Enhancement of resistance of olefin polymers to copper-catalyzed oxidative degradation
Info
Publication number
CA923692A
CA923692A CA017774A CA17774A CA923692A CA 923692 A CA923692 A CA 923692A CA 017774 A CA017774 A CA 017774A CA 17774 A CA17774 A CA 17774A CA 923692 A CA923692 A CA 923692A