижня секція корпусу (700) пристрою (70) має зону заглиблення (706). З нижньої поверхні нижньої секції корпусу (700) виступає щонайменше одне ребро (714), щоб окреслити певну частину (715) зони заглиблення, яка утримуватиме продукт і газ або повітря, що вивільняються з пристрою, між шкірним покривом і нижньою секцією корпусу (700). У пристрої, продемонстрованому на фіг. 1-3, що має більшу зону заглиблення (106), де міститься продукт і газ або повітря, які вивільнилися з пристрою, підвищення тиску газу або повітря в зоні бо заглиблення (106) може сприяти принаймні частковому відштовхуванню корпусу (11) від шкіри.
Незважаючи на те, що завдяки такому ефекту може зменшитися тертя між нижньою секцією корпусу (100) і шкірою, це може призвести до виникнення неприємного шуму під час вивільнення газу або повітря із зони заглиблення (106). Виявилося, що можна знизити рівень такого шуму за наявності принаймні одного ребра (714) у зоні заглиблення (706) пристрою, продемонстрованого на фіг. 7-9. На фіг. 9с зображено одне суцільне ребро (714), однак варто мати на увазі, що у межах зони заглиблення (706) можна забезпечити наявність двох або більше ребер. Ще один спосіб мінімізації цієї проблеми - наявність принаймні однієї зарубки (716) на нижній поверхні нижньої секції корпусу (700) щонайменше з одного боку зони заглиблення (706), щоб забезпечити більш контрольоване вивільнення повітря, як показано на фіг. 7, 9с та 9а.
Опис оптимальних варіантів реалізації винаходу наведено тільки для прикладу, а модифікації відносно винаходу можуть здійснюватися без відхилення від його обсягу.
Слова "складатися"/"складається" та їх граматичні варіанти в разі застосування в рамках опису використовуються для позначення наявності вказаних характеристик, цілих чисел, послідовних дій, компонентів або їх сукупностей, але не виключають можливості наявності або додавання однієї чи кількох інших характеристик, цілих чисел, послідовних дій, компонентів або їх сукупностей.

Claims (15)

