LT5337B - Įžemėjimo trifaziame elektros tinkle identifikavimo ir vietos nustatymo būdas - Google Patents
Įžemėjimo trifaziame elektros tinkle identifikavimo ir vietos nustatymo būdas Download PDFInfo
- Publication number
- LT5337B LT5337B LT2005067A LT2005067A LT5337B LT 5337 B LT5337 B LT 5337B LT 2005067 A LT2005067 A LT 2005067A LT 2005067 A LT2005067 A LT 2005067A LT 5337 B LT5337 B LT 5337B
- Authority
- LT
- Lithuania
- Prior art keywords
- voltage
- current
- power line
- zero
- vector
- Prior art date
Links
Classifications
-
- G—PHYSICS
- G01—MEASURING; TESTING
- G01R—MEASURING ELECTRIC VARIABLES; MEASURING MAGNETIC VARIABLES
- G01R31/00—Arrangements for testing electric properties; Arrangements for locating electric faults; Arrangements for electrical testing characterised by what is being tested not provided for elsewhere
- G01R31/08—Locating faults in cables, transmission lines, or networks
- G01R31/081—Locating faults in cables, transmission lines, or networks according to type of conductors
- G01R31/086—Locating faults in cables, transmission lines, or networks according to type of conductors in power transmission or distribution networks, i.e. with interconnected conductors
-
- Y—GENERAL TAGGING OF NEW TECHNOLOGICAL DEVELOPMENTS; GENERAL TAGGING OF CROSS-SECTIONAL TECHNOLOGIES SPANNING OVER SEVERAL SECTIONS OF THE IPC; TECHNICAL SUBJECTS COVERED BY FORMER USPC CROSS-REFERENCE ART COLLECTIONS [XRACs] AND DIGESTS
- Y04—INFORMATION OR COMMUNICATION TECHNOLOGIES HAVING AN IMPACT ON OTHER TECHNOLOGY AREAS
- Y04S—SYSTEMS INTEGRATING TECHNOLOGIES RELATED TO POWER NETWORK OPERATION, COMMUNICATION OR INFORMATION TECHNOLOGIES FOR IMPROVING THE ELECTRICAL POWER GENERATION, TRANSMISSION, DISTRIBUTION, MANAGEMENT OR USAGE, i.e. SMART GRIDS
- Y04S10/00—Systems supporting electrical power generation, transmission or distribution
- Y04S10/50—Systems or methods supporting the power network operation or management, involving a certain degree of interaction with the load-side end user applications
- Y04S10/52—Outage or fault management, e.g. fault detection or location
Landscapes
- Physics & Mathematics (AREA)
- General Physics & Mathematics (AREA)
- Locating Faults (AREA)
- Emergency Protection Circuit Devices (AREA)
- Testing Of Short-Circuits, Discontinuities, Leakage, Or Incorrect Line Connections (AREA)
- Cable Transmission Systems, Equalization Of Radio And Reduction Of Echo (AREA)
Abstract
Išradimas skirtas elektros energetikos sričiai irgali būti pritaikytas permanentinio ar trumpalaikio gedimo trifaziame elektros skirstomajame tinkleidentifikavimo ir atstumo iki gedimo vietos nustatymo būdui. Geresnis įžemėjimo vietos nustatymo tikslumas pasiekiamas tuo, kad registracijos atliekamos ne ilgiau kaip 100 µs ir mažesniais nei 100 nslaiko intervalais, tuo sumažinant triukšmų, kurių dažniai mažesni nei 10kHz, įtaką. Atstumas nuo maitinimo linijos atkarpos pradžios iki įžemėjimo vietos nustatomas, minimizuojant tikslo funkciją f2, kuri yra skirtumo tarp užregistruotojo ir imituojamojo procesų funkcija.
Description
Išradimas skirtas elektros energetikos sričiai ir gali būti pritaikytas [žemėjimo trifaziame elektros skirstomajame tinkle identifikavimo ir vietos nustatymo būdui.
Pagrindiniai elektros skirstomųjų tinklų gedimai yra laidų nutrūkimai ir/arba [žemėjimai. Yra žinomi gedimų elektros skirstomuose tinkluose nustatymo būdai, aprašyti SU 1762279 ir SU 1698849 patentuose. SU 1762279 patente gedimo vietos nustatymas pagrįstas naudingo atspindžio iš gedimo vietos signalo atpažinimu ir jo panaudojimu gedimo vietos nustatymui. SU 1698848 patente aprašytas fazės [žemėjimo vietos nustatymo būdas, kuriame fiksuoja iškrovos srovės trumpojo jungimo vietoje pirmąją pusbangę, išmatuoja iškrovos srovės pusbangės spektro dviejų sudedamųjų amplitudės ir pagal atitinkamą formulę suranda atstumą iki [žemėjimo vietos.
