UA72004C2 - Arrangement of conducting bars of a switchgear - Google Patents

Arrangement of conducting bars of a switchgear Download PDF

Info

Publication number
UA72004C2
UA72004C2 UA2002043621A UA2002043621A UA72004C2 UA 72004 C2 UA72004 C2 UA 72004C2 UA 2002043621 A UA2002043621 A UA 2002043621A UA 2002043621 A UA2002043621 A UA 2002043621A UA 72004 C2 UA72004 C2 UA 72004C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
electric current
current conductors
conductors
switchgear
supporting parts
Prior art date
Application number
UA2002043621A
Other languages
English (en)
Original Assignee
Siemens Ag
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Siemens Ag filed Critical Siemens Ag
Publication of UA72004C2 publication Critical patent/UA72004C2/uk

Links

Classifications

    • HELECTRICITY
    • H02GENERATION; CONVERSION OR DISTRIBUTION OF ELECTRIC POWER
    • H02GINSTALLATION OF ELECTRIC CABLES OR LINES, OR OF COMBINED OPTICAL AND ELECTRIC CABLES OR LINES
    • H02G5/00Installations of bus-bars
    • H02G5/02Open installations
    • H02G5/025Supporting structures
    • HELECTRICITY
    • H02GENERATION; CONVERSION OR DISTRIBUTION OF ELECTRIC POWER
    • H02BBOARDS, SUBSTATIONS OR SWITCHING ARRANGEMENTS FOR THE SUPPLY OR DISTRIBUTION OF ELECTRIC POWER
    • H02B1/00Frameworks, boards, panels, desks, casings; Details of substations or switching arrangements
    • H02B1/20Bus-bar or other wiring layouts, e.g. in cubicles, in switchyards
    • H02B1/21Bus-bar arrangements for rack-mounted devices with withdrawable units

Landscapes

  • Engineering & Computer Science (AREA)
  • Power Engineering (AREA)
  • Installation Of Bus-Bars (AREA)
  • Patch Boards (AREA)
  • Push-Button Switches (AREA)
  • Contacts (AREA)
  • Switches With Compound Operations (AREA)
  • Coupling Device And Connection With Printed Circuit (AREA)

