CA948200A - Phenylhydrazones substituees et procede de preparation - Google Patents
Phenylhydrazones substituees et procede de preparation
Info
Publication number
CA948200A
CA948200A CA123,064*7A CA123064A CA948200A CA 948200 A CA948200 A CA 948200A CA 123064 A CA123064 A CA 123064A CA 948200 A CA948200 A CA 948200A
Authority
CA
Canada
Prior art keywords
substituees
phenylhydrazones
procede
preparation
phenylhydrazones substituees
Prior art date
Expired
Application number
CA123,064*7A