PL5917S2 - Zestaw wyrobów sprzetu elektroinstalacyjnego - Google Patents

Zestaw wyrobów sprzetu elektroinstalacyjnego Download PDF

Info

Publication number
PL5917S2
PL5917S2 PL3684A PL368403A PL5917S2 PL 5917 S2 PL5917 S2 PL 5917S2 PL 3684 A PL3684 A PL 3684A PL 368403 A PL368403 A PL 368403A PL 5917 S2 PL5917 S2 PL 5917S2
Authority
PL
Poland
Prior art keywords
relation
chord
length
size
axis
Prior art date
Application number
PL3684A
Other languages
English (en)
Inventor
Marek Nycz
Original Assignee
Fabryka Sprzetu Elektrotechnicznego Kontakt Sa
Filing date
Publication date
Application filed by Fabryka Sprzetu Elektrotechnicznego Kontakt Sa filed Critical Fabryka Sprzetu Elektrotechnicznego Kontakt Sa
Publication of PL5917S2 publication Critical patent/PL5917S2/pl

Links

Description

Zestaw wyrobów sprzetu elektroinstalacyjnego Prawo z rejestracji wzoru zdobniczego trwa od dnia 2003.07.11 Istota wzoru przemyslowego jest zestaw wyrobów sprzetu elektroinstalacyjnego w sklad którego wchodza : 1. lacznik jednobiegunowy, 2. lacznik dwuklawiszowy, 3. gniazdo wtykowe pojedyncze, 4. gniazdo wtykowe pojedyncze z kolkiem ochronnym.
Nowa postac przedmiotu przejawia sie w ukladzie linii, ksztalcie i barwie.
Przedmiot wzoru uwidoczniono na zalaczonym rysunku, na którym: fig. 1 przedstawia widok lacznika jednobiegunowego z góry, fig. 1a widok lacznika jednobiegunowego z boku, fig. 1b widok lacznika jednobiegunowego w perspektywie, fig. 2 widok lacznikadwukiawiszowego z góry, fig. 3 widok gniazda wtykowego pojedynczego z góry, fig. 3a widok gniazda wtykowego pojedynczego z boku, fig.3b widok gniazda wtykowego w perspektywie, fig. 4 widok gniazda wtykowego pojedynczego z kolkiem ochronnym z góry.
Wyroby elektroinstalacyjne zestawu stanowia pod wzgledem kompozycji i formy plastycznej jedna calosc przejawiajaca sie we wspólnym elemencie w postaci jednakowej obudowy 1 zewnetrznej do której dostosowane sa plastycznie moduly 2 lub 2a podzespolów wewnetrznych, laczonych trwale, tworzac poszczególne wyroby zestawu.
Kazdy z wyrobów elektroinstalacyjnych zestawu zawiera obudowe 1_, która w przekroju przechodzacym przez jej os symetrii posiada ksztalt powierzchni zlozonej z kladu wycinka walca kolowego o promieniu, którego wielkosc w stosunku do wielkosci cieciwy, bedacej równoczesnie wymiarem gabarytowym lacznika wynosi 1.16:1 oraz prostokata o dlugosci równej dlugosci cieciwy i wysokosci , której wielkosc w stosunku do dlugosci cieciwy wynosi 0.019 :1 , a calkowita wysokosc polaczonych figur w najwyzszym , srodkowym miejscu obudowy 1 w stosunku do dlugosci cieciwy wynosi 0.13:1 .
Klad przekroju obudowy poprowadzonego po obu stronach osi symetrii w odleglosci w stosunku do dlugosci cieciwy wynoszacej 0.41:1 posiada ksztalt powierzchni zlozonej z kladu wycinka walca kolowego o promieniu, którego wielkosc w stosunku do wielkosci cieciwy, bedacej równoczesnie wymiarem gabarytowym lacznika wynosi 1.47:1 oraz prostokata o dlugosci równej dlugosci cieciwy i wysokosci , której wielkosc w stosunku do dlugosci cieciwy wynosi 0.019 :1 , a calkowita wysokosc polaczonych figur w najwyzszym , srodkowym miejscu obudowy 1 w stosunku do dlugosci cieciwywynosi 0.11:1. Powierzchnie boczna obudowy 1 stanowi prostokat o dlugosci równej dlugosci cieciwy i wysokosci , której wielkosc w stosunku do dlugosci cieciwy wynosi 0.019 :1.
