CA924366A - Bearing for supporting heavy rotating machinery - Google Patents
Bearing for supporting heavy rotating machinery
Info
Publication number
CA924366A
CA924366A CA095224A CA95224A CA924366A CA 924366 A CA924366 A CA 924366A CA 095224 A CA095224 A CA 095224A CA 95224 A CA95224 A CA 95224A CA 924366 A CA924366 A CA 924366A