PL72849Y1 - Metalowa szafa z przegrodami i systemem do identyfikacji przechowywanych przedmiotów - Google Patents

Metalowa szafa z przegrodami i systemem do identyfikacji przechowywanych przedmiotów Download PDF

Info

Publication number
PL72849Y1
PL72849Y1 PL127640U PL12764018U PL72849Y1 PL 72849 Y1 PL72849 Y1 PL 72849Y1 PL 127640 U PL127640 U PL 127640U PL 12764018 U PL12764018 U PL 12764018U PL 72849 Y1 PL72849 Y1 PL 72849Y1
Authority
PL
Poland
Prior art keywords
partitions
identification
metal cabinet
stored items
cabinet
Prior art date
Application number
PL127640U
Other languages
English (en)
Other versions
PL127640U1 (pl
Inventor
Gabriel Uciński
Paweł Pałuszyński
Marcin Zdziechowski
Original Assignee
Techmark L Ogloza S Zdziechowski Spolka Jawna
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Techmark L Ogloza S Zdziechowski Spolka Jawna filed Critical Techmark L Ogloza S Zdziechowski Spolka Jawna
Priority to PL127640U priority Critical patent/PL72849Y1/pl
Priority to DE202019105228.7U priority patent/DE202019105228U1/de
Publication of PL127640U1 publication Critical patent/PL127640U1/pl
Publication of PL72849Y1 publication Critical patent/PL72849Y1/pl

Links

Classifications

    • AHUMAN NECESSITIES
    • A47FURNITURE; DOMESTIC ARTICLES OR APPLIANCES; COFFEE MILLS; SPICE MILLS; SUCTION CLEANERS IN GENERAL
    • A47BTABLES; DESKS; OFFICE FURNITURE; CABINETS; DRAWERS; GENERAL DETAILS OF FURNITURE
    • A47B47/00Cabinets, racks or shelf units, characterised by features related to dismountability or building-up from elements
    • A47B47/02Cabinets, racks or shelf units, characterised by features related to dismountability or building-up from elements made of metal only
    • AHUMAN NECESSITIES
    • A47FURNITURE; DOMESTIC ARTICLES OR APPLIANCES; COFFEE MILLS; SPICE MILLS; SUCTION CLEANERS IN GENERAL
    • A47FSPECIAL FURNITURE, FITTINGS, OR ACCESSORIES FOR SHOPS, STOREHOUSES, BARS, RESTAURANTS OR THE LIKE; PAYING COUNTERS
    • A47F10/00Furniture or installations specially adapted to particular types of service systems, not otherwise provided for
    • A47F2010/005Furniture or installations specially adapted to particular types of service systems, not otherwise provided for using RFID elements

Landscapes

  • Waveguide Aerials (AREA)
  • Details Of Aerials (AREA)
  • Shielding Devices Or Components To Electric Or Magnetic Fields (AREA)

Abstract

Metalowa szafa zawierająca korpus ze ścianami, dnem i sufitem, przy czym jedna ze ścian zawiera drzwi dostępowe, a wewnątrz szafy znajduje się przestrzeń do przechowywania przedmiotów wyznaczona poprzez przegrody i antena RFID, charakteryzuje się tym, że wzdłuż szczelin przy ruchomych drzwiach dostępowych (104) znajdują się uszczelki (107) ekranujące fale UHF.

