SI23318A - Obžarčena steklenica - Google Patents

Obžarčena steklenica Download PDF

Info

Publication number
SI23318A
SI23318A SI201000078A SI201000078A SI23318A SI 23318 A SI23318 A SI 23318A SI 201000078 A SI201000078 A SI 201000078A SI 201000078 A SI201000078 A SI 201000078A SI 23318 A SI23318 A SI 23318A
Authority
SI
Slovenia
Prior art keywords
bottle
medium
designed
energy
water
Prior art date
Application number
SI201000078A
Other languages
English (en)
Inventor
VreÄŤko Maks
Original Assignee
Maks VREÄŚKO
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Maks VREÄŚKO filed Critical Maks VREÄŚKO
Priority to SI201000078A priority Critical patent/SI23318A/sl
Publication of SI23318A publication Critical patent/SI23318A/sl

Links

Landscapes

  • Details Of Rigid Or Semi-Rigid Containers (AREA)

Abstract

Steklenica, ožarjena z orgonsko energijo, ki je z vsrkavanjem te energije prevzela- akumulirala vase pozitivne zapise odličnih sil z namenom prenosa informacij na medij v njej, zlasti na pitno vodo; izdelana je po znanem steklarsko tehnološkem postopku in oblikovana iz enega steklenega dela, ki ima bradavičasto dno, na katerega se nadgrajuje telo-stena steklenice, ki ima po vertikali vtisnjene krivuljaste neenakomerne vdolbine; steklenica je zaključena z vratom, v katerega je vstavljen zamašek, narejen iz poljubnega materiala. S tako ožarjeno steklenico smo posredovali mediju v njej - zlasti vodi - pozitivne informacije in s tem vplivali na kakovost medija.