Krawedz górna powierzchni bocznej laczy sie krawedzia wyznaczona przez wycinek okregu przechodzacego w odleglosci wynoszacej 0.41:1 w stosunku do dlugosci cieciwy od osi symetrii w sposób plynny , za pomoca korzystnie uformowanej powierzchni.
Krawedz wyznaczona przez wycinek okregu przechodzacy w odleglosci wynoszacej 0.41:1 w stosunku do dlugosci cieciwy od osi symetrii laczy sie z krawedzia wyznaczona przez wycinek okregu przechodzacy przez os symetrii obudowy za pomoca korzystnie uksztaltowanej powierzchni .
Obudowa 1 zawiera korzystnie uformowane wnetrze powstale w wyniku przenikania powierzchni uksztaltowanych w sposób przedstawiony powyzej przez graniastoslup wpisany w prostokat, którego wielkosc dluzszej osi w stosunku do dlugosci cieciwy luku przekroju w osi symetrii wynosi 0.82:1 , dlugosc krótszej osi w stosunku do dlugosci tej cieciwy wynosi 0.67:1, natomiast krótszy bok stanowi luk o promieniu, którego wielkosc w stosunku do dlugosci cieciwy bedacej jednoczesnie wymiarem gabarytowym lacznika 1:1,5 a naroza sa zaokraglone promieniami, których wielkosc w stosunku do wysokosci obudowy w osi symetrii wynosi 1:5,25 , w którego dnie znajduja sie otwory umozliwiajace umieszczenie modulów 2 lub 2a podzespolów wewnetrznych zawierajacych od góry jeden klawisz 3, badz dwa klawisze 4 dzielone lacznika dwuklawiszowego, badz jedna z plytek 5, 6 gniazda wtykowego.
W rzucie z góry , obudowa 1 przedstawia klad walca o podstawie zlozonej z powierzchni wpisanej w prostokat o krótszym boku równym dlugosci cieciwy luku przechodzacego przez ossymetrii i dluzszym boku , którego dlugosc w stosunku do dlugosci krótszego boku wynosi 1.125:1. Krótszy bok ograniczony jest lukiem o promieniu , którego wielkosc w stosunku do dlugosci cieciwy bedacej wymiarem gabarytowym wynosi 1,5:1. natomiast cztery naroza sa zaokraglone promieniem, którego wielkosc w stosunku do dlugosci cieciwy wynosi 0.125:1.
Krawedzie zewnetrzne obudowy sa zaokraglone promieniem, którego wielkosc w stosunku do calkowitej wysokosci obudowy 1 wynosi 1:6,6 a krawedzie zewnetrzne klawiszy 3,4 oraz plytek gniazd wtykowych 5,6 sa zaokraglone promieniem, którego wielkosc w stosunku do calkowitej wysokosci obudowy 1 wynosi 1:21.
Lacznik jednobiegunowy w obudowie 1 zawiera podzespól wewnetrzny modulu 2 w postaci nieregularnej od dolu, w którym od góry jest umieszczony plastycznie dostosowany klawisz 3 stanowiacy w rzucie czolowym prostokat, o wielkosci jak wybranie obudowy i, Górna krawedz kladu powierzchni bocznej klawisza poprowadzonego po obu stronach osi symetrii wzgledem dluzszego boku w odleglosci od tej osi wynoszacej w stosunku do dlugosci krótszego boku obudowy 0.41:1 jest lukiem o promieniu, którego wielkosc w stosunku do wielkosci cieciwy, bedacej równoczesnie wymiarem gabarytowym lacznika wynosi 1.47:1.
Górna krawedz kladu powierzchni przekroju klawisza poprowadzonego w osi symetrii wzgledem dluzszego boku jest lukiem o promieniu, którego wielkosc w stosunku do wielkosci cieciwy, bedacej równoczesnie wymiarem gabarytowym lacznika wynosi 1.16 :1.
Krawedzie powierzchni bocznej klawisza pojedynczego sa polaczone z krawedzia wyznaczona przez luk powstaly w wyniku utworzenia kladu powierzchni przekroju przechodzacego przez ossymetrii klawisza za pomoca korzystnie uformowanych powierzchni, identycznych z powierzchniami wykorzystanymi przy formowaniu obudowy 1 . W rzucie z góry klawisz przedstawia figure wpisana w prostokat, którego wielkosc dluzszej osi w stosunku do dlugosci cieciwy luku przekroju w osi symetrii wynosi 0.82:1 , dlugosc krótszej osi w stosunku do dlugosci tej cieciwy wynosi 0.67:1, natomiast krótszy bok stanowi luk o promieniu, którego wielkosc w stosunku do dlugosci cieciwy bedacej jednoczesnie wymiarem gabarytowym lacznika 1:1,5 a naroza sa zaokraglone promieniami, których wielkosc w stosunku do wysokosci obudowy w osi symetrii wynosi 1:5,25.
