CA918607A - Material handling device with inflatable air pads - Google Patents
Material handling device with inflatable air pads
Info
Publication number
CA918607A
CA918607A CA097915A CA97915A CA918607A CA 918607 A CA918607 A CA 918607A CA 097915 A CA097915 A CA 097915A CA 97915 A CA97915 A CA 97915A CA 918607 A CA918607 A CA 918607A