Description

Опис винаходу
Винахід стосується багатолінійної системи шинопроводів для електричної камери розподільного пристрою з 2 такими ознаками: - розташовані паралельно до площини стінки камери розподільного пристрою шиноподібні провідники електричного струму, - закріплені в камері розподільного пристрою шинотримачі для обпирання провідників електричного струму на взаємній відстані і на відстані по відношенню до площини стінки. 70 Під багатолінійною системою шинопроводів тут розуміється те що маються щонайменше два прокладені ізольовано один відносно до одного і відносно до землі провідника електричного струму. Вони можуть відповідати, наприклад, обом полярностям системи постійного струму. Якщо система є трилінійною, тобто якщо маються три ізольованих один відносно до одного і відносно до землі провідника електричного струму, то вони можуть відповідати фазам системи трифазного струму. Наступна лінія провідника електричного струму дозволяє 79 одночасно прокладати нейтральний провід.
Передану за допомогою системи шинопроводів вищезгаданого виду силу струму можна узгоджувати відомим чином з відповідною задачею за допомогою вибору придатного матеріалу і/або поперечного переріза окремих провідників електричного струму. Крім того кожен провідник електричного струму може складатися з двох або більше електрично і просторово паралельних провідників електричного струму, щоб підвищити передані сили струму.
Зокрема три- і багатолінійні системи шинопроводів з одним або двома паралельними провідниками електричного струму на кожну лінію вимагають наявності електрично і механічно надійних шинотримачів для обпирання провідників електричного струму ; відносно камери розподільного пристрою. При цьому згідно з винаходом є не суттєвим, до якого конструктивного виконання відноситься камера розподільного пристрою. Тут с 22 завжди існує задача утримувати провідники електричного струму на відстані відносно, - як правило, електрично (3 струмопровідної і заземленої - площини стінки, не має значення, чи є ця площина стінки утвореною несучою стінкою камери розподільного пристрою, подібним до стінки покриттям каркаса або перегородкою. В якості камери розподільного пристрою тому згідно з винаходом мають на увазі так само сусідні камери низьковольтного розподільного пристрою і сусідні або, відповідно, послідовні шафи. Для монтажу провідників електричного в 30 струму дотепер тут використовували цільні, виготовлені з ізолюючих пластмас шинотримачі, які містять опорні ав поверхні і кріпильні засоби для всіх передбачених провідників електричного струму. Приклади для таких шинотримачів описані в ОЕ 2717134С2, СЕ 3811569С2 і в ОЕ 1242732. Крім того, були розроблені шинотримачі, о які поряд з функцією обпирання і утримання окремих провідників електричного струму забезпечують одночасно Га захист від дотику (порівн. ОЕ 28383652), Усі ці шинотримачі вимагають для свого виготовлення наявності 32 більш-менш складних способів виготовлення й обробних машин. -
Виходячи з цього, в основі винаходу лежить задача створення шинотримача, який не вимагає складного способу виготовлення і є, крім того, придатним для різних конфігурацій провідників електричного струму.
Згідно з винаходом ця задача вирішується такими ознаками: « - кожний шинотримач містить щонайменше дві паралельні одна до одної і до площини стінки, такі, що мають З 50 форму планки, несучі деталі, які розташовані на відстані, що відповідає товщині провідників електричного с струму, з» - щонайменше один із провідників електричного струму розташований між несучими деталями і прилягає до звернених одна до одної поверхонь несучих деталей, і - наступний провідник електричного струму розташований так, що прилягає зовні до однієї з несучих деталей - 45 з утворенням східчастої щодо взаємної відстані і відстані до площини стінки системи провідників електричного струму. ка Для винаходу є істотним, що для виготовлення шинотримачів достатнім є легко одержуваний напівфабрикат, який має форму смуги. о Очевидно, що відрізки різної довжини можуть відокремлюватися від напівфабрикату, який має форму смуги, з о 20 невеликими і не залежними від довжини витратами шляхом відпилювання, штампування або відрізання. За рахунок координації провідників електричного струму з паралельними несучими деталями, які мають форму
Т» планки, утвориться східчасте розташування провідників електричного струму, яке дає поліпшений доступ до окремих провідників електричного струму і тому полегшує підключення провідників, що розгалужуються, або шин. Тому системи шинопроводів згідно з винаходом є особливо придатними для застосування в якості шини камер, які розташовані так, що проходять вертикально в камерах розподільного пристрою і які служать для
ГФ) розподілу енергії, підведеної за допомогою головної збірної шини, на декілька відгалужень, що відходять до споживача. о У рамках винаходу між несучими деталями в області прилягаючого зовні провідника електричного струму може бути розташована вставка, товщина якої відповідає провіднику електричного струму, встановленому між 60 несучими деталями. За рахунок цього взаємно спираються паралельні несучі деталі, що дозволяє застосування кріпильного засобу, який пронизує в цьому місці всі несучі деталі, провідники електричного струму і вставки.