Abiejų išradimų trūkumas - palyginti sudėtingas ir nelabai tikslus [žemėjimo vietos nustatymas. Be to, nei vienas iš išradimų nefiksuoja trumpalaikių pranykstančių [žemėjimų.
Šiame išradime pateiktas naujas [žemėjimo trifaziame elektros tinkle vietos nustatymo būdas. Nuo žinomų jis skiriasi tuo, kad užregistruoja ne tik permanentinius, bet ir trumpalaikius savaime pranykstančius [žemėjimus ir tiksliau nustato buvusio ar esamo [žemėjimo tarp fazės ir įžeminto objekto vietą vienoje trifazės maitinimo linijos atkarpoje, prijungtoje prie maitinimo pastotės šynų sekcijos. Tai leidžia elektros tinklų priežiūros tarnyboms efektyviai pašalinti įvykusį [žemėjimą ir/arba užkirsti kelią galimam gedimui, kur dėl kažkokių priežasčių (žaibo išlydžio, medžio šakų prisilietimo ar pan.) atsiranda trumpalaikiai [žemėjimai.
Būdas pasižymi tuo, kad registruoja pradinius po [žemėjimo nulinės sekos srovės ir įtampos kitimo procesus, registruojamus prie šynų sekcijos prijungtame įtampos transformatoriuje ir maitinimo linijos nulinės sekos srovės transformatoriuje. Geresnis [žemėjimo vietos nustatymo tikslumas pasiekiamas tuo, kad registracijos atliekamos ne ilgiau kaip 100 ps ir mažesniais nei 100 ns laiko intervalais, tuo sumažinant triukšmų, kurių dažniai žemesni nei 10 kHz, įtaką, specialia algebra išskiriant kitose maitinimo linijose vykstančius procesus ir juos įkeliant į modelį, kuriame imituojamas procesas yra lyginamas su užregistruotu, [žemėjimo vieta ir modelio elementų parametrai surandami, minimizuojant tikslo funkciją, kuri yra skirtumo tarp užregistruotojo ir imituojamojo procesų funkcija.
Toliau išradimas bus aprašytas išsamiau su nuoroda į pridedamus brėžinius, kuriuose:
Fig.1 pateikta šio būdo realizavimui naudojamo prietaiso blokinė schema;
Fig.2 pateikta aukšto dažnio srovės proceso masteliavimo filtro schema.
Šio išradimo įžemėjimo vietos nustatymui naudojamas prietaisas, schematiškai pavaizduotas 1 pav., susidedantis iš nulinės sekos srovės proceso identifikavimo ir atskyrimo analoginės grandies bloko 1, nulinės sekos įtampos proceso identifikavimo ir atskyrimo analoginės grandies bloko 2, analogo kodo keitiklių ir atminties bloko 3, keičiančio matuojamus įžemėjimo metu analoginius nulinės sekos srovės ir įtampos procesus į skaitmeninius ir užrašančio užregistruotus procesus į buferinę atmintį, valdiklių bloko 4, koordinuojančio registruoto proceso atpažinimą, atliekančio jo analizę, modeliavimą, parametrų optimizavimą, gedimo vietos identifikavimą ir palaikančio ryšį su išorinėmis sistemomis, ir sąsajų bei indikacijos bloko 5, parodančio apskaičiuotą atstumą iki įžemėjimo vietos.
