CA933078A - Portable synthetic yarn splicing apparatus - Google Patents
Portable synthetic yarn splicing apparatus
Info
Publication number
CA933078A
CA933078A CA046629A CA46629A CA933078A CA 933078 A CA933078 A CA 933078A CA 046629 A CA046629 A CA 046629A CA 46629 A CA46629 A CA 46629A CA 933078 A CA933078 A CA 933078A