У зв'язку з цим є кращим, якщо провідники електричного струму, несучі деталі і вставки постачені співвісними отворами для проходу кріпильних засобів.
Хоча для кріплення провідників електричного струму було б достатнім передбачити для проходу кріпильного бо засобу прості наскрізні отвори, вигідніше виявилося виконувати отвори в провідниках електричного струму у вигляді поздовжніх пазів, які простираються в поздовжньому напрямку провідників електричного струму. Справа в тому, що це дозволяє монтувати шинотримачі зі зсувом всередині довжини поздовжніх пазів у камері розподільного пристрою у випадку, якщо це полегшує розміщення апаратів у камері розподільного пристрою або
Виготовлення відгалужень.
Для всіх розглянутих у рамках винаходу систем шинопроводів, які містять один або більше, ніж один, провідник електричного струму на кожну лінію або, відповідно, фазу, придатною є система, в якій щонайменше перша з несучих деталей спирається на обидва кінця на камері розподільного пристрою і закріплена на ній, у той час як щонайменше наступна несуча деталь одним або двома кінцями спирається і закріплена на першій /о несучій деталі, причому наступна несуча деталь згідно з положенням провідника електричного струму, що прилягає до цієї несучої деталі, виконана укороченою у порівнянні з першою несучою деталлю. Перша несуча деталь бере на себе при цьому функцію кріплення всієї системи шинопроводів на камері розподільного пристрою. У випадку наявності двох паралельних провідників електричного струму на кожну лінію або, відповідно, фазу відповідно дві несучі деталі, які мають однакову довжину, можуть спільно брати на себе 7/5 несучу функцію і функцію кріплення. За рахунок паралельно встановлених інших несучих деталей виникає стабільне, жорстке на вигин з'єднання, яке може протистояти силам, що виникають.
Винахід пояснюється далі більш докладно за допомогою представлених на фігурах прикладів виконання.
Фіг.1 показує в перспективному представленні частину камери низьковольтного розподільного пристрою із системою шинопроводів, яка що служить в якості шини камери і яка містить по два провідника на фазу і для 2о нейтрального проводу.
На Фіг.2 система шинопроводів згідно Фіг.1 показана збільшено в перерізі.
Фіг.З показує інший приклад виконання системи шинопроводів з одним провідником на фазу і для нейтрального проводу.
Частина камери розподільного пристрою 1, яка показана в перспективному представленні на Фіг.1, сч ов представляє розташовану ліворуч - при розгляді з фронтальної сторони - бічну раму 2 і розміщену на ній систему шинопроводів 3. За допомогою штрихпунктирних ліній позначена довжина розподільного пристрою. і)
Рамою 2 утворена площина стінки, хоча при послідовному розташуванні наступної камери розподільного пристрою проміжну стінку або перегородку вмонтовують не в кожному випадку.
Система шинопроводів 3, яка повинна з'єднуватися за допомогою вище показаних сполучних деталей 4 з не «Е зо представленою на кресленні горизонтальною головною збірною шиною, служить для розподілу енергії всередині відповідної камери розподільного пристрою. Відомим образом для цього стаціонарно розташовані або всувні о комутаційні апарати або блоки комутаційних апаратів (не представлені) можуть бути з'єднані з вертикальною о системою шинопроводів 3.
Для проходження трифазного струму з нейтральним проводом система шинопроводів З виконана с чотирилінійною. При цьому в кожній з чотирьох ліній розташовано по два провідника електричного струму 5, які ї- проходять паралельно один до одного і паралельно до площини стінки бічної рами 2. Ці провідники електричного струму 5 відомим образом є профільними шинами з прямокутним поперечним перерізом, які виконані з такого придатного для даної цілі матеріалу, як мідь або алюміній. Крім того, за допомогою верхніх сполучних деталей 4 обидва провідника електричного струму 5, які відносяться до однієї лінії системи « шШинопроводів З, включені електрично паралельно. з с Для кріплення системи шинопроводів З бічна рама 2 постачена попереду і позаду парами кутикових деталей . б, на яких установлені шинотримачі 7. В цілому, у прикладі виконання згідно Фіг.1 передбачено чотири и?» шинотримача 7, причому ця кількість в залежності від ; конкретних умов (зокрема, від кількості провідників електричного струму і їх ваги, а також електродинамічного навантаження за рахунок струму, що тече через провідники електричного струму 5) може бути більша або менша. Згідно з цим на бічній рамі 2 у цілому -І розміщені попарно вісім кутикових деталей 6.
Кожний з показаних шинотримачів 7 складений з декількох ізолюючих і кріпильних деталей, як це ю представлено більш докладно за допомогою позначеного на Фіг.1 перерізу 1І-ІІ. На Фіг.2 стрілкою 10 позначено о напрямок, в якому користувач камери розподільного пристрою 1 (Фіг.1) має доступ до системи шинопроводів 3.