Górne krawedzie klawisza 3 zaokraglone sa promieniem, którego wielkosc w stosunku do calkowitej wysokosci obudowy wynosi 1:21.
Lacznik dwuklawiszowy zawiera podzespól wewnetrzny modulu 2 w postaci nieregularnej od dolu, w którym od góry sa umieszczone plastycznie dostosowane dwa, dzielone w polowie pionowo, klawisze 4, stanowiace w rzucie czolowym prostokat, o wielkosci jak wybranie obudowy 1 .
Górna krawedz kladu powierzchni bocznej klawisza poprowadzonego po obu stronach osi symetrii wzgledem dluzszego boku w odleglosci od tej osi wynoszacej w stosunku do dlugosci krótszego boku obudowy 0.41:1 jest lukiem o promieniu, którego wielkosc w stosunku do wielkosci cieciwy, bedacej równoczesnie wymiarem gabarytowym lacznika wynosi 1.47:1.
Górna krawedz kladu powierzchni wewnetrznej klawisza poprowadzonego w osi symetrii wzgledem dluzszego boku lacznika jest lukiem o promieniu, którego wielkosc w stosunku do wielkosci cieciwy, bedacej równoczesnie wymiarem gabarytowym lacznika wynosi 1.16 :1.Krawedzie powierzchni bocznej klawiszy sa polaczone z krawedzia wyznaczona przez luk powstaly w wyniku utworzenia kladu powierzchni wewnetrznej klawisza za pomoca korzystnie uformowanych powierzchni, identycznych z powierzchniami wykorzystanymi przy formowaniu obudowy 1 . W rzucie z góry klawisze 4 przedstawiaja lacznie figure wpisana w prostokat, którego wielkosc dluzszej osi w stosunku do dlugosci cieciwy luku przekroju w osi symetrii wynosi 0.82:1 , dlugosc krótszej os w stosunku do dlugosci tej cieciwy wynosi 0.67:1, natomiast krótszy bok stanowi luk o promieniu, którego wielkosc w stosunku do dlugosci cieciwy bedacej jednoczesnie wymiarem gabarytowym lacznika 1:1,5 a naroza sa zaokraglone promieniami, których wielkosc w stosunku do wysokosci obudowy w osi symetrii wynosi 1:5,25.
Górne krawedzie klawiszy 4 zaokraglone sa promieniem, którego wielkosc w stosunku do calkowitej wysokosci obudowy wynosi 1:21.
Gniazdo wtykowe pojedyncze zawiera podzespól wewnetrzny modulu 2a w postaci nieregularnej od dolu, w którym od góry jest umieszczona plastycznie dostosowana plytka 5 stanowiaca w rzucie czolowym prostokat, o wielkosci jak wybranie obudowy 1, Górna krawedz kladu powierzchni plytki gniazda poprowadzonego po obu stronach osi symetrii wzgledem dluzszego boku w odleglosci od tej osi wynoszacej w stosunku do dlugosci krótszego boku obudowy 0.41:1 jest lukiem o promieniu, którego wielkosc w stosunku do wielkosci cieciwy, bedacej równoczesnie wymiarem gabarytowym lacznika wynosi 1.47:1.
Górna krawedz kladu powierzchni przekroju plytki gniazda poprowadzonego w osi symetrii wzgledem dluzszego boku jest lukiem o promieniu, którego wielkosc w stosunku do wielkoscicieciwy, bedacej równoczesnie wymiarem gabarytowym gniazda wynosi 1.16 :1.
Krawedzie powierzchni bocznej plytki gniazda sa polaczone z krawedzia wyznaczona przez luk powstaly w wyniku utworzenia kladu powierzchni przekroju przechodzacego przez os symetrii klawisza za pomoca korzystnie uformowanych powierzchni, identycznych z powierzchniami wykorzystanymi przy formowaniu obudowy 1.
Plytka gniazda 5 posiada w centralnej czesci zgodne z obowiazujacymi normami gniazdo sluzace do podlaczania wtyczki, o srednicy zewnetrznej, której wielkosc w stosunku do wielkosci cieciwy wynosi 1:1.9 , calkowita wysokosc gniazda w stosunku do wysokosci obudowy 1 wynosi 1,16:1.