ФОРМУЛА ВИНАХОДУ
1. Пристрій для нанесення рідкого продукту на шкіру, що складається з корпусу (11), що містить перший впускний отвір (13) для забору рідкого продукту та другий впускний отвір (14) для забору газу; та принаймні один випускний отвір (104) для подачі рідкого продукту і газу на ділянку шкіри; каналу для рідини (117), через який рідкий продукт надходить до принаймні одного випускного отвору; газового каналу (103), через який газ надходить до принаймні одного випускного отвору; і нагрівача, що забезпечує нагрівання газу та/або рідкого продукту, перш ніж газ або рідкий продукт надійдуть через принаймні один випускний отвір, який відрізняється тим, що принаймні один випускний отвір (104) розміщений в нижній частині корпусу (100), при цьому рідкий продукт, перед принаймні одним випускним отвором, контактує з газом з Зо утворенням газорідинної суміші, таким чином, що газорідинна суміш проходить через принаймні один випускний отвір і у підігрітому стані наноситься на шкіру.
2. Пристрій за п. 1, який відрізняється тим, що принаймні один випускний отвір (104) містить ущільнювач (113), розташований в нижній частині корпусу (100), при цьому рідкий продукт контактує з газом на ущільнювачі.
3. Пристрій за будь-яким із попередніх пунктів, який відрізняється тим, що нагрівач (16) встановлений на розміщеній у корпусі платформі (111).
4. Пристрій за будь-яким із попередніх пунктів, який відрізняється тим, що зазначений нагрівач містить резистивний термопристрій.
5. Пристрій за п. 3, який відрізняється тим, що платформа (111) містить тепловідвід (116).
6. Пристрій за будь-яким із попередніх пунктів, який відрізняється тим, що нагрівач забезпечує підвищення температури продукту та/або газу приблизно на 2-30 "С вище температури навколишнього середовища.
7. Пристрій за п. 6, який відрізняється тим, що нагрівач забезпечує підвищення температури продукту та/або газу приблизно на 4-10 "С вище температури навколишнього середовища.
8. Пристрій за будь-яким із попередніх пунктів, який відрізняється тим, що як продукт використовують лосьйон або сироватку для догляду за шкірою.
9. Пристрій за будь-яким із попередніх пунктів, який відрізняється тим, що як газ використовують нетоксичний газ під тиском або суміш газів під тиском.
10. Пристрій за п. 9, який відрізняється тим, що як газ використовують кисень.
11. Пристрій за будь-яким із попередніх пунктів, який відрізняється тим, що у каналі для рідини (117) міститься клапан (118) і принаймні один перемикач (15), що взаємодіє з клапаном для вивільнення продукту та/або газу.
12. Пристрій за будь-яким із попередніх пунктів, який відрізняється тим, що корпус додатково містить заглиблення, розташоване поруч із першим впускним отвором (73), при цьому заглиблення призначене для приєднання контейнера (72), в якому міститься продукт, і пристосування (77) для проколювання вказаного контейнера.
13. Пристрій за п. 12, який відрізняється тим, що пристосування (77) для проколювання контейнера розміщено в каналі, гідравлічно сполученому із випускним отвором.
14. Пристрій за будь-яким із попередніх пунктів, який відрізняється тим, що нижня частина бо (100) корпусу містить заглиблену ділянку, що призначена для контакту зі шкірою.
15. Пристрій за п. 14, який відрізняється тим, що нижня частина корпусу додатково містить щонайменше одне ребро, що виконано виступаючим з нижньої частини корпусу в межах її заглибленої ділянки, талабо щонайменше одну насічку, виконану щонайменше з одного боку заглибленої ділянки. ом г піди ситу одні Н - і Го ї | реа о г і | і ц г ж КЗ і
Пи. жи мя Н КК, сних. і Х мнения т, денний 7 все й Й амнкую она й й. со, Й С НД во ших У ї шк тужить, кб й ї ї у ї Б х піп СОВИ щк линяють ЯК Ж б І зані оесюннчнне і й щу І й а Моно, Щи се еВК ті нжжкАЖн, ежхдкуди дні двкдлжентюня
Фіг. 1
Де: т щі ше шняй чен вай о. о ИН не й ЩЕ рен ЧИ ек дддлнтнненнния Ш- т т р З ссчннюв ву Ши сни ра вот 4 деку, Ме ЦЕ є : В), п но уд са сій 3 й Ши й й ща Ше я | НЕ. вия СД 1/7 з Бен т -ї А Ше пд и - й А ге їх ї. І ж ее ще. сення | 6 обра ШК ба Ії й ні як под З К В ил 1, и но - З ра нн й о спи й су орви у) нотоом ша А ож ри в Каши пет ше и і ЗО Ше и ай й ;
Фіг. 2 . я ВЕ пн и у а ра р:Я / ек Х З / д Н Еш їх у е /х і, а В и ШИ Що Фіг.За в Ще Шк м г ; Її | і Брно і : КО | ! рен а ї ура в І т ро: с Дю ШИЯ 3 5 Й т - шин ! о КК), - Е : а шення пики ие ши В | і-ї Ж
Фіг.3б В Й Я й ж ше й Я ори У М що м 5: стнккксю їх щи - з я чі я Пав в (я які ра "тва шк А К Ки о ; се М/й ї в тх г в-А-в го5
Фіг.Зе го6 у; я в лити й / пе СК і що щі і хо ра , щ и нн й ія ши Тореннетнннннннтння поніс 16о
Фіг.З3с с й, 7. КО КЕ т ре ГЕ й її Ба М ачкй Но З Тож щ. . хв Ко. й 5 й шо 5 ет р ін А і Н п ке А ді ве се ще Кк Мети дк і шли ТУ й и НІ Су МТ пише ні око тн у ТЕ ший ее М 5 оо не
Фіг. за тт ши ки ! я І , | ' ї ; Дкеюнтеттьк, - е Вод ши ст кн 4 й Рани з Кай З їй ве у М кине ди НН ї-ї Її; ус вання ї ШИ М СС з
Фіг.3ї позах й Еш г лях ї - т
: . хо тт яя и 5 . Н ще Ту, ча ж Б 7 Ше В яке ЗА ї р Е 7 і! же ШІ Ух 2. ще і р ен І і З Й Мч х ї Поп жжукл спжечянкх а іч я Б Я Й т тляжючня, ма и й
Фіг.4
- І шо рення х ше ши у к Й Кк рення рез дит ях і Доуттннння 7 КЗ К Н я дек я Та ї сенс А км ГАС Щ: Чак дою отімутько во . пр дн й а й со 2 нн є пИщи ЕЕ я ів зни МИ вт Ії па-ей Щ щ і. ся ше наш й: ШІ та Х їх щі чі / подаю Ж он - Ши: де 15 і. Ї 5 й КО Онсннтетнй Гооввни г у нн НИ шк х -780 ! вн й - х 7 Я,
Фіг.5 ах. - шу чн "и у оо й 7 дрон і я нн Шо себя 7 ж
Фіг.ба
Ж З Н кед ШИ ! і ЖЕ знання І : й | ши ши ек Шк ТУ й ' х г у сли щи їв о ЧЦез 7 - ше і С ши рин І Е х : / кг шк і | и Хан поповнення А,
Фіг.бо є е пити от я тут ке нини г ших, - м І У ч з ШИ иа: де М ші А Ів
Фіг.бе пес й 5 й Сет ОХ мня, й я ! ЕЕ Нік п Вк тк, З те о КЕ ие есте В
Фіг.бе «й сф ж пек я Тр дня -й у Й ПИ Ук» не ші ОК ЕК ще я
Ї Я. ЖЕ ш-оЕ 2 вк Дер ей он «Ф ДАК ЕЕ й дя і Кс ря в: А-А
Фіг.ба тишичя С
"ЕЕ. ? ран 72 м зе 7о бе їй ї. І у ть х Н Е вк, у й АХ У я те 7 і Ян кВ х й ння х, й ке ще х ще М ОД: шу ш-
щ. ДДТ х М 7 ее Не Я зе б Ши нн МНН То пан ТТ га іс, М.
Фіг.7 ? Й : вт три у і 7 ї ТЕХ ча НЯ ло, я я -- їх чай зе З її п о улов ще кч в щшН: дохтеіч У Квнае Ве сх ту по жива: Ме п ри Ми я Ваши а па З що Ши ан тре «й Кч Е у М ши В. поро ва ок Плесо . ; вк Я тот т 7 З їх йон й 7Е не Ше не ен вве «одн и ШО ні ев ис ре сення Кована о Є ж Пен іх Май аж ть Це реч іш ШК кт Шк ий сбд Її КЕ я м ни Ен вва й й под, Же ВО ння вень ЇЇ з їм. Ше сс ДІ сою сфе шатун Ка вн НІ ее ож Кк и ННЯ -
Фіг.
ТД ооо ц КОН жк, 7 й зе ши ШИН НН нн з КУ о НЕ Я ч и ОНИ М ше Ге пухка щк Ї а х я кре тя р я фии нтктюжтня я моля ю улжеля жаючи лиш, Її Її ; аку Й ше 7 ет Ід У хо мс Кі й Я тк і с дей КК Н че они и о оц ще таз - Фіг За
ЩЕ. п. Ман і и, Ка КО у ее ДИ ШИ ою і і ) ' ї Н 5; ой іі Н З х ї ТЯ в ту Я і Н і Н У Я : х чк яю Й пою ; і ПШЕ й сен киннвн нні З і і нини у і ! / З НИЄ : я м-н ех ГКета Ффіг.ав ОПО оркиа хе Ві Шк їв я ко во о ї ие Ох о жк рр й У ев ов порушений Е Ем тот У НК і Си ЕІ ї ня 1 ща ой оку ке аа ГЕ же Ой пава: ЗИ я в нс дн а в Е; й: шия я
Фіг.9с КУ Ми й СІ А пон В с ші ен бан ре ТЯ Ша же я ї що Вера В Ж КК в зезох г А НХ З ех пу КОМ, яв но їй М мен. ? х С: МУ ве СЯ я ун: в од Место що авт три Лето це А-А х
Фіг.9а
UAA201801012A 2015-07-06 2016-07-06 Пристрій для нанесення продукту UA123994C2 (uk)