Pagal šį išradimą įžemėjimo tarp fazės ir įžeminto objekto vienoje trifazės maitinimo linijoje, prijungtoje prie maitinančios pastotės šynų sekcijos, vieta nustatoma, registruojant analoginiu būdu pradinius po įžemėjimo nulinės sekos srovės lo ir įtampos Uo kitimo procesus atitinkamose blokuose 1 ir 2, gaunamus iš prie šynų sekcijos prijungto įtampos transformatoriaus ir iš maitinimo linijos nulinės sekos aukšto dažnio srovės masteliavimo filtro 6 (fig.2), įrengto bloke 1. Aukšto dažnio srovės proceso masteliavimo filtro 6 parametrai priklauso nuo maitinimo linijos atkarpos ir konfigūracijos. Masteliavimo filtro 6 panaudojimas leidžia tiksliau registruoti pradinius po įžemėjimo nulinės sekos aukšto dažnio srovės procesus ir tiksliau nustatyti gedimo vietą. Taip pat geresnis įžemėjimo vietos nustatymo tikslumas pagal šį išradimą pasiekiamas tuo, kad gedimus registruoja ne ilgiau kaip 100 ps ir mažesniais nei 100 ns laiko intervalais, tuo sumažinant triukšmų, kurių dažniai mažesni nei'10 kHz, įtaką. Užregistruotąjį analoginį signalą blokas 3 konvertuoja į skaitmeninį. Bloke 4 specialia algebra išskiriami kitose maitinimo linijų atkarpose vykstantys procesai ir įkeliami į modelį, kuriame imituojamas procesas yra lyginamas su užregistruotu. Įžemėjimo vieta ir modelio elementų parametrai, t.y. modelyje imituojamų įtampos ir srovės transformatoriaus pereinamosios charakteristikos bei maitinimo linijų banginiai parametrai ir mazginiai talpiai, surandami, minimizuojant tikslo funkciją, kuri yra skirtumo tarp užregistruotojo ir imituojamojo procesų funkcija.
Šio išradimo būdą sudaro algoritmas, kuriuo procesorius, esantis valdiklių bloke 4, nustato įžemėjimo vietą maitinimo linijų atkarpose šiais etapais:
1) Pirmajame etape patikrina, ar prietaiso maitinimo linijoje įvyko įžemėjimas. [žemėjimas laikomas įvykusiu prietaiso maitinimo linijoje, jeigu teigiamą ženklą turi skaičius (I):
i ρ = Σ'Α (D y=i čia ij - srovės j-oji registracija; Uj - įtampos vertės j-oji registracija; n-\ - srovės verčių dalies iš visų N registracijų skaičius: n^<N.
2) Jeigu pirmasis etapas patvirtina įžemėjimo maitinimo linijoje atsiradimą, t.y. jei skaičius (I) yra teigiamas, - vykdo antrąjį etapą, kurio metu nustato srovės ir įtampos matavimo transformatorių pereinamųjų charakteristikų parametrus, minimizuojant tikslo funkciją ή:
/,=ΣΙ rem(F},derem(l - derem(l},\3 + deremil^lJ = min (II)
7=1 čia I, - vektorius: I, =[zį,z'2,...,zn2], U, - vektorius: V, =[u1,u2,...,un2], F, apibrėžtos formos impulsinės funkcijos n2 verčių (n2<N) vektorius, 1 = [l,l,...,l]n2; rem ir derem - algebros veiksmai vienodo gabarito vektoriams, apibrėžiami formulėmis:
(zj„ =rew((%J„,(yJ„) (III) n
2 k = TJxj(yM-j~dyk^-jPPdykl,z=[()’yvy2’-^yn-^ (>v) = 1 (xk )„ = derem((zk )„, (yk )„) (V)
3) Trečiajame etape nustato maitinimo linijos atkarpą, kurioje įvyko įžemėjimas, ir atstumą iki įžemėjimo vietos metrais nuo atkarpos pradžios, minimizuojant tikslo funkciją /,:
/2 =^lrem(F2,SA)-re»i(F2,sJ = min (VI) k=\ čia F2 - apibrėžtos formos impulsinės funkcijos M verčių (N = LM, L>1) vektorius, L - sveikas natūrinis skaičius, S ir Š - vektoriai, gauti iš registracijų ir rasti modelyje, yra apskaičiuojami, naudojant tokias formules:
c _i . ίΛ Ik Į Į a 11 ......
ak — e ||5Λ/(λ-1)+||’ΡΛ/(*-1)+2|’···>|5Λ/(λ-1)+Λ/|) \VI1/ ak ^M(k-\)+j ~^M(k-\)+j ~W^M(k-\)+j (VIII) čia m ir / — įtampos ir srovės vertės gautos registracijose arba apskaičiuotos modelyje; w - neneigiamas racionalus skaičius. Išvestiniai rezultatai atvaizduojami indikacijų bloke 5, kuriame be atstumo nuo atkarpos pradžios iki [žemėjimo vietos dar nurodomas atkarpos, kurioje įvyko [žemėjimas, numeris ir atpažinimo patikimumas.