W dolnej powierzchni gniazda znajduja sie dwa znormalizowane otwory umozliwiajace podlaczenie wtyczki . W rzucie z góry plytka gniazda przedstawia figure wpisana w prostokat, którego wielkosc dluzszej osi w stosunku do dlugosci cieciwy luku przekroju w osi symetrii wynosi 0.82:1 , dlugosc krótszej osi w stosunku do dlugosci tej cieciwy wynosi 0.67:1, natomiast krótszy bok stanowi luk o promieniu, którego wielkosc w stosunku do dlugosci cieciwy bedacej jednoczesnie wymiarem gabarytowym lacznika 1:1,5 , a naroza sa zaokraglone promieniami, których wielkosc w stosunku do wysokosci obudowy w osi symetrii wynosi 1: 5,25.
Górne krawedzie zewnetrzne plytki gniazda 5 zaokraglone sa promieniem, którego wielkosc w stosunku do calkowitej wysokosci obudowy wynosi 1:21.
Gniazdo wtykowe pojedyncze z kolkiem zawiera podzespól wewnetrzny modulu 2a w postaci nieregularnej od dolu, w którymod góry jest umieszczona plastycznie dostosowana plytka 6 stanowiaca w rzucie czolowym prostokat, o wielkosci jak wybranie obudowy 1, Górna krawedz kladu powierzchni bocznej plytki gniazda poprowadzonego po obu stronach osi symetrii wzgledem dluzszego boku w odleglosci od tej osi wynoszacej w stosunku do dlugosci krótszego boku obudowy 0.41:1 jest lukiem o promieniu, którego wielkosc w stosunku do wielkosci cieciwy, bedacej równoczesnie wymiarem gabarytowym lacznika wynosi 1.47:1.
Górna krawedz kladu powierzchni przekroju plytki gniazda poprowadzonego w osi symetrii wzgledem dluzszego boku jest lukiem o promieniu, którego wielkosc w stosunku do wielkosci cieciwy, bedacej równoczesnie wymiarem gabarytowym gniazda wynosi 1.16 :1.
Krawedzie powierzchni bocznej plytki gniazda sa polaczone z krawedzia wyznaczona przez luk powstaly w wyniku utworzenia kladu powierzchni przekroju przechodzacego przez os symetrii klawisza za pomoca korzystnie uformowanych powierzchni, identycznych z powierzchniami wykorzystanymi przy formowaniu obudowy 1 .
Plytka gniazda 6 posiada w centralnej czesci zgodne z obowiazujacymi normami gniazdo sluzace do podlaczania wtyczki, o srednicy zewnetrznej, której wielkosc w stosunku do wielkosci cieciwy wynosi 1:1.9 , calkowita wysokosc gniazda w stosunku do wysokosci obudowy 1 wynosi 1,16:1. W dolnej powierzchni gniazda znajduja sie dwa znormalizowane otwory umozliwiajace podlaczenie wtyczki oraz znormalizowany kolek ochronny.
W rzucie z góry plytka gniazda przedstawia figure wpisana w prostokat, którego wielkosc dluzszej osi w stosunku do dlugosci cieciwy luku przekroju w osi symetrii wynosi 0.82:1 , dlugosckrótszej osi w stosunku do dlugosci tej cieciwy wynosi 0.67:1, natomiast krótszy bok stanowi luk o promieniu, którego wielkosc w stosunku do dlugosci cieciwy bedacej jednoczesnie wymiarem gabarytowym lacznika 1:1,5 a naroza sa zaokraglone promieniami, których wielkosc w stosunku do wysokosci obudowy w osi symetrii wynosi 1:5,25.
Górne krawedzie zewnetrzne plytki gniazda 6 zaokraglone sa promieniem, którego wielkosc w stosunku do calkowitej wysokosci obudowy wynosi 1:21.
Zestaw wyrobów sprzetu elektroinstalacyjnego podtynkowego wykonany jest z tworzyw sztucznych o powierzchniach zewnetrznych elementów gladkich, w dowolnym, jednakowym kolorze i duzym polysku. Od dolu w wewnetrznych modulach 2 iub 2a usytuowane sa odpowiednie podzespoly do zamocowania do puszki instalacyjnej w scianie oraz podlaczenia przewodów zasilajacych.
