UA120632U - Спосіб підвищення ступеня достовірності показників реєстратора "rofes" - спосіб і.а. заріпова - Google Patents

Спосіб підвищення ступеня достовірності показників реєстратора "rofes" - спосіб і.а. заріпова Download PDF

Info

Publication number
UA120632U
UA120632U UAU201705240U UAU201705240U UA120632U UA 120632 U UA120632 U UA 120632U UA U201705240 U UAU201705240 U UA U201705240U UA U201705240 U UAU201705240 U UA U201705240U UA 120632 U UA120632 U UA 120632U
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
biologically active
wrist
reading information
active point
reliability
Prior art date
Application number
UAU201705240U
Other languages
English (en)
Inventor
Іл'яс Ахметшаєвич Заріпов
Світлана Василівна Миронюк
Дмитро Іл'ясович Заріпов
Євген Ілліч Бондарев
Original Assignee
Іл'яс Ахметшаєвич Заріпов
Світлана Василівна Миронюк
Дмитро Іл'ясович Заріпов
Євген Ілліч Бондарев
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Іл'яс Ахметшаєвич Заріпов, Світлана Василівна Миронюк, Дмитро Іл'ясович Заріпов, Євген Ілліч Бондарев filed Critical Іл'яс Ахметшаєвич Заріпов
Priority to UAU201705240U priority Critical patent/UA120632U/uk
Publication of UA120632U publication Critical patent/UA120632U/uk

Links

Landscapes

  • Medical Treatment And Welfare Office Work (AREA)

Abstract

Спосіб підвищення ступеня достовірності показників реєстратора "ROFES", яким здійснюють експрес-тест функціонального стану здоров'я людини, при цьому тестують 17 сегментів життєво важливих органів та систем людини шляхом зчитування інформації з біологічно активної точки МС-7, що розташована на внутрішній стороні зап'ястя лівої руки. Після першого експрес-тесту роблять перерву не менше, ніж 20 хвилин, а потім реєстратором "ROFES" додатково тестують ті самі 17 сегментів життєво важливих органів та систем людини шляхом зчитування інформації з аналогічної біологічно активної точки МС-7, що розташована на внутрішній стороні зап'ястя правої руки.

