NL165746B - Werkwijze ter bereiding van een farmaceutisch preparaat met antibiotische werking alsmede het aldus verkregen gevormde geneesmiddel en werkwijze ter bereiding van nieuwe rifamycine-derivaten.
- Google Patents
Werkwijze ter bereiding van een farmaceutisch preparaat met antibiotische werking alsmede het aldus verkregen gevormde geneesmiddel en werkwijze ter bereiding van nieuwe rifamycine-derivaten.
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Publication of NL165746BpublicationCriticalpatent/NL165746B/xx
H04Q1/00—Details of selecting apparatus or arrangements
H04Q1/18—Electrical details
H04Q1/30—Signalling arrangements; Manipulation of signalling currents
H04Q1/32—Signalling arrangements; Manipulation of signalling currents using trains of DC pulses
H04Q1/36—Pulse-correcting arrangements, e.g. for reducing effects due to interference
H—ELECTRICITY
H03—ELECTRONIC CIRCUITRY
H03K—PULSE TECHNIQUE
H03K5/00—Manipulating of pulses not covered by one of the other main groups of this subclass
H03K5/01—Shaping pulses
H03K5/04—Shaping pulses by increasing duration; by decreasing duration
H03K5/05—Shaping pulses by increasing duration; by decreasing duration by the use of clock signals or other time reference signals
Landscapes
Physics & Mathematics
(AREA)
Nonlinear Science
(AREA)
Engineering & Computer Science
(AREA)
Computer Networks & Wireless Communication
(AREA)
Acyclic And Carbocyclic Compounds In Medicinal Compositions
(AREA)
NL7602192.A1950-12-04Werkwijze ter bereiding van een farmaceutisch preparaat met antibiotische werking alsmede het aldus verkregen gevormde geneesmiddel en werkwijze ter bereiding van nieuwe rifamycine-derivaten.
NL165746B
(nl)
Werkwijze ter bereiding van een farmaceutisch preparaat met antibiotische werking alsmede het aldus verkregen gevormde geneesmiddel en werkwijze ter bereiding van nieuwe rifamycine-derivaten.
Werkwijze voor het bereiden van een geneesmiddel met een anti-allergische werking en de aldus verkregen gevormde geneesmiddelen, alsmede werkwijze voor het bereiden van geneeskrachtige chromonderivaten.
Verbetering van een werkwijze ter bereiding van een farmaceutisch preparaat met antibacteriele werking, dat een combinatie van een verbinding van het 3-fluor-d-alaninetype en een cycloserineverbinding bevat.
Werkwijze ter bereiding van een farmaceutisch preparaat met antibiotische werking alsmede het aldus verkregen gevormde geneesmiddel en werkwijze ter bereiding van rifamycine-derivaten.
Werkwijze voor het bereiden van 18-methyl-19- -nor-20-ketopregnanen, 18-methyl-19-nor-20-keto- -pregnanen, alsmede werkwijze voor de bereiding van een geneesmiddel met centraaldepressieve, anesthetisch-narcotische werking.
Werkwijze voor het bereiden van 2beta-amino-3alfa-hydroxy-5alfa-androstaanderivaten, alsmede werkwijze ter bereiding van farmaceutische preparaten en aldus verkregen gevormde preparaten.
Werkwijze voor de bereiding van 3,5-gesubstitueerde-2- -oxazolidinonverbindingen met farmacologische werking, werkwijze ter bereiding van een farmaceutisch preparaat, alsmede het gevormde farmaceutische preparaat.
Werkwijze ter bereiding van esters van 7-oxyalkyltheofyllinen met therapeutische werking en werkwijze ter bereiding van een farmaceutisch preparaat, alsmede aldus vervaardigde farmaceutische voorwerpen.
Werkwijze voor het bereiden van een geneesmiddel met neurotrope en psychotrope werking, gevormd geneesmiddel en werkwijze voor het bereiden van daarvoor geschikte werkzame dibenzo(b, f)thiepien-derivaten.
Werkwijze ter bereiding van een farmaceutisch preparaat met antibiotische werking alsmede het aldus verkregen gevormde geneesmiddel en werkwijze ter bereiding van nieuwe rifamycine-derivaten.
Werkwijze voor de bereiding van hydroxycholecalciferolderivaten met geneeskrachtige werking, alsmede farmaceutische preparaten die deze derivaten bevatten.
Werkwijze voor de bereiding van farmaceutische preparaten en de door toepassing daarvan vervaardigde voorwerpen, alsmede werkwijze ter bereiding van anti-inflammatoir, analgetisch, antipyretisch en antipruritisch werkzame verbindingen.
Werkwijze voor het bereiden van basische macrolide anti- biotica en van derivaten daarvan; werkwijze ter bereiding van een farmaceutisch preparaat, alsmede door toepassing daar- van verkregen gevormde voortbrengselen.
Werkwijze voor de bereiding van een geneesmiddel met 5-hydroxytryptamine-antagonistische werking en van geneeskrachtige verbindingen, benodigd voor eerstgenoemde werkwijze.
Werkwijze ter bereiding van een geneesmiddel met bronchi-verwijdende werking, werkwijze ter bereiding van daarin toegepaste pyrimidine-verbindingen, alsmede gevormd geneesmiddel.
Werkwijze ter bereiding van een farmaceutisch preparaat met antibiotische werking alsmede het aldus verkregen gevormde geneesmiddel en werkwijze ter bereiding van nieuwe rifamycine-derivaten.
Werkwijze ter bereiding van een farmaceutisch preparaat met analgetische en anti-inflammatorische werking en van de daarbij bruikbare nieuwe aroyl-thiofeen-azijnzuur-derivaten.
Werkwijze voor het bereiden van een oxytetracyclinederivaat met antibiotische werking, alsmede werkwijze voor het bereiden van een geneesmiddel en het gevormde geneesmiddel, waarin deze verbinding is opgenomen.
Werkwijze ter bereiding van een farmaceutisch preparaat, gevormd preparaat en werkwijze ter bereiding van een 2alfa-cyano 4alfa,5alfa-epoxy 3-oxosteroideverbinding.
Werkwijze voor het bereiden van een geneesmiddel en werkwijze ter bereiding van een geneeskrachtig derivaat van een fenylhydroxyalkylamine met een thymoleptische werking, geschikt voor gebruik bij de werkwijze voor het bereiden van genoemd geneesmiddel, alsmede het verkregen gevormde geneesmiddel.