Zestaw wyrobów sprzetu elektroinstalacyjnego podtynkowego przeznaczony jest do zalaczania, wylaczania, przelaczania oraz podlaczania obwodów elektrycznych podtynkowej instalacji domowej i nieprzemyslowej.Cechy istotne wzoru przemyslowego 1. Zestaw wyrobów sprzetu elektroinstalacyjnego podtynkowego skladajacy sie z lacznika jednobiegunowego, lacznika dwuklawiszowego, gniazda wtyczkowego pojedynczego, gniazda wtyczkowego pojedynczego z kolkiem z kolkiem ochronnym, w którym cechy istotne wzoru przemyslowego ujete sa w tym , ze kazdy z wyrobów elektroinstalacyjnych zestawu zawiera obudowe (U., która w przekroju przechodzacym przez jej srodek w widoku z boku posiada ksztalt powierzchni zlozonej z kladu wycinka walca kolowego o promieniu, którego wielkosc stosunku do wielkosci cieciwy, bedacej równoczesnie wymiarem gabarytowym lacznika wynosi 1.16:1 oraz prostokata o dlugosci równej dlugosci cieciwy i wysokosci , której wielkosc w stosunku do dlugosci cieciwy wynosi 0.019 :1 , a calkowita wysokosc polaczonych figur w najwyzszym , srodkowym miejscu obudowy (11 w stosunku do dlugosci cieciwy wynosi 0.13:1 , natomiast klad przekroju obudowy poprowadzonego po obu stronach osi symetrii w odleglosci w stosunku do dlugosci cieciwy wynoszacej 0.41:1 posiada ksztalt powierzchni zlozonej z kladu wycinka walca kolowego o promieniu, którego wielkosc w stosunku do wielkosci cieciwy, bedacej równoczesniej/yymiarem gabarytowym lacznika wynosi 1.47:1 oraz prostokata o dlugosci równej dlugosci cieciwy i wysokosci , której wielkosc w stosunku do dlugosci cieciwy wynosi 0.019 :1 , a calkowita wysokosc polaczonych figur w najwyzszym , srodkowym miejscu obudowy(H w stosunku do dlugosci cieciwy wynosi 0.11:1, przy czym powierzchnie boczna obudowy (1) stanowi prostokat o dlugosci równej dlugosci cieciwy i wysokosci , której wielkosc w stosunku do dlugosci cieciwy wynosi 0.019 :1.Krawedz górna powierzchni bocznej laczy sie krawedzia wyznaczona przez wycinek okregu przechodzacego w odleglosci wynoszacej 0.41:1 w stosunku do dlugosci cieciwy od osi symetrii za pomoca korzystnie uformowanej powierzchni , natomiast krawedz wyznaczona przez wycinek okregu przechodzacy w odleglosci wynoszacej 0.41:1 w stosunku do dlugosci cieciwy od osi symetrii laczy sie z krawedzia wyznaczona przez wycinek okregu przechodzacy przez os symetrii obudowy za pomoca korzystnie uksztaltowanej powierzchni .
Obudowa zawiera korzystnie uformowane wnetrze powstale w wyniku przenikania powierzchni uksztaltowanych w sposób przedstawiony powyzej przez graniastoslup wpisany w prostokat, którego wielkosc dluzszej osi w stosunku do dlugosci cieciwy luku przekroju w osi symetrii wynosi 0.82:1 , dlugosc krótszej osi w stosunku do dlugosci tej cieciwy wynosi 0.67:1, natomiast krótszy bok stanowi luk o promieniu, którego wielkosc w stosunku do dlugosci cieciwy bedacej jednoczesnie wymiarem gabarytowym lacznika 1:1,5 a naroza sa zaokraglone promieniami, których wielkosc w stosunku do wysokosci obudowy w osi symetrii wynosi 1:5,25 , w którego dnie znajduja sie otwory umozliwiajace umieszczenie modulów (21 lub (2al podzespolów wewnetrznych zawierajacych od góry jeden klawisz (31, badz dwa klawisze (41 dzielone lacznika dwuklawiszowego, badz jedna z plytek (51, (§1 gniazda wtykowego.