Claims (4)
- IŠRADIMO APIBRĖŽTIS1. [žemėjimo tarp fazės ir įžeminto objekto vietos izoliuotoje nuo žemės vienoje trifazės linijos maitinimo linijos atkarpoje nustatymo būdas prietaisu, susidedančiu iš nulinės sekos srovės proceso identifikavimo ir atskyrimo analoginės grandies bloko (1), nulinės sekos įtampos proceso identifikavimo ir atskyrimo analoginės grandies bloko (2), analogo kodo keitiklių bloko (3), valdiklių bloko (4) ir sąsajų bei indikacijos bloko (5), besiskiriantis tuo, kad:- registruoja pradinius po [žemėjimo nulinės sekos srovės lo ir įtampos Uo kitimo procesus blokuose (1) ir (2), gaunamus iš prie šynų sekcijos prijungto įtampos transformatoriaus ir maitinimo linijos nulinės sekos aukšto dažnio srovės masteliavimo filtro (6), įrengto bloke (1);- patikrina, ar maitinimo linijoje įvyko [žemėjimas, kurio buvimą parodo teigiamas skaičiaus (I) ženklas:čia ij - srovės j-oji registracija, uj - įtampos vertės j-oji registracija, n1 srovės verčių dalies iš visų N registracijų skaičius: η1<Λ/;- jei skaičius (I) yra teigiamas, - nustato srovės ir įtampos matavimo transformatorių pereinamųjų charakteristikų parametrus, minimizuojant tikslo funkciją fj:čia I, - vektorius: I, = [zj,z2, U, - vektorius: U, =[μ,,μ2,...,μλ2],Ę -apibrėžtos formos impulsinės funkcijos n2 verčių (n2<N) vektorius, 1 = [l, 1,...,l]„2; rem ir derem - algebros veiksmai vienodo gabarito vektoriams, apibrėžiami formulėmis:(zj,, =γΜ<Λ)«,(λ),,) (111) (x, )„ = derem((zk )n,(yk)n)\ (V)- nustato maitinimo linijos atkarpą, kurioje įvyko [žemėjimas, ir apskaičiuoja atstumą metrais nuo maitinimo linijos atkarpos pradžios iki [žemėjimo vietos, minimizuojant tikslo funkciją f2:/2 =^kw(F2,sJ-rem(F2,sJ = min (VI) *=1 čia F2 - apibrėžtos formos impulsinės funkcijos M verčią (N = LM , L > 1) vektorius, L - sveikas natūrinis skaičius, S ir Š - vektoriai, gauti iš registracijų ir rasti modelyje, yra apskaičiuojami, naudojant tokias formules:A IL IK |[ ......ak > ūk e |j4 5A/(j(:-l)+l|>|5M(t-l)+2Į>-)|5iW(i-l)+A/|j VVI1/ ak ^M(k-\)+j =^M(k-\)+j —WiM(k-V)+j (VIN) čia ū ir i- įtampos ir srovės vertės, gautos registracijose arba apskaičiuotos modelyje; w- neneigiamas racionalus skaičius.
- 2. Būdas pagal 1 punktą, besiskiriantis tuo, kad registruoja pradinius [žemėjimo nulinės sekos srovės ir įtampos kitimo procesus ne ilgiau kaip 100 ųs ir mažesniais nei 100 ns laiko intervalais, tuo sumažinant triukšmų, kurių dažniai žemesni nei 10 kHz, įtaką.
- 3. Būdas pagal bet kurį ankstesnį punktą, besiskiriantis tuo, kad registruoja trumpalaikius pranykstančius [žemėjimus.
- 4. Būdas pagal bet kurį ankstesnį punktą, besiskiriantis tuo, kad užregistruoja vieno pramoninio dažnio pusperiodžio ir ilgesnės trukmės [žemėjimus.