Description

PL 72 849 Y1 2 Opis wzoru Przedmiotem wzoru uzytkowego jest metalowa szafa z przegrodami i systemem do identyfikacji przechowywanych w tej szafie przedmiotów.
Jako szafe metalowa w rozumieniu niniejszego opisu rozumie sie szafe wykonana w calosci lub znacznej czesci z metalu, z dopuszczalnymi drobnymi elementami wewnatrz szafy wykonanymi z in- nych materialów typu drewno lub plastik. Szafa metalowa w rozumieniu niniejszego opisu ma co naj- mniej 90% powierzchni korpusu: boków, sufitu i dna wykonane z metalu, tak ze wewnatrz szafy dochodzi do licznych odbic fal radiowych emitowanych przez antene RFID UHF, a wiekszosc fal radiowych emi- towanych przez antene RFID UHF wewnatrz szafy nie wychodzi na zewnatrz szafy. Szafa ta ma takze wewnatrz przegrody organizujace lub wydzielajace przestrzen do przechowywania przedmiotów, które moga pelnic role np. pólek badz szuflad.
Znane sa szafy z systemami do identyfikacji przechowywanych przedmiotów, oparte o technolo- gie RFID, w których rozpoznaje sie etykiety za pomoca duzej ilosci nieruchomych anten rozmieszczo- nych w calym obszarze wymagajacym identyfikacji przedmiotów. Anteny te rozmieszczone sa zazwy- czaj równomiernie na calej wysokosci sciany badz scian szafy. Maja one za zadanie wygenerowac do- statecznie silny sygnal radiowy rozlozony w calej przestrzeni szafy w pasmie odpowiadajacym uzytej technologii RFID w szczególnosci UHF (Ultrahigh Frequency), umozliwiajacy nawiazanie lacznosci ze znacznikami radiowymi (tagami) przylaczonymi do przedmiotów podlegajacych identyfikacji. Technolo- gia RFID UHF umozliwia krótka w czasie identyfikacje duzej ilosci znaczników i z powodzeniem jest wykorzystywana w srodowisku innym niz metalowe.
Znane sa takze systemy w których stosuje sie technologie RFID LF (Low Frequency) i HF (High Frequency). Sluza one zazwyczaj do identyfikacji pojedynczych przedmiotów, takich jak np. bron za- mknieta w pojedynczej skrytce szafy do przechowywania broni, rzadziej do wykrywania zawartosci ca- losci wnetrza mebla.
Metal nadaje sie bardzo dobrze do konstrukcji szaf sluzacych do przechowywania przedmiotów, gdyz jest materialem trwalym i zapewniajacym bezpieczenstwo przechowywanych przedmiotów. Po- nadto, fale elektromagnetyczne nie przenikaja przez metal, co jest korzystne gdyz ogranicza propagacje wiazki emitowanej przez antene umieszczona we wnetrzu szafy wykonanej w calosci z metalu prawie wylacznie do tego wnetrza, przez co nie sa odczytywane znaczniki radiowe znajdujace sie na zewnatrz mebla. Samo ekranowanie fal poprzez powierzchnie metalowe nie jest jednak wystarczajace dla ogra- niczenia propagacji fal na zewnatrz typowej lekkiej szafy metalowej, która posiada liczne szczeliny kon- strukcyjne np. pomiedzy drzwiami a sciana boczna, przez które fale o odpowiedniej sile rozchodza sie poza przestrzen szafy. W sytuacji, w której sygnal wychodzacy poza obrys mebla jest na tyle mocny, aby zasilic znacznik i wygenerowac odpowiedz zwrotna, moze to doprowadzic do blednego dzialania systemu, np. wlaczenia do ewidencji do zasobów szafy przedmiotów oznaczonych znacznikami znaj- dujacych sie poza szafa.
Z opisu zgloszenia patentowego EP2743892 znana jest szafa z systemem do identyfikacji znacz- ników RFID, który zawiera wiele nieruchomych, sekwencyjnie aktywowanych anten RFID – po dwie anteny na pólke. Niedogodnoscia tego systemu jest koniecznosc stosowania wielu anten i koniecznosc takiego zaprojektowania przestrzeni wewnetrznej szafy, aby nieruchoma antena mogla odczytac wszystkie znaczniki w obrebie przypisanego jej obszaru. System ten nie rozwiazuje takze problemu ograniczenia propagacji fal poza obrys produktu.
Z opisu patentu US8770479 znana jest szafa zawierajaca zestaw poziomo rozmieszczonych an- ten, które sa ruchome wzdluz osi pionowej na tylnej scianie szafy. Odczyt znaczników RFID z elemen- tów umieszczonych w szafie odbywa sie w ten sposób, ze zestaw anten jest przemieszczany do po- ziomu okreslonej pólki, z której znaczniki maja zostac odczytane, po czym w polozeniu stacjonarnym na danym poziomie aktywowany jest odczyt. Niedogodnoscia takiego systemu jest to, ze wymaga sto- sowania zestawu kilku anten do odczytu elementów z danego poziomu. Rozwiazanie to zaklada prze- szukanie z wykorzystaniem ruchomej anteny poszczególnych obszarów mebla, a nie calej jego prze- strzeni. Ponadto, ze wzgledu na niewielki rozmiar tych obszarów, moga w nich wystepowac strefy mar- twe lub o obnizonych mozliwosciach odczytu, zwlaszcza jesli nagromadzi sie w nich duza ilosc znacz- ników. System ten nie rozwiazuje takze problemu ograniczenia propagacji fal poza obrys produktu.