Applications Claiming Priority (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
AU2015902652A AU2015902652A0 (en) 2015-07-06 Device for applying a product
PCT/AU2016/050587 WO2017004673A1 (en) 2015-07-06 2016-07-06 Device for applying a product

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA123994C2 true UA123994C2 (uk) 2021-07-07

Family

ID=57684627

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAA201801012A UA123994C2 (uk) 2015-07-06 2016-07-06 Пристрій для нанесення продукту

Country Status (11)

Country Link
US (1) US11510475B2 (uk)
EP (1) EP3319475B1 (uk)
CN (1) CN108024612B (uk)
AU (1) AU2016290895B2 (uk)
DK (1) DK3319475T3 (uk)
EA (1) EA038788B1 (uk)
PL (1) PL3319475T3 (uk)
PT (1) PT3319475T (uk)
TW (1) TWI701004B (uk)
UA (1) UA123994C2 (uk)
WO (1) WO2017004673A1 (uk)

Families Citing this family (3)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
KR102065015B1 (ko) 2018-08-10 2020-01-10 (주)연우 리필 가능한 내용기를 포함하는 화장품 용기
US20220266282A1 (en) * 2021-02-24 2022-08-25 Glorymakeup Inc. Multi-nozzle spray disk for automatic makeup machine
CN115317774A (zh) * 2022-09-20 2022-11-11 湖南省药品审核查验中心 一种皮肤治疗的加热式涂药器

