CA928532A - Rod or plate-like refractory composite alloys - Google Patents
Rod or plate-like refractory composite alloys
Info
Publication number
CA928532A
CA928532A CA080270A CA80270A CA928532A CA 928532 A CA928532 A CA 928532A CA 080270 A CA080270 A CA 080270A CA 80270 A CA80270 A CA 80270A CA 928532 A CA928532 A CA 928532A