Z opisu zgloszenia patentowego US2010141457 znany jest kontener na odpady, w szczególnosci medyczne, który zawiera ruchoma antene RFID do odczytywania znaczników na pojemnikach z odpa- PL 72 849 Y1 3 dami umieszczonych wewnatrz kontenera. W przedstawionych przykladach dla szaf z pólkami, poje- dyncza antena jest umieszczona na suficie szafy i ruchoma wzdluz sufitu w poziomie. Rozwiazanie takie nadaje sie do stosowania jedynie dla szaf, które nie maja pólek metalowych, gdyz metalowa pólka blo- kowalaby mozliwosc odczytu znaczników przez antene z elementów umieszczonych pomiedzy pólka a antena. System ten nie rozwiazuje takze problemu ograniczenia propagacji fal poza obrys produktu.
Z opisu patentu US8174392 znana jest szafa, w której moga byc zawieszane przedmioty ozna- czone znacznikami RFID, w której zainstalowane jest wiele anten ruchomych w poziomie ponad kazdym poziomem, na którym zamontowane sa elementy. Tego typu szafa pozwala na odczyt elementów umieszczonych pomiedzy metalowymi pólkami, lecz wymaga dedykowanej anteny pomiedzy kazda z pólek. System ten nie rozwiazuje takze problemu ograniczenia propagacji fal poza obrys produktu.
Z opisu zgloszenia patentowego PL393628 znany jest regal z otwartymi pólkami i ruchomym urzadzeniem do nakladania etykiet na pólki lub przedmioty umieszczone na pólkach. Wspomniane ru- chome urzadzenie moze miec równiez czytnik do odczytu identyfikatora z przedmiotu, takiego jak kod paskowy czy kod RFID, lecz biorac pod uwage zasade jego dzialania, przeznaczone jest do odczyty- wania identyfikatora z bliskiej odleglosci od przedmiotu, nie nadawaloby sie zatem do odczytywania etykiet z wielu przedmiotów RFID umieszczonych w zamknietej szafie. System ten nie rozwiazuje takze problemu ograniczenia propagacji fal poza obrys produktu.
Z opisu wzorów uzytkowych CN204970180, CN203720940 znane sa szafy na ubrania z antena do odczytu zawartosci szafy, nie znane sa jednak szczególy dzialania anteny i sposobu odczytu znacz- ników.
Celowym byloby zatem opracowanie metalowej szafy z przegrodami i systemem do identyfikacji przechowywanych w tej szafie przedmiotów, której konstrukcja umozliwi ograniczenie propagacji fal z anteny do wnetrza szafy i ograniczy ryzyko przypadkowego odczytania znaczników znajdujacych sie poza szafa.
Przedmiotem wzoru uzytkowego jest metalowa szafa zawierajaca korpus ze scianami, dnem i su- fitem, przy czym jedna ze scian zawiera drzwi dostepowe, a wewnatrz szafy znajduje sie przestrzen do przechowywania przedmiotów wyznaczona poprzez przegrody i antena RFID, charakteryzujaca sie tym, wzdluz szczelin przy drzwiach dostepowych znajduja sie uszczelki zbudowane z materialu ekranuja- cego fale UHF.
Korzystnie, antena znajduje sie przy scianie.
Korzystnie, antena znajduje sie przy dnie korpusu.
Korzystnie, antena znajduje sie przy suficie korpusu.
Korzystnie, antena znajduje sie w nieruchomej pozycji.
Korzystnie, antena jest ruchoma wzdluz toru.
Korzystnie, tor ma ksztalt linii prostej równoleglej do krawedzi korpusu.
Korzystnie, tor ma ksztalt linii lamanej, której odcinki sa równolegle do krawedzi korpusu.
Korzystnie, tor ma ksztalt odcinka skosnego wzgledem jednej z krawedzi korpusu.
Korzystnie, tor ma ksztalt elipsy.
Korzystnie, tor ma ksztalt okragly.
Korzystnie, szczeliny pomiedzy elementami korpusu szafy ekranujacymi fale UHF, pomiedzy ob- szarem propagacji fal anteny RFID wewnatrz szafy a otoczeniem szafy, maja szerokosc nie wieksza niz 2 mm.
Zaleta rozwiazania wedlug niniejszego wzoru uzytkowego jest mozliwosc ograniczenia propaga- cji fal radiowych do wnetrza pomiedzy wnetrzem szafy a jej otoczeniem, co ogranicza bledy wynikajace z odczytania znaczników znajdujacych sie w otoczeniu szafy.