Крім того, указана дійсно наявна або визначена бічною рамою 2 площина стінки 8. о Утворюючі відповідно одну лінію системи шинопроводів З паралельні провідники і електричного струму 5 ї» підтримуються згідно з фігурою 2 двома ізолюючими несучими деталями 11, що мають форму планки, а також двома наступними більш короткими несучими деталями 12. Обидві більш довгі несучі деталі 11 з'єднані з кутиковими деталями б поблизу своїх кінців придатними кріпильними засобами 13, для проходження яких передбачені співвісні отвори. Обидві більш короткі несучі деталі 12 закріплені поблизу своїх кінців на більш довгих несучих деталях 11, причому в з'єднаннях зі співвісними отворами можуть використовуватися однакові (Ф) або подібні кріпильні засоби 14. Чи використовуються як кріпильні засоби болти, заклепки або подібні засоби, ка залежить від їх наявності в розпорядженні або від доцільності. На Фіг.2 тому кріпильні засоби 13 і 14 показані тільки їх осьовими лініями. во Усі показані на Фіг.2 несучі деталі 11 і 12 мають відповідну товщині провідників електричного струму 5 відстань, яка підтримується за рахунок самих провідників електричного струму 5 або за рахунок вставок 15, товщина яких узгоджена з товщиною провідників електричного струму 5. Рекомендується використовувати при цьому вставки, виконані з ізолюючої пластмаси.
Як показує Фіг.2, провідники електричного струму 5 встановлені у вже поясненому паралельному і попарному 65 розташуванні на або, відповідно, між несучими деталями 11 і 12 таким чином, що в результаті виходить східчасте відносно площини стінки 8 положення окремих ліній провідників електричного струму. Користувач, що знаходиться перед камерою розподільного пристрою 1, одержує за рахунок цього більш легкий доступ до провідників електричного струму в напрямку стрілки 10, ніж при однаковій відстані відносно площини стінки 8.
Східчаста система утворена таким чином, що з в цілому восьми провідників електричного струму 5 шість
Встановлено між несучими деталями 11 або, відповідно, 12 із зсувом на одну несучу деталь 11 або, відповідно, 12, у той час як один із двох провідників електричного струму, що залишилися, 5 прилягає до зовнішньої сторони безпосередньо прилягаючої до кутикових деталей 6 несущої деталі 11, а інший провідник електричного струму 5, що залишився, закріплений на іншій з двох несучих деталей 12, які є зовнішніми. Як показано на Фіг 2, Кріпильні засоби 13 і 14 пронизують усі лежачі одна на одній несучі деталі, вставки і провідники 7/0 електричного струму, за рахунок чого утворюється стабільна і жорстка відносно вигину система, яка здатна витримувати всі сили, що виникають.
Як представлено на Фіг.1, провідники електричного струму 5 містять як отвори для проходження кріпильних засобів 14 поздовжні пази 16. Це дозволяє мати при однаковому вертикальному положенні провідників електричного струму 5 відносно бічної рами 2 змінюване вертикальне положення шинотримачів 7. Для цього у5 тільки необхідно закріпити кутикові деталі б зміщено на бажану міру, переважно на одну або кілька заданих поділок всередині модульних перфорацій бічної рами 2. Ця міра дозволяє встановлювати проводи або шини, що відгалужуються від системи шинопроводів З, також в інше бажане положення на провідниках електричного струму 5. Приклад для такого відгалуження показує Фіг.2 у вигляді провідника 20, який відгалужується і прилягає до вузьких сторін профілю провідника електричного струму 5. Затискний елемент 21 забезпечує в з'єднанні з кріпильним засобом 22 механічне й електричне з'єднання провідника 20, що відгалужується, із провідниками електричного струму 5. Вертикальне місце розташування провідника 20, що відгалужується, всередині проміжного простору між шинотримачами 7 є будь-яким. Завдяки також перемінному положенню шинотримачів 7 тим самим є можливим будь-яке місце розташування провідника 20, що відгалужується, щоб при можливо простому виконанні провідника 20, що відгалужується, одержати з'єднання між системою шинопроводів сч
З і відгалуженням споживача.
На Фіг.3 показаний інший приклад виконання системи шинопроводів у відповідному Фіг.2 представленні. (8)
Представлена тут система шинопроводів 25 також виконана чотирилінійною (трифазний струм з нейтральним проводом), однак містить на кожну лінію тільки по одному провіднику електричного струму 5, який може мати однаковий або інший поперечний переріз, ніж провідник електричного струму 5 на Фіг.2. Кількість несучих «г зо деталей, які служать для прийому провідників електричного струму 5, є також меншою, ніж у прикладі згідно з фігурою 2 і складає в цілому три. Як можна бачити, за рахунок паралельного розташування несучих деталей 11, о 12 ії 26 досягається також східчасте положення шинопроводів, яке полегшує користувачу доступ із фронтальної о сторони камери розподільного пристрою. Несучі деталі 11 і 12 відповідають у такий спосіб розмірам, які видно з Фіг2. Лише несуча деталь 26 на відміну від несучої деталі 12 виконана більш укороченою. Хоча ця міра с
Зв сприяє економії потреби в матеріалі, може й виявитися доцільним застосовувати замість несучої деталі 26 іншу ї- несучу деталь 12, щоб обмежити кількість різних деталей. У цьому випадку рекомендується, як це показано штрихуванням на Фіг.3, вкладати між двома несучими деталями 12 іншу несучу деталь. й Я « йе хх Ше З «Ме ва
Г її
АТ
5 ТИ о т й
Ф ЦЯ.
ШЕ
Ї» т у
І ШЕ
І ж 7 о в о у Фіг юю - 60 б5
Кг тв (ре,
ЩЩАУ
І. 22
ЦЕ, 21
Те. 70 Не
ДН) г.
Її 1 1
ОЇ ДМ. з 15 70
П.П о" Фіг.2 ай
Ш Був й
Пе гг, с 5 о -я в ; Ще о ч ! р о «в)
Фіг.З с м.