Description

Maks Vrečko Zgoša 23 4275 Begunje
Obžarčena steklenica
Predmet izuma je steklenica, ki se na koncu standardnega tehnološkega postopka izdelave steklenic izpostavi sevanju in žarkom orgonskega topa, zaradi česar sprejme določen odmerek informacij; le-te se zabeležijo v kristale silicija, ki se v velikih količinah (v steklu je 71 % silicija) nahaja v sami steklenici flaši. Tako obžarčena steklenica je nabita z informacijami v obliki orgonske energije ter prenaša pozitivne lastnosti mediju v njej, zlasti vodi.
Samo steklo za steklenico je lahko obarvano ali pa brezbarvno; poudarek je na obliki steklenice, izdelane z nekoliko podolgovatimi ukrivljenimi, neenakomernimi vdolbinami, ki se začenjajo v spodnjem delu steklenice in potekajo v smeri proti njenemu grlu. Te krivuljaste vdolbine so oblikovno razporejene po obodu steklenice tako, da tvorijo sinusno obliko z namenom dvojnega prikazovanja figurativnih oblik, kot je npr., figura ali obod manjše steklenice ali figura ženskega telesa, vidnega od vratu navzdol. Videz ene ali druge figure je odvisen od zornega kota pogleda človeškega očesa na steklenico.
Zasnova izvedbe obžarčene steklenice, ki ima krivuljaste vdolbine, posebno nalivno grlo in lesen zamašek ter je obdana z drugimi funkcijskimi ali marketinško-modnimi oz. dizajnerskimi dodatki, kot so silikonski obroček v zgornjem delu steklenice ali volneni žepek, temelji predvsem na želji in zahtevi trga, da ima steklenica poleg osnovnega namena shranjevanja tekočin, v našem primeru zlasti vode, tudi določeno vizuelno privlačnost, učinkovito in prepričljivo v prikazovanju vsebine, ki je shranjena v steklenici. V našem primeru gre za stranski učinek, saj je osnovni namen naše inovativne rešitve steklenica, v kateri je naložena orgonska energija s tako imenovano odično silo. Že v 18 stoletju je
Maxwel ugotovil in opisal bistvene razlike med odlično energijo, ki je podobna elektromagnetnem polju in odično silo, katere lastnosti so sicer podobne lastnostim elektromagnetnega polja, vendar pa se od slednjega razlikuje po tem, da se pri odični sili privlačita pola z enakim nabojem, medtem ko se pri elektromagnetnem polju se privlačita različno nabita pola.
Postavlja se vprašanje, zakaj gre pri naši steklenici, ki jo predstavljamo in želimo zaščititi s pričujočo patentno prijavo, za tako učinkovito inovacijo. Njen potencial je v sožitju znanj, dognanih in utemeljenih že pred sto leti: elektromagnetizma, gravitacije, elektrike, vitalne energije človeškega organizma, vplivov vseh drugih kozmičnih sil in energij ter iznajdbe orgonskega topa (ta ni predmet te zaščite), ki ustvarja orgonsko energijo oziroma jo s pomočjo električnega polja črpa iz okolja, nato pa jo seva ter z ožarčenjem zapisuje v našo steklenico. Torej smo s pomočjo orgonskega topa ožarčili in vtisnili informacijo v silicijevo mikrosfero stekla naše steklenice, ki potem te informacije posreduje mediju v njej, v našem primeru vodi.
Prav voda je tisti medij, ki je že desetletja predmet intenzivnih znanstvenih raziskav njihovi naj večji dosežki se beležijo v kvantnem delu znanstvenih dognanj. Že dlje časa se uporablja izraz »spomin vode«. Znanstveni krogi so na številnih področjih dokazali tozadevno možnost sprejemanja in shranjevanja informacij v nanodelce ali celo globlje, v fotone vodnih delcev kisika ali vodika, vključno s prevzemanjem energije polj v medprostoru tega mikro kozmosa. Mi v naši patentni prijavi ne bomo podrobneje obravnavali znanstvenih dosežkov na področju nano in biotehnologije vode, temveč se bomo osredotočili na našo steklenico, ki lahko izboljša kvaliteto vode prav s pomočjo teh novih tehnologij, kot je vnašanje oziroma vpisovanje informacij s pomočjo naprav, uporabljenih za žarčenje orgonskih energij ali pozitivnih - odičnih sil.
V svetu je poznanih na desetine različnih sistemov in tehnologij, ki predvidevajo različne rešitve polnjenja steklenic ali plastenk z vodo - ta je lahko čista ali vprašljive kakovosti - ter njihovo trženje. Nihče pa do sedaj ni izdelal steklenice, ki bi bila obogatena z informacijami odičnih sil (oziroma orgonske energije) ter je prazne (torej ne polnjene z medijem- v našem primeru z vodo) ponudil končnim uporabnikom. S tovrstno ponudbo smo omogočili izboljšanje kvalitete pitne vode, ki jo v steklenico lahko nalijemo kjerkoli v svetu.
Znane so različne rešitve, kot na primer tržni naziv »kristalna krogla«; te izhajajo iz veljavnih in neveljavnih patentov skupine inovatorjev, ki se zbira okrog prijaviteljev izuma SI 20422. Navedeni izum rešuje revitalzacijo in čiščenje vode na mehanski in kemični način tako, da s pomočjo kristalne krogle dovaja zrak v vodo. Prav tako ista skupina uporablja t.i. podstavek moči in kozarec moči, opremljena s kombinacijo starogrških simbolov in drugih označb, ki naj bi na nepreverjen način vplivali na izboljšanje kakovosti pitne vode. V strokovni literaturi se pojavljajo opisi znanstvenih dosežkov s tega področja, vendar se večina tovrstnih odkritij nanaša na področje posamičnih zdravilnih preparatov in proizvodov, obogatenih z določenimi vsebinskimi izsledki s tega področja, ki ga imenujemo infopatija in je ena od oblik ali celo področij v zdravilstvu.
