CA975260A - Tree felling device - Google Patents
Tree felling device
Info
Publication number
CA975260A
CA975260A CA171,849*7A CA171849A CA975260A CA 975260 A CA975260 A CA 975260A CA 171849 A CA171849 A CA 171849A CA 975260 A CA975260 A CA 975260A
Authority
CA
Canada
Prior art keywords
tree felling
felling device
tree
felling
Prior art date
Expired
Application number
CA171,849*7A