CA919877A - Attenuating filaments formed from drops on projections of rotating drum - Google Patents
Attenuating filaments formed from drops on projections of rotating drum
Info
Publication number
CA919877A
CA919877A CA045516A CA45516A CA919877A CA 919877 A CA919877 A CA 919877A CA 045516 A CA045516 A CA 045516A CA 45516 A CA45516 A CA 45516A CA 919877 A CA919877 A CA 919877A