W rzucie z góry , obudowa (11 przedstawia klad walca o podstawie zlozonej z powierzchni wpisanej w prostokat o krótszym boku równym dlugosci cieciwy luku przechodzacego przez os symetrii i dluzszym boku , którego dlugosc w stosunku do dlugosci krótszego boku wynosi 1.125:1 i czterema narozami zaokraglonymi promieniem, którego wielkosc w stosunku do dlugosci cieciwywynosi 0.125:1. Krótszy bok ograniczony jest lukiem o promieniu , którego wielkosc w stosunku do dlugosci cieciwy bedacej wymiarem gabarytowym wynosi 1,5:1. natomiast cztery naroza sa zaokraglone promieniem, którego wielkosc w stosunku do dlugosci cieciwy wynosi 0.125:1 , jak pokazano na rysunku fig. 1 -1 a -1b . 2. Zestaw wedlug cech istotnych 1 , w których cechy istotne wzoru przemyslowego ujete sa w tym , ze lacznik jednobiegunowy umieszczony jest w obudowie (1), zawierajacej podzespól wewnetrzny modulu (21 w postaci nieregularnej od dolu, w którym od góry jest umieszczony plastycznie dostosowany klawisz (31 stanowiacy w rzucie czolowym prostokat, o wielkosci jak wybranie obudowy Q1.
Górna krawedz kladu powierzchni bocznej klawisza poprowadzonego po obu stronach osi symetrii wzgledem dluzszego boku w odleglosci od tej osi wynoszacej w stosunku do dlugosci krótszego boku obudowy 0.41:1 jest lukiem o promieniu, którego wielkosc w stosunku do wielkosci cieciwy, bedacej równoczesnie wymiarem gabarytowym lacznika wynosi 1.47:1 Górna krawedz kladu powierzchni przekroju klawisza poprowadzonego w osi symetrii wzgledem dluzszego boku jest lukiem o promieniu, którego wielkosc w stosunku do wielkosci cieciwy, bedacej równoczesniejwymiarem gabarytowym lacznika wynosi 1.16 :1.
Krawedzie powierzchni bocznej klawisza pojedynczego sa polaczone z krawedzia wyznaczona przez luk powstaly w wyniku utworzenia kladu powierzchni przekroju przechodzacego przez os symetrii klawisza za pomoca korzystnie uformowanych powierzchni, identycznych z powierzchniami wykorzystanymi przy formowaniu obudowy Q1.W rzucie z góry klawisz przedstawia figure wpisana w prostokat, którego wielkosc dluzszej osi w stosunku do dlugosci cieciwy luku przekroju w osi symetrii wynosi 0.82:1 , dlugosc krótszej osi w stosunku do dlugosci tej cieciwy wynosi 0.67:1, natomiast krótszy bok stanowi luk o promieniu, którego wielkosc w stosunku do dlugosci cieciwy bedacej jednoczesnie wymiarem gabarytowym lacznika 1:1,5 a naroza sa zaokraglone promieniami, których wielkosc w stosunku do wysokosci obudowy w osi symetrii wynosi 1:5,25.
Krawedzie zewnetrzne klawisza (3} zaokraglone sa promieniem, którego wielkosc w stosunku do calkowitej wysokosci obudowy wynosi 1:21, jak pokazano na rysunku , fig.1-1a-1b . 3. Zestaw wedlug cech istotnych 1 , w których cechy istotne wzoru przemyslowego ujete sa w tym , ze lacznik dwuklawiszowy umieszczony jest w obudowie ( U zawierajacej podzespól wewnetrzny modulu (2}_ w postaci nieregularnej od dolu, w którym od góry sa umieszczone plastycznie dostosowane dwa, dzielone w polowie pionowo, klawisze (41, stanowiace w rzucie czolowym prostokat, o wielkosci jak wybranie obudowy ( H • Górna krawedz kladu powierzchni bocznej klawisza poprowadzonego po obu stronach osi symetrii wzgledem dluzszego boku w odleglosci od tej osi wynoszacej w stosunku do dlugosci krótszego boku obudowy 0.41:1 jest lukiem o promieniu, którego wielkosc w stosunku do wielkosci cieciwy, bedacej równoczesnie wymiarem gabarytowym lacznika wynosi 1.47:1 Górna krawedz kladu powierzchni wewnetrznej klawisza poprowadzonego w osi symetrii wzgledem dluzszego boku lacznika jest lukiem o promieniu, którego wielkosc w stosunku do wielkoscicieciwy, bedacej równoczesnie wymiarem gabarytowym lacznika wynosi 1.16 :1.