Priority Applications (4)
Application Number | Priority Date | Filing Date | Title |
---|---|---|---|
LT2005067A LT5337B (lt) | 2005-07-20 | 2005-07-20 | Įžemėjimo trifaziame elektros tinkle identifikavimo ir vietos nustatymo būdas |
EP06769357A EP1904862A1 (en) | 2005-07-20 | 2006-07-18 | A method of earth fault identification and location in three-phase electrical network |
PCT/LT2006/000006 WO2007011196A1 (en) | 2005-07-20 | 2006-07-18 | A method of earth fault identification and location in three-phase electrical network |
RU2008105543/28A RU2008105543A (ru) | 2005-07-20 | 2006-07-18 | Способ обнаружения и установления местоположения замыкания на землю в трехфазной электрической цепи |
Applications Claiming Priority (1)
Application Number | Priority Date | Filing Date | Title |
---|---|---|---|
LT2005067A LT5337B (lt) | 2005-07-20 | 2005-07-20 | Įžemėjimo trifaziame elektros tinkle identifikavimo ir vietos nustatymo būdas |
Publications (2)
Publication Number | Publication Date |
---|---|
LT2005067A LT2005067A (lt) | 2006-02-27 |
LT5337B true LT5337B (lt) | 2006-04-25 |
Family
ID=36778359
Family Applications (1)
Application Number | Title | Priority Date | Filing Date |
---|---|---|---|
LT2005067A LT5337B (lt) | 2005-07-20 | 2005-07-20 | Įžemėjimo trifaziame elektros tinkle identifikavimo ir vietos nustatymo būdas |
Country Status (4)
Country | Link |
---|---|
EP (1) | EP1904862A1 (lt) |
LT (1) | LT5337B (lt) |
RU (1) | RU2008105543A (lt) |
WO (1) | WO2007011196A1 (lt) |
Families Citing this family (10)
Publication number | Priority date | Publication date | Assignee | Title |
---|---|---|---|---|
CN101534001B (zh) * | 2008-03-11 | 2011-11-23 | 杨万钟 | 配网短路故障检测及非故障区段恢复供电方法 |
CN101943737B (zh) * | 2010-08-04 | 2012-10-24 | 清华大学 | 单相接地故障诊断方法和装置 |
WO2012064386A1 (en) | 2010-11-10 | 2012-05-18 | Abb Research Ltd. | Fault interrupting devices and control methods therefor |
CN102279346B (zh) * | 2011-04-14 | 2013-04-03 | 长沙理工大学 | 一种小电流接地系统故障选线方法 |
CN102590700B (zh) * | 2011-12-23 | 2015-09-30 | 国家电网公司 | 基于时间同步的架空线快速故障定位方法及装置 |
CN105866622B (zh) * | 2016-03-30 | 2018-10-16 | 国网福建省电力有限公司 | 利用零序分量实现输电线路双端故障测距方法 |
CN105759179B (zh) * | 2016-04-28 | 2019-08-16 | 四川瑞霆电力科技有限公司 | 基于零序暂态分析小电流接地系统故障定位系统及方法 |
US10223906B2 (en) | 2017-01-23 | 2019-03-05 | Florida Power & Light Company | Open neutral detection |
CN109034576B (zh) * | 2018-07-13 | 2021-11-16 | 贵州电网有限责任公司 | 一种电力通信网故障诱因和业务影响的关联分析方法 |
CN111796212B (zh) * | 2020-08-27 | 2022-08-02 | 广东电网有限责任公司电力调度控制中心 | 一种小电流接地系统单相接地故障选相方法、系统及设备 |
Citations (3)
Publication number | Priority date | Publication date | Assignee | Title |
---|---|---|---|---|
SU1698849A1 (ru) | 1988-05-11 | 1991-12-15 | Научно-исследовательский, проектно-конструкторский и технологический институт высоковольтного аппаратостроения Ленинградского производственного объединения "Электроаппарат" | Способ определени мест расположени дефектов в высоковольтной изол ционной покрышке |
SU1698848A1 (ru) | 1990-01-08 | 1991-12-15 | Псковский филиал Ленинградского политехнического института им.М.И.Калинина | Способ определени рассто ни до места замыкани на землю в электрических сет х с изолированной нейтралью |
SU1762279A1 (ru) | 1991-01-21 | 1992-09-15 | Серпуховское высшее военное командно-инженерное училище ракетных войск им.Ленинского комсомола | Устройство дл определени рассто ни до места повреждени кабельных линий электропередач |
Family Cites Families (1)
Publication number | Priority date | Publication date | Assignee | Title |
---|---|---|---|---|
SE410925B (sv) * | 1978-04-06 | 1979-11-12 | Asea Ab | Riktad vagdetektor |
-
2005
- 2005-07-20 LT LT2005067A patent/LT5337B/lt not_active IP Right Cessation
-
2006
- 2006-07-18 WO PCT/LT2006/000006 patent/WO2007011196A1/en active Application Filing
- 2006-07-18 EP EP06769357A patent/EP1904862A1/en not_active Withdrawn
- 2006-07-18 RU RU2008105543/28A patent/RU2008105543A/ru not_active Application Discontinuation
Patent Citations (3)
Publication number | Priority date | Publication date | Assignee | Title |
