Means for cooling or regulating the temperature of the various parts of a gas turbine
Info
Publication number
CA922115A
CA922115A CA063268A CA63268A CA922115A CA 922115 A CA922115 A CA 922115A CA 063268 A CA063268 A CA 063268A CA 63268 A CA63268 A CA 63268A CA 922115 A CA922115 A CA 922115A