Description

Корисна модель належить до галузі медицини, а саме до способів діагностики стану здоров'я людини.
Медичні способи виявлення захворювань являють собою сукупність досліджень, спрямованих на встановлення точної причини захворювання, а також змін внутрішнього середовища організму, супутніх тим чи іншим захворюванням. Нові методи діагностики розвиваються одночасно з розвитком медицини і також поділяються на дві основні підгрупи: традиційні і нетрадиційні методи розпізнання захворювань. В останні роки все більше і більше застосовують нетрадиційні методи розпізнання захворювань, а саме різні види біорезонансної діагностики (11.
Відомо застосування реєстратора оцінки функціонально-емоційного стану "КОРЕ5", який створено для попередньої індивідуальної комплексної оцінки функціонального стану організму.
Він призначений для тестування і контролю загального рівня здоров'я, функціонального стану 17 основних органів і систем організму, а також оцінки психоемоційного стану людини.
Принцип дії реєстратора "КОРЕ5", заснований на впливі на біологічно активну точку МО-7, розташовану на внутрішній стороні зап'ястя лівої руки, через яку до всіх органів посилається імпульс мікрострумами, що викликає відповідну реакцію. У людини кожен орган працює в строго певному, властивому йому ритмі. Відгуки цих ритмів, як відлуння, повертаються назад в пристрій, а потім порівнюються у програмі з еталонними ритмами, які властиві організму здорової людини, відповідної статі і віку регістратором оцінки функціонально-емоціонального стану "КОЕЕ5", який прийнятий як аналог (2.
Перевага при застосуванні реєстратора "КОБРЕ5", полягає в мінімальній вартості тестування, оскільки час тестування складає лише З хвилини. При цьому, вартість тестування однієї людини складає всього 25-30 грн., що обумовлено невеликою вартістю реєстратора, яка складає приблизно 5 200 О5А.
Недолік при застосуванні реєстратора "КОРЕ5", яким тестують 17 сегментів життєво важливих органів та систем людини шляхом зчитування інформації з однієї біологічно активної точки МО-7, що розташована на внутрішній стороні зап'ястя лівої руки, як це передбачено в аналога, може мати значні відхилення, пов'язані з індивідуальними особливостями зап'ястя лівої руки людини. Наприклад, механічні травми; теплові, хімічні та електричні опіки; операції;
Зо порушення циркуляції крові; порушення нервової системи. Це знижує ступень достовірності оцінки функціонально-емоціонального стану людини реєстратором "КОЕРЕ5".
В основу корисної моделі поставлена задача у підвищенні в два рази ступеня достовірності показників реєстратора "КОЕЕ5", при здійснені експрес-тесту функціонального стану здоров'я людини, при, відносно, невеликій вартості, яка доступна для більшості пересічних громадян
України.
Поставлена задачу вирішується тим, що у способі підвищення ступеня достовірності показників реєстратора "КОРЕ5", яким здійснюють експрес-т-ест функціонального стану здоров'я людини, при цьому тестують 17 сегментів життєво важливих органів та систем людини шляхом зчитування інформації з біологічно активної точки МО-7, що розташована на внутрішній стороні зап'ястя лівої руки, при цьому, після першого експрес-тесту роблять перерву не менше ніж 20 хвилин, а потім реєстратором "КОЕЕ5" додатково тестують ті самі 17 сегментів життєво важливих органів та систем людини шляхом зчитування інформації з аналогічної біологічно активної точки МО-7, що розташована на внутрішній стороні зап'ястя правої руки.
Задачу вирішено також тим, що у запропонованому способі підвищення ступеня достовірності показників реєстратора "КОРЕ5" результати зчитування інформації з біологічно активної точки МОС-7, що розташована на внутрішній стороні зап'ястя лівої руки та результати зчитування інформації з біологічно активної точки МО-7, що розташована на внутрішній стороні зап'ястя правої руки порівнюють між собою, формують уточнені усереднені відомості про функціональний стан здоров'я людини та надають відповідні рекомендації.
Запропонований спосіб підвищення ступеня достовірності показників реєстратора "КОРЕ5", яким здійснюють експрес-т-ест функціонального стану здоров'я людини, застосовують наступним чином: 1. Тестують 17 сегментів життєво важливих органів та систем людини шляхом зчитування інформації з біологічно активної точки МО-7, що розташована на внутрішній стороні зап'ястя лівої руки, а саме: Імунну систему; Серцево-судину систему; Хребет (відділи: шиї, грудини, попереку); Бронхи; Легені; Печінку; Шлунок; Товстий кишечник; Підшлункову залозу; Щитовидну залозу; Надниркові залози; Нирки; Сечовий пузир; Простату (у чоловіків) або Матку та Маточні труби (у жінок). Одночасно додатково контролюють неврози, дратування, рівень стресу, емоційні перенапруги з визначенням функціонального стану, енергетичного ресурсу, 60 психоемоціонального стану та загального стану здоров'я людини.
2. Роблять перерву не менше ніж на 20 хвилин, як це передбачено посібником |11. 3. Вдруге тестують ті само 17 сегментів життєво важливих органів та систем людини шляхом зчитування інформації з біологічно активної точки МО-7, що розташована на внутрішній стороні зап'ястя правої руки, а саме: Імунну систему; Серцево-судину систему; Хребет (відділи: шиї, грудини, попереку); Бронхи; Легені; Печінку; Шлунок; Товстий кишечник; Підшлункову залозу;
Щитовидну залозу; Надниркові залози; Нирки; Сечовий пузир; Простату (у чоловіків) або Матку та Маточні труби (у жінок). Одночасно додатково контролюють неврози, дратування, рівень стресу, емоційні перенапруги з визначенням функціонального стану, енергетичного ресурсу, психоемоціонального стану та загального стану здоров'я людини. 4. Зчитують інформацію з обох біологічно активних точок МОС-7, що розташовані на внутрішній стороні зап'ястя лівої руки та на внутрішній стороні зап'ястя правої руки. 5. Порівнюють між собою отримані результати тестування, формують уточнені усереднені відомості про стан здоров'я людини та надають відповідні рекомендації. 6. Роздруковують, при необхідності, результати тестування. 7. Вважають людину здоровою і подальше тестування не проводять, якщо, за результатами тестування реєстратором "КОЕЕ5", загальний рівень здоров'я людини складає 5 балів. 8. Вважають людину відносно здоровою, якщо, за результатами тестування реєстратором "КБОРЕ5", загальний рівень здоров'я людини складає 4 бали. В цьому випадку подальше тестування проводять за бажанням людини, іншими методами, акцентуючи увагу на окремих органах та системах, в яких оцінка складає менше ніж 4 бали. 9. Вважають людину хворою, якщо, за результатами тестування регістратором "КОЕБЕ5", загальний рівень здоров'я людини складає 2 або З бали. В цьому випадку людині рекомендують здійснити додаткову більш детальну діагностику іншими методами.
Запропонований спосіб підвищення ступеня достовірності показників реєстратора "КОБЕ5", при здійсненні експрес-тесту функціонального стану здоров'я людини, суттєво та вигідно відрізняється від аналога тим, що: - Спосіб суттєво підвищує ступень достовірності результатів експрес-тестування, оскільки зчитування інформації здійснюють з двох біологічно активних точок МОС-7, що розташовані на внутрішніх сторонах зап'ястя лівої руки та правої руки, при цьому, покази реєстратора "КОБЕ5"
Зо постійно порівнюють між собою. - Спосіб є доступним для більшості пересічних громадян України, оскільки його вартість складає орієнтовно всього 50-60 грн., що в двічі менше вартості тільки одного аналізу у медичних закладах України.
Запропонований спосіб підвищення ступеня достовірності показників реєстратора "КОЕРЕ5" впроваджено та успішно використовують у місці Херсоні в організації "Рада пацієнтів" міжнародного споживчого товариства "Йодіс-К" з 2016 року.
Джерела інформації: 1. "Медична діагностика". Інтернет: пир:/рготеадісаї.сот.ца/діадповіісз/раде/з/. 2. "Руководство по зксплуатации аппаратно-программного комплекса "КОРЕ5", модель
ЕО1С", Інтернет: Перз:/Лимли.агдо-5пор.сот.ца/та раде/роокКз5/гоїев. раї.