Dejstvo je, da se tovrstna usmerjenost znanosti na področje nano tehnologij in na uporabo univerzalnih energij, iz katerih izhaja tudi odična sila kot posledica orgonske energije, vse bolj uveljavlja na raznih področjih življenja in vedenja. Korenine teh znanstvenih odkritjih najdemo že v 18 stoletju, ko je grof Von Reichenbach imenoval univerzalno energijsko polje (to energijo je dokazala tudi uradna znanost- shangajski Inštitut za jedrsko fiziko) kot odično energijo, za katero je značilno izjemno počasno gibanje (20 - 50 cm/sek). Von Reichenbach je to odično silo opisal kot energetsko polje, ki je sicer precej podobno elektromagnetnemu polju, vendar še najbolj ustreza pojmu in izrazu orgonska energija. Ljudje so od pradavnin zaznali obstoj orgonske energije in njenih pozitivnih lastnosti ter v teku zgodovine že iznašli nekatere naprave, ki lahko to energijo akumulirajo ali usmerjajo v obliki energetskega žarka kot je npr. orgonski top, katerega uporabljamo za zapis pozitivnih sil v našo steklenico. Pri tem ta naprava ne porablja lastne energije, ampak izkorišča vsepovsod dosegljivo, obstoječo orgonsko energijo, ki jo najdemo tudi pod drugimi imeni kot je „prana v indijskem prostoru ali „Qi v azijskem prostoru (Kitajska, Japonska), ali kot jo je poimenoval sam baron Carl z besedo „Od- odična sila.
S tu opisanim izumom smo uspeli zajeti del te odične sile in jo prenesli v posebej izdelano steklenico, ki jo lahko kasneje oddaja in z v njej vsebovanimi pozitivnimi informacijami napaja v njej vsebovani medij - zlasti vodo; končni izdelek tako omogoča pitje bolj kakovostne vode, kot je bila le-ta, preden smo jo nalili v steklenico prikazano in izdelano po naši inovativni rešitvi in predlaganem izumu.
Postopek izdelave naše steklenice se bistveno ne razlikuje od danes znanih tehnologij izdelave steklenic, ki tudi niso predmet te patentne prijave; izjema je končni postopek obsevanja steklenic z orgonskim topom; slednji se lahko vključi v samo steklarsko tehnološko linijo ali pa se postopek izvede ločeno od proizvodne linije. V našem primeru smo izbrali drugo rešitev: postopek obsevanja opravljamo v prostoru, kije posebej primeren za zahtevnost te naloge. Na ta način smo iz postopka izločili človeški dejavnik in zagotovili vsaj del tajnosti, v katero je vpeljana samo skupina inovatoijev in peščica zaupnih sodelavcev.
Poleg tega pa smo si inovatoiji zadali nalogo, steklenico, izdelano po standardnem tehnološkem postopku, obogatiti z nekaterimi specifičnimi karakteristikami, ki istočasno predstavljajo del inovativno-dizajnerske rešitve. V ta namen smo vanjo vgradili navpične krivuljaste neenakomerne vdolbine z dvojno funkcijo - opisali jo bomo v nadaljevanju teksta pri opisu slik. Za ta postopek je bilo potrebno izdelati posebno steklarsko orodje, saj je bilo treba zagotoviti čim večjo uporabno površino notranjega oboda steklenice ( z njo se zagotavlja maksimalni izkoristek ene od že navedenih funkcij) ter konstrukcijsko vpeljali navpične sinusoidne vdolbine.
V nadaljevanju iskanja rešitve smo naleteli na vprašanje, kako in s čim bomo zapirali steklenico. Zaradi njene naravne in funkcijske namembnosti smo problem rešili tako, da smo zunanji del-obod zamaška steklenice izdelali iz naravnega ne vpojnega materiala- torej lesa, kije hkrati prijazen za oko in okolje in spodnji del, ki gre v ustje steklenice pa je iz silikona.
Predloženi izum in njemu pripadajoči patentni zahtevki torej predstavljajo steklenico, obsevano z odično energijo - orgonsko energijo, katere namen je prenos in zapis pozitivnih informaciji na medij v njej. Najbolj primeren medij je voda, ki se odziva na tozadevna energetska polja in sile v njih in učinkovito sprejema pozitivne informacije kot del orgonske energije. Po drugi strani pa smo zaradi nam neznanih razmerij, povezav in vplivov na elektronske vezi med protoni, nevtroni, atomi in na njihove medsebojne energije uspeli z našo steklenico doseči, da so okus, mehkoba in kakovost vode v njej izboljšani. Tovrstni učinek smo preizkusili na velikem številu uporabnikov; vsi, brez izjeme, so pozitivno potrdili in ocenili naš izdelek, ki tako postaja predmet izuma in konkretne realizacije v proizvodnji.
• ·
