CA924911A - By-pass valves for gas turbines - Google Patents
By-pass valves for gas turbines
Info
Publication number
CA924911A
CA924911A CA066982A CA66982A CA924911A CA 924911 A CA924911 A CA 924911A CA 066982 A CA066982 A CA 066982A CA 66982 A CA66982 A CA 66982A CA 924911 A CA924911 A CA 924911A