.alpha., .alpha.'-BIS(AMINOBENZYLIDENE)ARYLDIACETONITRILE PHOTOCONDUCTORS
Info
Publication number
CA929167A
CA929167A CA094772A CA94772A CA929167A CA 929167 A CA929167 A CA 929167A CA 094772 A CA094772 A CA 094772A CA 94772 A CA94772 A CA 94772A CA 929167 A CA929167 A CA 929167A