CA932528A - Metallurgical vessel especially a steel converter - Google Patents
Metallurgical vessel especially a steel converter
Info
Publication number
CA932528A
CA932528A CA054367A CA54367A CA932528A CA 932528 A CA932528 A CA 932528A CA 054367 A CA054367 A CA 054367A CA 54367 A CA54367 A CA 54367A CA 932528 A CA932528 A CA 932528A