PL424344A1 - Szafa wieloskrytkowa - Google Patents
Szafa wieloskrytkowa
Info
Publication number
PL424344A1
PL424344A1 PL424344A PL42434418A PL424344A1 PL 424344 A1 PL424344 A1 PL 424344A1 PL 424344 A PL424344 A PL 424344A PL 42434418 A PL42434418 A PL 42434418A PL 424344 A1 PL424344 A1 PL 424344A1
Prior art keywords
door
height
side member
many
doors
Prior art date
Application number
PL424344A
Inventor
Wojciech Łapiński
Łukasz Łapiński
Original Assignee
Pakomatic Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Filing date
Publication date
Priority to PL424344A priority Critical patent/PL424344A1/pl
Publication of PL424344A1 publication Critical patent/PL424344A1/pl
Links
Landscapes
  • Cabinets, Racks, Or The Like Of Rigid Construction (AREA)
  • Securing Of Glass Panes Or The Like (AREA)
Abstract
Przedmiotem zgłoszenia jest szafa wieloskrytkowa zawierająca panele boczne, panel tylny, wiele przednich drzwiczek oraz półki, charakteryzuje się tym, że każde z drzwiczek (20) zawierają zawiasowy człon boczny dolny (23) i zawiasowy człon boczny górny (24), które wystają poza krawędź boczną drzwiczek (20) i mają otwory (23A, 24A), przez które przechodzi wspólny dla wielu drzwiczek (20) wzdłużny pręt (21) przebiegający wzdłuż wysokości szafy, przy czym na pręcie znajdują się przekładki (22) rozmieszczone w odległościach równych wielokrotności wysokości modułu (H), do których przylegają człony boczne (23, 24) drzwiczek (20).