Claims (2)

ФОРМУЛА КОРИСНОЇ МОДЕЛІ
1. Спосіб підвищення ступеня достовірності показників реєстратора "КОРЕ5", яким здійснюють експрес-тест функціонального стану здоров'я людини, при цьому тестують 17 сегментів життєво важливих органів та систем людини шляхом зчитування інформації з біологічно активної точки МО-7, що розташована на внутрішній стороні зап'ястя лівої руки, який відрізняється тим, що після першого експрес-тесту роблять перерву не менше ніж 20 хвилин, а потім реєстратором "КОРЕЕ5" додатково тестують ті самі 17 сегментів життєво важливих органів та систем людини шляхом зчитування інформації з аналогічної біологічно активної точки МО-7, що розташована на внутрішній стороні зап'ястя правої руки.
2. Спосіб підвищення ступеня достовірності показників реєстратора "КОРЕ5" за п. 1, який відрізняється тим, що результати зчитування інформації з біологічно активної точки МО-7, що розташована на внутрішній стороні зап'ястя лівої руки та результати зчитування інформації з біологічно активної точки МО-7, що розташована на внутрішній стороні зап'ястя правої руки порівнюють між собою, формують уточнені усереднені відомості про функціональний стан здоров'я людини та надають відповідні рекомендації.
UAU201705240U 2017-05-29 2017-05-29 Спосіб підвищення ступеня достовірності показників реєстратора "rofes" - спосіб і.а. заріпова UA120632U (uk)