Izum bomo v nadaljevanju podrobneje predstavili s skicami, ki jih bomo podkrepili s funkcijskim opisom same steklenice, ki je v osnovi izdelana po enostavnem in standardnem steklarsko vpihovalnem postopku. V pričujoči patentni prijavi teh standardnih postopkov ne bomo opisovali, saj tudi niso predmet naših patentnih zahtevkov, z izjemo obsevanja steklenice z orgonskim topom; osredotočili se bomo torej samo na konstrukcijske značilnosti naše ožarjene steklenice.
Slika 1. 2 D vzdolžni pogled že ožarjene steklenice izdelane po našem izumu.
Slika 2. 2 D vzdolžni pogled manjše priročne ožarjene steklenice, izdelane po našem postopku, vstavljene v volneni žepek.
Na sliki 1 so prikazane osnovne in posebne značilnosti izuma ožarjene steklenice; njeno dno ( 2 ) je v srednjem delu radiusa nagrbančeno v obliki sploščene Gausove krivulje ali bradavice. Značilnost te bradavice je, da pri nalivanju vode v steklenico razbije curek vode na čim manjše dele - kaplje, ki poberejo dobršen del kisika iz notranjega prostora steklenice; voda se torej že med nalivanjem v steklenico nasiči s kisikom. Znano je, da zadostna količina kisika v vodi izboljšuje njeno kvaliteto. Hkrati se pri padcu vode v steklenico na sliki 1, opravlja prenos pozitivnih informacij iz ožarjenega korpusa - stene steklenice ( 1 ); do tega posredovanja informacij prihaja že v fazi nalivanja, ko se voda pri padcu vzburka in se posamične molekule vode ob udarjanju v neravne robove vzdolžnih utorov ( 4 ) mešajo ter tako prevzamejo čim več pozitivnih informacij, kijih oddaja površina telesa - stene ( 1 ) in nalivnega grla ( 5 ) naše steklenice.
Prav s tem namenom smo izdelali prikazane vzdolžne vdolbine ( 4 ) na korpusu - steni ožarjene steklenice ( 1 ); poleg tega, da zagotavljajo optimalno stično površino z vodo, so istočasno oblikovno zasnovane tako posrečeno, da se pri vertikalnem pogledu pod kotom 45 in 70 stopinj na katerekoli vertikalni vdolbini ( 4 ) izrišejo zabrisani obrisi ženskega lika od vratu navzdol. To naši ožarjeni steklenici daje posebno privlačnost in dobro mero energetske povezanosti uporabnika s steklenico in medijem v njej. Zakaj? Odgovor je zelo enostaven. Orgonska energija je vseživljenjska energija ljudi, okolja, zemlje, zraka, planetov in nenazadnje vesolja ali kozmosa, ki jo vizualno zaznamo tudi v grobem prikazu konture ženskega lika, razvidnega v navpičnih nepravilnih vdolbinah (4 ) na korpusu-steni ( 1 ) steklenice. Blagodejne misli, ki jih spodbudi pogled na obliko ženskega telesa, ki jo navidezno oblikujejo navpične vdolbine ( 4 ), predstavljajo namreč hkrati tudi pozitivni prenos odične sile iz našega energetskega polja na steklenico, skozi njo pa na medij v njej, kot je lahko voda. Tudi nalivno grlo ( 5 ) je oblikovno in konstrukcijsko rešeno tako, da omogoča kar najbolj učinkovito oddajanje pozitivnih sil in informacij, s katerimi je zasičen ta del steklenice. Na vrhu steklenice, prikazane na Sl. 1, je nameščen zamašek ( 6 ) iz lesa in silikona, ki varuje medij v steklenici pred vstopom mehanskih in drugih onesnaževalcev medija, istočasno pa predstavlja tudi varnostno barijero-izolator, ki onemogoča izhlapevanje vode in oddajanje odičnih sil iz steklenice v okolje. Spomnimo naj na že odkrite zakonitosti odične sile ali orgonske energije: v tem energetskem polju se privlačita energetska pola z enakim nabojem, kar pomeni, da se proces slabljenja, zmanjševanja sil, zajetih v naši steklenici, odvija silno počasi, saj lahko traja več kot štiri leta in le izjemoma, pod vplivom drugih elektroenergetskih ali magnetnih polj, je lahko ta čas malo krajši. Dokazano je, da se določene bioenergetske karakteristike nekaterih objektov ali prostorov izpraznijo oziroma de-akumulirajo že v treh mesecih od njihovega nastanka, kar naši ožaijeni steklenici prikazani na Sl. 1 in 2, zagotavlja univerzalno pomembnost in visok prag akumulativnosti pozitivnih sil.
Funkcija silikonskega obročka ( 3 ), nataknjenega na steklenico, v katerega so vrisani različni znaki, črte ali črke, je izključno dekorativni okras, katerega osnovni namen je opozoriti in vzbuditi pozornost morebitnega kupca na steklenico. Druga pomembna namembnost ali vloga silikonskega obroča ( 3 ), je tudi zaščita pred udarci, kadar steklenica pade, pade ravno na ta silikonski obroč ( 3 ), ki je nameščen v zgornjem delu naše steklenice tako, da obroč ( 3 ) amortizira udarce in steklenico ščiti pred razbitjem.
Zaradi široke uporabnosti naše steklenice smo izdelali tudi manjšo stekleničko (Sl. 2) in jo vstavili v volneni žepek ( 7 ); ta je izolator in kot okrasek, ki preprečuje oddajanje toplotne ali hladilne energije v okolje, istočasno pa ima tudi propagandno - tržno funkcijo, saj z različnimi reklamnimi napisi na njem opozarja na steklenico. Žepek ( 7 ) se uporablja tako pri mali kot pri večji steklenici oz. pri vseh modelih steklenic izdelanih po naši konstrukciji v pričujočem patentu.

