Dialkylaminoalkyl ethers of 2-alkoxy-3,5-dihalobenzene and process for the preparation thereof
Info
Publication number
CA928299A
CA928299A CA043022A CA43022A CA928299A CA 928299 A CA928299 A CA 928299A CA 043022 A CA043022 A CA 043022A CA 43022 A CA43022 A CA 43022A CA 928299 A CA928299 A CA 928299A