Priority Applications (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU201705240U UA120632U (uk) 2017-05-29 2017-05-29 Спосіб підвищення ступеня достовірності показників реєстратора "rofes" - спосіб і.а. заріпова

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU201705240U UA120632U (uk) 2017-05-29 2017-05-29 Спосіб підвищення ступеня достовірності показників реєстратора "rofes" - спосіб і.а. заріпова

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA120632U true UA120632U (uk) 2017-11-10

Family

ID=60258370

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAU201705240U UA120632U (uk) 2017-05-29 2017-05-29 Спосіб підвищення ступеня достовірності показників реєстратора "rofes" - спосіб і.а. заріпова

Country Status (1)

Country Link
UA (1) UA120632U (uk)

Similar Documents

Publication Publication Date Title
Cheng et al. Validity of the novel Taiwan lymphoscintigraphy staging and correlation of Cheng lymphedema grading for unilateral extremity lymphedema
Amendola et al. The use of magnetic resonance imaging in exertional compartment syndromes
Ciccotti et al. Stress ultrasound evaluation of medial elbow instability in a cadaveric model
Jorge et al. Treatment of vascular depression using repetitive transcranial magnetic stimulation
Fleg et al. Impact of age on the cardiovascular response to dynamic upright exercise in healthy men and women
US9668701B2 (en) Detection of insulin resistance, diabetes, cardiovascular disease and autonomic neuropathy
Hirst et al. Epidemiology of castration resistant prostate cancer: a longitudinal analysis using a UK primary care database
Madsen et al. The DISPARITY‐II study: Delays to antibiotic administration in women with severe sepsis or septic shock
Bates et al. Imaging characteristics of a novel technetium Tc 99m–labeled platelet glycoprotein IIb/IIIa receptor antagonist in patients with acute deep vein thrombosis or a history of deep vein thrombosis
Kho et al. CYCLE pilot: a protocol for a pilot randomised study of early cycle ergometry versus routine physiotherapy in mechanically ventilated patients
Logan et al. Effects of stretching exercise on heart rate variability during pregnancy
Arena et al. Cardiopulmonary exercise testing–refining the clinical perspective by combining assessments
Tu et al. Smartphone electrographic monitoring for atrial fibrillation in acute ischemic stroke and transient ischemic attack
Sutherland Bridging the quality gap: heart failure
Uhl et al. Relationship between medical compression and intramuscular pressure as an explanation of a compression paradox
Sanson et al. Impact of ‘synchronous’ and ‘asynchronous’ CPR modality on quality bundles and outcome in out-of-hospital cardiac arrest patients
Zil-E-Ali et al. Diagnosing necrotizing fasciitis using procalcitonin and a laboratory risk indicator: brief overview
US9168020B2 (en) Frequency domain analysis transform of renal blood flow doppler signal to determine stress levels
Sun et al. Is asymptomatic peripheral arterial disease associated with walking endurance in patients with COPD?
JP2002253521A (ja) 生体反応波形情報の解析方法及び装置並びに診断装置
UA120632U (uk) Спосіб підвищення ступеня достовірності показників реєстратора "rofes" - спосіб і.а. заріпова
Fathala et al. High prevalence of coronary artery calcification in Saudi patients with normal myocardial perfusion
Wang et al. A prospective comparison study of heart rate variability during menses in young women with dysmenorrhea
Liu et al. Effect of exercise therapy on PICC-associated venous thromboembolism: A meta-analysis
Xu et al. Pulse oximetry waveform: A non-invasive physiological predictor for the return of spontaneous circulation in cardiac arrest patients----A multicenter, prospective observational study