CA927280A - Fungicidal composition useful as seed dressing - Google Patents
Fungicidal composition useful as seed dressing
Info
Publication number
CA927280A
CA927280A CA089569A CA89569A CA927280A CA 927280 A CA927280 A CA 927280A CA 089569 A CA089569 A CA 089569A CA 89569 A CA89569 A CA 89569A CA 927280 A CA927280 A CA 927280A