Claims (7)

1. Steklenica, ožarjena z orgonsko energijo, ki je z vsrkavanjem te energije prevzela naložila vase pozitivne zapise odičnih sil, z namenom prenosa informacij na medij v njej, zlasti na pitno vodo je zasnovana tako, da je steklenica izdelana in oblikovno dizajnirana iz enega steklenega dela, ki ima bradavičasto dno steklenice ( 2 ), na katerega se nadgrajuje korpus-stena steklenice (1), na katerem so po navpičnici vtisnjene krivuljaste neenakomerne vdolbine ( 4 ); steklenica se zaključuje z vratom ( 5 ) v katerega je vstavljen leseno - silikonski zamašek ( 6 );
2. Steklenica po zahtevku 1 je zasnovana tako, da se na bradavičastem dnu steklenice ( 2 ) pri vlivanju vode ali drugega medija leta razbija na manjše delce z namenom bogatenja molekul medija s kisikom;
3. Steklenica po zahtevku 1 je zasnovana tako, da so na korpusu-steni steklenice ( 1 ) izdelane po vertikali vtisnjene krivuljaste neenakomerne vdolbine ( 4 ), kar poveča površino notranjega oboda telesa steklenice (1), ki je nabit z informacijami odičnih sil (ki ustrezajo orgonski energiji), hkrati pa ob vertikalnem pogledu na vsaj dve krivuljasti vdolbini ( 4 ) omogoča vizualni videz ženske figure od vratu navzdol;
4. Steklenica po zahtevku 1 je zasnovana tako, da se na telo-steno steklenice (1) nadgradi vrat steklenice ( 5 ), ki prav tako služi kot akumulator in prenosnik orgonske energije na medij v steklenici;
5. Steklenica po zahtevku 1 je zasnovana tako, da je na vratu steklenice (5 ) nameščen zamašek ( 6), ki je v predlogu narejen iz lesa in sicer samo zunanji obod zamaška ter notranji-zapiralni del pa iz silikona oz., se lahko izdela tudi iz drugega materiala, in katerega funkcija je varovati medij v steklenici pred vstopom mehanskih in drugih onesnaževalcev medija, istočasno pa služi kot izolator, ki preprečuje izhlapevanje vode in oddajanje orgonske energije iz medija v okolje;
6. Steklenica po zahtevku 1 je zasnovana tako, da jo je mogoče izdelati v poljubni velikosti.
7. Steklenica po zahtevku 1 je zasnovana tako, da jo je možno okrasiti z različnimi komercialnimi okraski, kot so silikonski obročki ( 3 ) ali volneni žepki ( 7 ), ki hkrati varujejo steklenico pred mehanskimi poškodbami.
SI201000078A 2010-03-04 2010-03-04 Obžarčena steklenica SI23318A (sl)

