Control mechanism for an electrode clamping assembly in an electric furnace
Info
Publication number
CA928752A
CA928752A CA097717A CA97717A CA928752A CA 928752 A CA928752 A CA 928752A CA 097717 A CA097717 A CA 097717A CA 97717 A CA97717 A CA 97717A CA 928752 A CA928752 A CA 928752A