Przedmiot wzoru zostal przedstawiony w przykladach wykonania na rysunku, na którym: Fig. 1 przedstawia ogólny widok konstrukcji szafy; Fig. 2–7 przedstawiaja widok z boku szafy w róznych odmianach; Fig. 8–11 przedstawiaja rózne odmiany toru ruchu anteny.
Szafa, przedstawiona ogólnie na Fig. 1, ma korpus 100 ze scianami 101, dnem 102 i sufitem 103.
W jednej ze scian 101 znajduja sie drzwi dostepowe 104, które po otworzeniu umozliwiaja dostep do wnetrza szafy i wlozenie badz wyjecie przedmiotów z przestrzeni do przechowywania przedmiotów 105, która jest wydzielona poprzez przegrody 106 (moze to byc przykladowo forma pólek, szuflad).
Wewnatrz korpusu 100 szafy znajduje sie antena RFID 111.
W jednej grupie odmian wzoru (jak przedstawiono na Fig. 2–4), antena 111 moze miec ustalone polozenie wzgledem korpusu szafy. Antena moze byc zamocowana do jednej ze scian, dna lub sufitu PL 72 849 Y1 4 korpusu bezposrednio lub za pomoca odpowiednich uchwytów. Pozycja takiej anteny jest nieruchoma w trakcie pracy urzadzenia.
W jednej odmianie wzoru, jak przedstawiono na Fig. 2, antena 111 jest umieszczona pomiedzy przestrzenia 105 a sufitem 103 szafy.
W innej odmianie wzoru, jak przedstawiono na Fig. 3, antena 111 jest umieszczona pomiedzy przestrzenia 105 a dnem 102 szafy.
W kolejnej odmianie wzoru, jak przedstawiono na Fig. 4, antena 111 jest umieszczona pomiedzy przestrzenia 105 a sciana 101 szafy.
W innej grupie odmian wzoru (jak przedstawiono na Fig. 5–11), antena 111 jest zamocowana ruchomo wzdluz toru ruchu 112. Przykladowo, tor ruchu 112 moze stanowic prowadnica szynowa, ta- smowa, pasowa, lancuchowa itp. Tor ruchu 112 moze byc równiez wyznaczony przez ruchome ramie, na którym zamontowana moze byc antena. Antena 111 wraz z torem ruchu 112 jest zamocowana w plaszczyznie równoleglej jednej z plaszczyzn korpusu 100 – przykladowo do dna 102 szafy (Fig. 5, 6) lub do sciany 101 szafy (Fig. 7). Fig. 8–11 przedstawiaja rózne odmiany zespolu antenowego, gdzie tor ruchu 112 przebiega wzdluz jednej z krawedzi korpusu (Fig. 8), lub tez jest torem prostokatnym wzdluz wszystkich krawedzi korpusu (Fig. 9), lub tez jest torem ustawionym skosnie wzgledem krawedzi korpusu (Fig. 10) lub tez jest torem o ksztalcie kola lub elipsy (Fig. 11). Uzytecznosc róznych ksztaltów toru 112 przejawia sie rózna skutecznoscia odczytu znaczników z przestrzeni do przechowywania i moze byc dobierana doswiadczalnie, indywidualnie w zaleznosci od wielkosci i proporcji wymiarów szafy, jak równiez rodzaju przedmiotów przeznaczonych do przechowywania w szafie.
We wszystkich odmianach wzoru, w celu dobrego ekranowania przestrzeni odczytu znaczników wewnatrz szafy, szczeliny pomiedzy elementami konstrukcji korpusu szafy ekranujacymi fale UHF, po- miedzy obszarem propagacji fal anteny RFID 111 wewnatrz szafy a otoczeniem szafy, w szczególnosci pomiedzy scianami 101, dnem 102 i sufitem 103, jak równiez drzwiami dostepowymi 104, maja w co najmniej jednym miejscu pomiedzy przestrzenia wewnatrz a na zewnatrz szafy szerokosc nie wieksza niz 2 mm. W miejscach, w których laczone sa ze soba elementy nieruchome (przykladowo jedna sciana z druga sciana) mozna to uzyskac poprzez odpowiednie wyprofilowanie krawedzi blach i ich zwarte polaczenie ze soba (przykladowo, zespawanie, zgrzanie lub polaczenie nitowe lub srubowe). W miej- scach szczelin pomiedzy elementem ruchomym (przykladowo, na obwodzie drzwi dostepowych 104) a nieruchomym korpusu szafy zastosowano na krawedziach uszczelki 107 ekranujace fale UHF przy- kladowo wykonane z materialu przewodzacego lub pokryte takim materialem.
Uzytecznosc wszystkich odmian wzoru jest wspólna i polega na tym, ze rozwiazano problem propagacji fal emitowanych przez antene znajdujaca sie wewnatrz szafy na zewnatrz szafy poprzez szczeliny konstrukcyjne za pomoca odpowiednich uszczelek, co ogranicza ryzyko przypadkowego od- czytania znaczników z otoczenia szafy.
Ponadto, w odmianach z ruchoma antena, w uzupelnieniu podstawowej uzytecznosci omówionej powyzej, za pomoca niewielkiej ruchomej anteny mozna skutecznie pokryc obszar, w swietle którego znajduja sie znaczniki. Dzieki temu, ze antena RFID 111 jest ruchoma wzdluz toru 112, to mozliwy jest odczyt znaczników, które nawzajem sie ekranuja wzgledem zródla sygnalu z okreslonego punktu.