Family Cites Families (23)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US4597757A (en) * 1985-07-22 1986-07-01 Ruderian Max J Heat and salve applicator
AU772854B2 (en) * 1999-09-07 2004-05-06 Wilhelm Von Halem Device and method for applying liquid body care products, especially sunscreen emulsions
EP1446169B1 (en) * 2001-10-25 2009-01-14 University of Connecticut Fibroin compositions and methods of making the same
KR101289979B1 (ko) 2003-06-19 2013-07-26 가부시키가이샤 니콘 노광 장치 및 디바이스 제조방법
US7384405B2 (en) * 2004-09-10 2008-06-10 Rhoades Dean L Oxygenating cosmetic instrument having various numbers of heads
GB2451889B (en) * 2007-08-16 2012-04-25 Danakim Invest Ltd Apparatus for treating the skin with steam
AU2009235064A1 (en) * 2008-04-09 2009-10-15 F.Hoffmann-La Roche Ag Modular skin-adherable system for medical fluid delivery
US8921746B2 (en) * 2008-05-23 2014-12-30 Access Business Group International Llc Inductively-heated applicator system
KR100963373B1 (ko) * 2008-08-08 2010-06-14 단국대학교 산학협력단 가압식 산소발생부를 구비한 피부 미용기
DE102009014976B3 (de) * 2009-03-30 2010-06-02 Jutta Munz Applikatoreinrichtung zur kosmetischen und/oder medizinischen Anwendung
FR2944205B1 (fr) * 2009-04-09 2012-08-03 Oreal Ensemble de massage et de distribution d'un produit cosmetique
AU2010239303A1 (en) * 2009-04-21 2011-11-10 Sunless, Inc. Automated skin spray and dry system
US20110259974A1 (en) * 2009-12-04 2011-10-27 Mt Industries, Inc. Base unit for hand held skin treatment spray system
US8486030B2 (en) * 2009-12-04 2013-07-16 Sunless, Inc. Hand held skin treatment spray system with proportional air and liquid control
CN103221084B (zh) * 2010-09-22 2016-10-19 克拉弗席德股份有限公司 治疗蒸发器
US8585307B2 (en) * 2010-12-29 2013-11-19 Elc Management, Llc System for sampling a heated product
WO2012116244A2 (en) * 2011-02-23 2012-08-30 Smart Blakeley Heated spray system for applying tanning solution
US8790319B2 (en) * 2011-07-15 2014-07-29 Sunless, Inc. Method and system for applying a heated skin treatment spray
US8262302B1 (en) * 2011-12-20 2012-09-11 Elc Management Llc Kit for a heating applicator and product
US20140219701A1 (en) * 2013-02-05 2014-08-07 Hct Packaging, Inc. Cosmetic device with active temperature modulation
US9565920B2 (en) * 2013-02-19 2017-02-14 Hct Asia Ltd. Applicator device or dispenser with applicator tip assembly
KR101435326B1 (ko) * 2013-04-12 2014-08-27 임성구 수소발생부를 가진 미용기구
CN106231952B (zh) 2014-04-23 2019-10-01 艾伦门茨有限责任公司 制品施用设备

Also Published As

Publication number Publication date
US11510475B2 (en) 2022-11-29
PL3319475T3 (pl) 2020-10-19
EP3319475A1 (en) 2018-05-16
EA038788B1 (ru) 2021-10-20
AU2016290895A1 (en) 2018-03-01
PT3319475T (pt) 2020-06-19
EA201800078A1 (ru) 2018-08-31
CN108024612A (zh) 2018-05-11
DK3319475T3 (da) 2020-05-18
TW201709844A (zh) 2017-03-16
AU2016290895B2 (en) 2021-05-06
WO2017004673A1 (en) 2017-01-12
CN108024612B (zh) 2021-06-08
US20180192761A1 (en) 2018-07-12
EP3319475A4 (en) 2018-11-14
TWI701004B (zh) 2020-08-11
EP3319475B1 (en) 2020-02-12

Similar Documents

Publication Publication Date Title
US7135011B2 (en) Portable device for dispensing skin treatments
US6588964B1 (en) Fluid applicator
UA123994C2 (uk) Пристрій для нанесення продукту
EP2910276A1 (en) Skin treatment device
JP7025115B2 (ja) 水素供給システム
CN103974743A (zh) 分配系统
CN102202709A (zh) 注射器所附连的局部麻醉剂分配器
US8337473B2 (en) Substance dispenser, especially for medical or cosmetic treatment
WO2010090210A1 (ja) ガスミスト圧浴システム
GB2553500A (en) A wearable band device
JP5553416B2 (ja) ガスミスト圧浴システム
JP5517260B2 (ja) ガスミスト圧浴システム
JP6899923B2 (ja) 加圧ガス注射装置および方法
CN206659374U (zh) 一种中草药保健气囊按摩梳
CN102046136B (zh) 气雾压浴系统
US20080105273A1 (en) Personal-care product applicator
US11412833B1 (en) Cosmetic package for a fluid product
EP2488246B1 (en) Device for dispensing one or more skin treatment substances
EP3369339A1 (en) Dosing container
GB2375709A (en) Depilatory wax applicator with a flared spreader and integrated funnel mouth
CN103221016B (zh) 加压气雾洗浴系统
JPH07308608A (ja) 液体噴霧装置