Krawedzie powierzchni bocznej klawiszy sa polaczone z krawedzia wyznaczona przez luk powstaly w wyniku utworzenia kladu powierzchni wewnetrznej klawisza za pomoca korzystnie uformowanych powierzchni, identycznych z powierzchniami wykorzystanymi przy formowaniu obudowy ( H . Krawedzie zewnetrzne klawiszy (4} zaokraglone sa lukiem, którego wielkosc w stosunku do calkowitej wysokosci obudowy wynosi 1:21, jak pokazano na rysunku fig.2-1 b . 4. Zestaw wedlug cech istotnych 1 , w których cechy istotne wzoru przemyslowego ujete sa w tym , ze gniazdo wtyczkowe pojedyncze umieszczone jest w obudowie (1) zawiera podzespól wewnetrzny modulu (2a) w postaci nieregularnej od dolu, w którym od góry jest umieszczona plastycznie dostosowana plytka (51 stanowiaca w rzucie czolowym prostokat, o wielkosci jak wybranie obudowy ( H . Górna krawedz kladu powierzchni plytki gniazda poprowadzonego po obu stronach osi symetrii wzgledem dluzszego boku w odleglosci od tej osi wynoszacej w stosunku do dlugosci krótszego boku obudowy 0.41:1 jest lukiem o promieniu, którego wielkosc w stosunku do wielkosci cieciwy, bedacej równoczesnie wymiarem gabarytowym lacznika wynosi 1.47:1.
Górna krawedz kladu powierzchni przekroju plytki gniazda poprowadzonego w osi symetrii wzgledem dluzszego boku jest lukiem o promieniu, którego wielkosc w stosunku do wielkosci cieciwy, bedacej równoczesnie wymiarem gabarytowym gniazda wynosi 1.16 :1.
Krawedzie powierzchni bocznej plytki gniazda sa polaczonez krawedzia wyznaczona przez luk powstaly w wyniku utworzenia kladu powierzchni przekroju przechodzacego przez os symetrii klawisza za pomoca korzystnie uformowanych powierzchni, identycznych z powierzchniami wykorzystanymi przy formowaniu obudowy (11.
Plytka gniazda (51 posiada w centralnej czesci zgodne z obowiazujacymi normami gniazdo sluzace do podlaczania wtyczki, o srednicy zewnetrznej, której wielkosc w stosunku do wielkosci cieciwy wynosi 1:1.9 , calkowita wysokosc gniazda w stosunku do wysokosci obudowy (11 wynosi 1,16:1. Boczna powierzchnia gniazda polaczona jest z powierzchnia plytki(51 promieniem o wielkosci w stosunku do wysokosci obudowy wynoszacym 1:21.
W dolnej powierzchni gniazda znajduja sie dwa znormalizowane otwory umozliwiajace podlaczenie wtyczki .
W rzucie z góry plytka gniazda przedstawia figure wpisana w prostokat, którego wielkosc dluzszej osi w stosunku do dlugosci cieciwy luku przekroju w osi symetrii wynosi 0.82:1 , dlugosc krótszej osi w stosunku do dlugosci tej cieciwy wynosi 0.67:1, natomiast krótszy bok stanowi luk o promieniu, którego wielkosc w stosunku do dlugosci cieciwy bedacej jednoczesnie wymiarem gabarytowym lacznika 1:1,5 a naroza sa zaokraglone promieniami, których wielkosc w stosunku do wysokosci obudowy w osi symetrii wynosi 1:5,25. _ Krawedzie zewnetrzne plytki gniazda (51 zaokraglone sa promieniem, którego wielkosc w stosunku do calkowitej wysokosci obudowy wynosi 1:21, jak pokazano na rysunku fig.3-3a-3b. 5. Zestaw wedlug cech istotnych 1 , w których cechy istotne wzoru przemyslowego ujete sa w tym , ze gniazdo wtyczkowe pojedyncze z kolkiem umieszczone jest w obudowie (i)zawierajacej podzespól wewnetrzny modulu (2a) w postaci nieregularnej od dolu, w którym od góry jest umieszczona plastycznie dostosowana plytka (61 stanowiaca w rzucie czolowym prostokat, o wielkosci jak wybranie obudowy (H, Górna krawedz kladu powierzchni bocznej plytki gniazda poprowadzonego po obu stronach osi symetrii wzgledem dluzszego boku w odleglosci od tej osi wynoszacej w stosunku do dlugosci krótszego boku obudowy 0.41:1 jest lukiem o promieniu, którego wielkosc w stosunku do wielkosci cieciwy, bedacej równoczesnie wymiarem gabarytowym lacznika wynosi 1.47:1.
Górna krawedz kladu powierzchni przekroju plytki gniazda poprowadzonego w osi symetrii wzgledem dluzszego boku jest lukiem o promieniu, którego wielkosc w stosunku do wielkosci cieciwy, bedacej równoczesnie wymiarem gabarytowym gniazda wynosi 1.16 :1.