---|---|---|---|---|
SU1698849A1 (ru) | 1988-05-11 | 1991-12-15 | Научно-исследовательский, проектно-конструкторский и технологический институт высоковольтного аппаратостроения Ленинградского производственного объединения "Электроаппарат" | Способ определени мест расположени дефектов в высоковольтной изол ционной покрышке |
SU1698848A1 (ru) | 1990-01-08 | 1991-12-15 | Псковский филиал Ленинградского политехнического института им.М.И.Калинина | Способ определени рассто ни до места замыкани на землю в электрических сет х с изолированной нейтралью |
SU1762279A1 (ru) | 1991-01-21 | 1992-09-15 | Серпуховское высшее военное командно-инженерное училище ракетных войск им.Ленинского комсомола | Устройство дл определени рассто ни до места повреждени кабельных линий электропередач |
Also Published As
Publication number | Publication date |
---|---|
WO2007011196B1 (en) | 2007-03-29 |
RU2008105543A (ru) | 2009-08-27 |
WO2007011196A1 (en) | 2007-01-25 |
LT2005067A (lt) | 2006-02-27 |
EP1904862A1 (en) | 2008-04-02 |
Similar Documents
Publication | Publication Date | Title |
---|---|---|
LT5337B (lt) | Įžemėjimo trifaziame elektros tinkle identifikavimo ir vietos nustatymo būdas | |
Bahmanyar et al. | A comparison framework for distribution system outage and fault location methods | |
US11467201B2 (en) | Method, device and system for determining the fault position of a fault on a line of an electrical power supply network | |
CA2814661C (en) | Apparatus and method for fault detection and location determination | |
Gazzana et al. | An integrated technique for fault location and section identification in distribution systems | |
US6996483B2 (en) | System and method for locating a disturbance in a power system based upon disturbance power and energy | |
WO2017049224A1 (en) | Time-domain line protection of electric power delivery systems | |
US20160011252A1 (en) | Decision Support System for Outage Management and Automated Crew Dispatch | |
CN111983510B (zh) | 基于相电压和电流突变量的单相接地故障选相方法及系统 | |
Galvez et al. | Fault location in active distribution networks containing distributed energy resources (DERs) | |
Wang et al. | A novel fault let-through energy based fault location for LVDC distribution networks | |
Meghwani et al. | An on-line fault location technique for DC microgrid using transient measurements | |
Rajpoot et al. | A dynamic-SUGPDS model for faults detection and isolation of underground power cable based on detection and isolation algorithm and smart sensors | |
Reis et al. | Influence of instrument transformers and anti-aliasing filters on the performance of fault locators | |
Lout et al. | Current transients based phase selection and fault location in active distribution networks with spurs using artificial intelligence | |
CN107179476B (zh) | 一种配网故障测距方法 | |
Lessa et al. | A travelling wave-based fault locator for radial distribution systems using decision trees to mitigate multiple estimations | |
CN109324223A (zh) | 一种高原型氧化锌避雷器在线监测方法 | |
KR20110059245A (ko) | 원형 웨이브릿 변환을 이용한 배전계통의 고장점 검출방법 | |
Karekar et al. | A Modelling of 440 KV EHV Transmission Line Faults identified and Analysis by Using MATLAB Simulation | |
Sheta et al. | A Survey of Fault Location Techniques for Distribution Networks. | |
Baeckeland et al. | Novel fault distance estimation method for lines connected to converter-based generation | |
Anierobi et al. | Review of Impedance-Based Fault Location Algorithm in Electric Power Transmission Line, using computerized fault recorders. | |
Chen et al. | Sensitivity of voltage sag based fault location in distribution network to sub-cycle faults | |
Bello et al. | A Comparative Study of Different Traveling Wave Fault Location Techniques |
Legal Events
Date | Code | Title | Description |
---|---|---|---|
QB9A | Licensing |
Owner name: UAB "EPREGAS", LT Effective date: 20070214 |
|
PC9A | Transfer of patents |
Owner name: UAB "EPREGAS", LT Effective date: 20080714 |
|
MM9A | Lapsed patents |
Effective date: 20090720 |