Claims (12)

Zastrzezenia ochronne
1. Metalowa szafa zawierajaca korpus ze scianami, dnem i sufitem, przy czym jedna ze scian zawiera drzwi dostepowe, a wewnatrz szafy znajduje sie przestrzen do przechowywania przedmiotów wyznaczona poprzez przegrody i antena RFID, znamienna tym, wzdluz szczelin przy drzwiach dostepowych (104) znajduja sie uszczelki (107) zbudowane z materialu ekra- nujacego fale UHF.
2. Metalowa szafa wedlug zastrz. 1, znamienna tym, ze antena (111) znajduje sie przy scianie (101).
3. Metalowa szafa wedlug zastrz. 1, znamienna tym, ze antena (111) znajduje sie przy dnie (102) korpusu (100).
4. Metalowa szafa wedlug zastrz. 1, znamienna tym, ze antena (111) znajduje sie przy suficie (103) korpusu (100).
5. Metalowa szafa wedlug dowolnego z wczesniejszych zastrz., znamienna tym, ze antena (111) znajduje sie w nieruchomej pozycji. PL 72 849 Y1 5
6. Metalowa szafa wedlug dowolnego z zastrz. 2–4, znamienna tym, ze antena (111) jest ru- choma wzdluz toru (112).
7. Metalowa szafa wedlug zastrz. 6, znamienna tym, ze tor (112) ma ksztalt linii prostej równo- leglej do krawedzi korpusu (100).
8. Metalowa szafa wedlug zastrz. 6, znamienna tym, ze tor (112) ma ksztalt linii lamanej, której odcinki sa równolegle do krawedzi korpusu (100).
9. Metalowa szafa wedlug zastrz. 6, znamienna tym, ze tor (112) ma ksztalt odcinka skosnego wzgledem jednej z krawedzi korpusu (100).
10. Metalowa szafa wedlug zastrz. 6, znamienna tym, ze tor (112) ma ksztalt elipsy.
11. Metalowa szafa wedlug zastrz. 6, znamienna tym, ze tor (112) ma ksztalt okragly.
12. Metalowa szafa wedlug dowolnego z wczesniejszych zastrz., znamienna tym, ze szczeliny pomiedzy elementami korpusu szafy (101–104) ekranujacymi fale UHF, pomiedzy obszarem propagacji fal anteny RFID (111) wewnatrz szafy a otoczeniem szafy, maja szerokosc nie wieksza niz 2 mm.
PL127640U 2018-09-21 2018-09-21 Metalowa szafa z przegrodami i systemem do identyfikacji przechowywanych przedmiotów PL72849Y1 (pl)