Krawedzie powierzchni bocznej klawisza pojedynczego sa polaczone z krawedzia wyznaczona przez luk powstaly w wyniku utworzenia kladu powierzchni przekroju przechodzacego przez os symetrii klawisza za pomoca korzystnie uformowanych powierzchni, identycznych z powierzchniami wykorzystanymi przy formowaniu obudowy (H .
Plytka gniazda (61 posiada w centralnej czesci zgodne z obowiazujacymi normami gniazdo sluzace do podlaczania wtyczki, o srednicy zewnetrznej, której wielkosc w stosunku do wielkosci cieciwy wynosi 1:1.9 , calkowita wysokosc gniazda w stosunku do wysokosci obudowy ( H wynosi 1,16:1. Boczna powierzchnia gniazda polaczona jest z powierzchnia plytki (61 promieniem o wielkosci w stosunku do wysokosci obudowy wynoszacym 1:21.W dolnej powierzchni gniazda znajduja sie dwa znormalizowane otwory umozliwiajace podlaczenie wtyczki oraz znormalizowany kolek ochronny.
W rzucie z góry plytka gniazda przedstawia figure wpisana w prostokat, którego wielkosc dluzszej osi w stosunku do dlugosci cieciwy luku przekroju w osi symetrii wynosi 0.82:1 , dlugosc krótszej osi w stosunku do dlugosci tej cieciwy wynosi 0.67:1, natomiast krótszy bok stanowi luk o promieniu, którego wielkosc w stosunku do dlugosci cieciwy bedacej jednoczesnie wymiarem gabarytowym lacznika 1:1,5 a naroza sa zaokraglone promieniami, których wielkosc w stosunku do wysokosci obudowy w osi symetrii wynosi 1:5,25.
Krawedzie zewnetrzne plytki gniazda (61 zaokraglone sa promieniem, którego wielkosc w stosunku do calkowitej wysokosci obudowy wynosi 1:21, jak pokazano na rysunku fig 4-3a .Fig.1 Fig.1a Fig.1b Fig.2 Fig.3 Fig.3a Fig.3b Fig.4Fig. 1 Fig.1 a Fig. 1 bFig.2Fig.3 Fig.3a Fig.3bFig.4
PL3684A 2003-07-11 Zestaw wyrobów sprzetu elektroinstalacyjnego PL5917S2 (pl)

Publications (1)

Publication Number Publication Date
PL5917S2 true PL5917S2 (pl) 2004-10-29

Family

ID=

Similar Documents

Publication Publication Date Title
EP3074104B1 (en) A building plate for a toy building set and a toy building set including such building plate
PL5917S2 (pl) Zestaw wyrobów sprzetu elektroinstalacyjnego
PL5920S2 (pl) Zestaw wyrobów sprzetu elektroinstalacyjnego
PL5914S2 (pl) Zestaw wyrobów sprzetu elektroinstalacyjnego
PL5915S2 (pl) Zestaw wyrobów sprzetu elektroinstalacyjnego
PL9022S2 (pl) Zestaw sprzetu instalacyjnego podtynkowego
PL2669S2 (pl) Zestaw wyrobów sprzetu elektroinstalacyjnego
PL9034S2 (pl) Zestaw sprzetu instalacyjnego podtynkowego
CN216529105U (zh) 一种具有防水的塑胶壳体
PL1856S2 (pl) Zestaw wyrobów sprzetu elektroinstalacyjnego
PL9026S2 (pl) Zestaw sprzetu instalacyjnego podtynkowego
PL9024S2 (pl) Zestaw sprzetu instalacyjnego podtynkowego
CN201517315U (zh) 新锁具
CN211182738U (zh) 模块化带脱扣保护工业插座
PL62071Y1 (pl) Modul gniazda PL PL PL
PL6819S2 (pl) Zestaw wyrobów sprzetu elektroinstalacyjnego
PL9023S2 (pl) Zestaw sprzetu instalacyjnego podtynkowego
PL3291S2 (pl) Gniazdo wtyczkowe wielokrotne do kanalów elektroinstalacyjnych
PL1590S2 (pl) Gniazdo telefoniczne uniwersalne
PL101S2 (pl) Przedluzacz wielogniazdowy
PL6810S2 (pl) Zestaw wyrobów sprzetu elektroinstalacyjnego
PL2532S2 (pl) Zestaw gniazd elektroinstalacyjnych
PL1149S2 (pl) Sprzet elektroinstalacyjny podtynkowy
PL100S2 (pl) Przedluzacz wielogniazdowy
PL2603S2 (pl) Gniazdo podtynkowe bryzgoszczelne