Priority Applications (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
SI201000078A SI23318A (sl) 2010-03-04 2010-03-04 Obžarčena steklenica

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
SI201000078A SI23318A (sl) 2010-03-04 2010-03-04 Obžarčena steklenica

Publications (1)

Publication Number Publication Date
SI23318A true SI23318A (sl) 2011-09-30

Family

ID=44676225

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
SI201000078A SI23318A (sl) 2010-03-04 2010-03-04 Obžarčena steklenica

Country Status (1)

Country Link
SI (1) SI23318A (sl)

Similar Documents

Publication Publication Date Title
AU2008216938B2 (en) Synchronized water and production and use thereof
MX9301618A (es) Botella para bebe, aislada termicamente.
SI23318A (sl) Obžarčena steklenica
ES1212963U (es) Carcasa con cavidades huecas rellenables, con depósito desinfectante para móviles y otros dispositivos electrónicos análogos
US20100229596A1 (en) Article Of Jewelry With Sealed Visible Enclosed Container
Stanković et al. Synthesis, Characterization, and Therapeutic Efficacy of 177Lu-DMSA@ SPIONs in Nanobrachytherapy of Solid Tumors
Blaufox Radioactive artifacts: historical sources of modern radium contamination
CN204033777U (zh) 一种防伪式安全药瓶
CN205035134U (zh) 富氢水生成包以及包含其的富氢水饮水容器
TWM458320U (zh) 胎毛筆
Souza et al. Preliminary proposal for radioactive liquid waste management in a brachytherapy sources production laboratory
Kurochkina et al. Xponoconнi aбepaцiї y лinфoцiTax людiнi зa зoвнiшньogo Ta/aбo внyTpiшньogo oпponiнeннya зpaзkiв kpoвi 137Cs y noдeльнix ekcпepineнTax in vitro; Xponoconнi aбepaцiї y лinфoцiTax людiнi зa зoвнiшньogo Ta/aбo внyTpiшньogo oпponiнeннya зpaзkiв kpoвi 137Cs y noдeльнix ekcпepineнTax in vitro; Chromosome aberrations in human lymphocytes due to external and/or internal irradiation of blood samples by 137Cs in model experiments in vitro
JP2004136955A (ja) 貴陽石を内蔵するキャップホルダ
Rosenthal et al. Subdural Hygroma: A Case Report of an Uncommon Persistence of Elevated Intracranial Pressure.
CN105877055A (zh) 硬币储藏装置
CN203318848U (zh) 一种新型夜光瓶体
Calleja 23rd Sunday in ordinary time: not just a dreamer
Mould Early Medical Radium
Diez et al. Dynamics of the Active Altiplano Puna Magmatic Body: Large-Scale Melt Transport and Buoyant Upwelling
AR084298A1 (es) Comprimido farmaceutico orodispersable a base de zolpidem
RU8337U1 (ru) Бутылка-сувенир
Gardner A pebble curiosity
CN203638353U (zh) 一种木质酒瓶塞结构
Lorenz et al. Problems related to handling of Radium-226 sources in Spain
Matuz STUDY REGARDING THE PROCESS WHICH TAKE PLACE IN DISTRIBUTION NETWORKS OF DRINKING WATER.

Legal Events

Date Code Title Description
OO00 Grant of patent

Effective date: 20111012

KO00 Lapse of patent

Effective date: 20131022