CA937706A - Method of crease-resisting finish of silk fibrous structure - Google Patents
Method of crease-resisting finish of silk fibrous structure
Info
Publication number
CA937706A
CA937706A CA097860A CA97860A CA937706A CA 937706 A CA937706 A CA 937706A CA 097860 A CA097860 A CA 097860A CA 97860 A CA97860 A CA 97860A CA 937706 A CA937706 A CA 937706A