Priority Applications (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
PL127640U PL72849Y1 (pl) 2018-09-21 2018-09-21 Metalowa szafa z przegrodami i systemem do identyfikacji przechowywanych przedmiotów
DE202019105228.7U DE202019105228U1 (de) 2018-09-21 2019-09-20 Metallschrank mit Trennwänden und System zur Identifizierung der gelagerten Gegenstände

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
PL127640U PL72849Y1 (pl) 2018-09-21 2018-09-21 Metalowa szafa z przegrodami i systemem do identyfikacji przechowywanych przedmiotów

Publications (2)

Publication Number Publication Date
PL127640U1 PL127640U1 (pl) 2020-03-23
PL72849Y1 true PL72849Y1 (pl) 2022-12-19

Family

ID=68577675

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
PL127640U PL72849Y1 (pl) 2018-09-21 2018-09-21 Metalowa szafa z przegrodami i systemem do identyfikacji przechowywanych przedmiotów

Country Status (2)

Country Link
DE (1) DE202019105228U1 (pl)
PL (1) PL72849Y1 (pl)

Family Cites Families (7)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US7639136B1 (en) 2005-05-13 2009-12-29 WaveMark, Inc. RFID medical supplies consumption monitoring system and method
US8174392B1 (en) 2008-10-27 2012-05-08 WaveMark, Inc. RFID medical item hanging storage system
PL393628A1 (pl) 2011-01-14 2012-07-16 Hemi Pajączek Spółka Jawna System zarządzania zwłaszcza etykietami towarowymi w miejscu składowania lub ekspozycji towarów oraz sposób sterowania systemem
DE202012011962U1 (de) 2012-12-14 2013-01-16 ASTRA Gesellschaft für Asset Management mbH & Co. KG Vorrichtung zum Lagern von Gegenständen
US8770479B1 (en) 2013-01-11 2014-07-08 S&S X-Ray Products, Inc. Medical storage cabinet with RFID inventory
CN203720940U (zh) 2013-09-18 2014-07-16 上海北大方正科技电脑系统有限公司 智能衣柜处理系统
CN204970180U (zh) 2015-07-22 2016-01-20 天津市恩泉科技发展有限公司 一种新型智能衣柜

Also Published As

Publication number Publication date
DE202019105228U1 (de) 2019-10-29
PL127640U1 (pl) 2020-03-23

Similar Documents

Publication Publication Date Title
US9182168B2 (en) Compartmentalized storage container
NO20160988A1 (en) Storage system with drawer port
GB2604785B (en) Providing direct data access between accelerators and storage in computing environment
EP4062408A4 (en) STATIC RAM READ PATH WITH LOCK
GB201914526D0 (en) Secure access locker banks
EP3287933A3 (en) Reading apparatus
PL72849Y1 (pl) Metalowa szafa z przegrodami i systemem do identyfikacji przechowywanych przedmiotów
MX2019002139A (es) Caja de aparejos de pesca.
US20210158954A1 (en) Pharmaceutical storage box
MX2019001889A (es) Contenedor que tiene un sistema de cierre de puerta de acceso.
US20080315737A1 (en) In-Wall Mounted Toolbox
PL128681U1 (pl) Metalowa szafka z zaczepami i systemem do identyfikacji przechowywanych przedmiotów
PL127528U1 (pl) Metalowa szafa wrzutowa z systemem do identyfikacji przechowywanych przedmiotów
PL128470U1 (pl) Ekranująca szafa skrytkowa z systemem do identyfikacji przechowywanych przedmiotów
PL127529U1 (pl) Metalowa szafa wrzutowa z systemem do identyfikacji przechowywanych przedmiotów
PL72735Y1 (pl) Szafa ekranująca z systemem do identyfikacji przechowywanych przedmiotów i oknem
AU2018231812B2 (en) Inventory tracking system
CN107166861A (zh) 冰箱搁架、拼接式搁架组件及冰箱
GB2609011B (en) Page access frequency tracking
MX2019003967A (es) Contenedor de alambre de puas con abertura de acceso.
KR20160104876A (ko) 칸막이를 구비한 플라스틱 상자
US20160227662A1 (en) Electronic device
GB202012964D0 (en) Controlled data access
CN205209053U (zh) 一种便于存取物品的多门冰箱
CN111306864A (zh) 冰箱