Claims (1)

  1. Формула винаходу
    1. Багатолінійна система шинопроводів (3) для електричної камери розподільного пристрою, яка містить з с розташовані паралельно до площини стінки (8) камери розподільного пристрою (1), шиноподібні провідники електричного струму (5), закріплені в камері розподільного пристрою (1), шинотримачі (7) для обпирання :з» провідників електричного струму (5) на взаємній відстані і на відстані по відношенню до площини стінки (8), яка відрізняється тим, що кожний шинотримач (7) містить щонайменше дві паралельні одна до одної і до ПЛОЩИНИ стінки (8) несучі деталі (11, 12, 26), що мають форму планки, які розташовані на відстані, яка -І відповідає товщині провідників електричного струму (5), щонайменше один із провідників електричного струму (5) розташований між несучими деталями (11, 12, 26) і прилягає до обернених одна до одної поверхонь несучих ко деталей (11, 12, 26), і наступний провідник електричного струму (5) розташований прилягаючи зовні до однієї з о несучих деталей (11, 12, 26) з утворенням східчастої відносно взаємної відстані і відстані відносно площини стінки (8) системи провідників електричного струму (5). («в») 2. Система шинопроводів за п. 1, яка відрізняється тим, що між несучими деталями (11, 12, 26) в області Їх» накладеного зовні провідника електричного струму (5) розташована вставка (15), товщина якої відповідає провіднику електричного струму (5), установленому між несучими деталями (11, 12, 26).
    З. Система шинопроводів за будь-яким із пп. 1 або 2, яка відрізняється тим, що провідники електричного вв струму (5), несучі деталі (11, 12, 26) і вставки (15) для проходу кріпильних засобів (13, 14) оснащені співвісними отворами. (Ф) 4. Система шинопроводів за п. З, яка відрізняється тим, що отвори у провідниках електричного струму ГІ виконані у вигляді поздовжніх пазів (16), які простягаються в поздовжньому напрямку провідників електричного струму (5). во 5. Система шинопроводів за будь-яким із попередніх пунктів з більш ніж двома лініями провідників електричного струму (5), яка відрізняється тим, що щонайменше перша з несучих деталей (11) спирається на обидва кінці камери розподільного пристрою (1) і закріплена на ній, у той час як щонайменше наступна з несучих деталей (12, 26) одним або двома кінцями спирається і закріплена на першій несучій деталі (11), причому наступна несуча деталь (12, 26) виконана укороченою по відношенню до першої несучої деталі (11) 65 відповідно до місця розташування провідника електричного струму (5), що прилягає до цієї несучої деталі (12,
    26).
    Офіційний бюлетень "Промислоава власність". Книга 1 "Винаходи, корисні моделі, топографії інтегральних мікросхем", 2005, М 1, 15.01.2005. Державний департамент інтелектуальної власності Міністерства освіти і науки України.
    с
    (8) « о «в) с і - - с ;»
    -І іме) («в) о 50 с»
    Ф) іме) 60 б5
UA2002043621A 1999-11-03 2000-10-27 Arrangement of conducting bars of a switchgear UA72004C2 (en)

Applications Claiming Priority (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
DE19953561A DE19953561C1 (de) 1999-11-03 1999-11-03 Stromschienenanordnung für ein elektrisches Schaltfeld
PCT/DE2000/003841 WO2001033681A1 (de) 1999-11-03 2000-10-27 Stromschienenanordung für ein elektrisches schaltfeld

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA72004C2 true UA72004C2 (en) 2005-01-17

Family

ID=7928219

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UA2002043621A UA72004C2 (en) 1999-11-03 2000-10-27 Arrangement of conducting bars of a switchgear

Country Status (12)

Country Link
EP (1) EP1226639B1 (uk)
CN (1) CN1184729C (uk)
AT (1) ATE250812T1 (uk)
AU (1) AU2346701A (uk)
BR (1) BR0015326A (uk)
DE (2) DE19953561C1 (uk)
HU (1) HU223297B1 (uk)
PL (1) PL194001B1 (uk)
RU (1) RU2235396C2 (uk)
TR (1) TR200201194T2 (uk)
UA (1) UA72004C2 (uk)
WO (1) WO2001033681A1 (uk)

Families Citing this family (19)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
SE0402721D0 (sv) * 2004-11-05 2004-11-05 Abb Technology Ltd Mounting system and method
DE102005010219B3 (de) * 2005-03-05 2006-09-28 Rittal Gmbh & Co. Kg Sammelschienen-Montagevorrichtung
DE102005047689A1 (de) * 2005-09-23 2007-03-29 Siemens Ag Sammelschienenanordnung für eine elektrische Schaltanlage
DE102005047687A1 (de) * 2005-09-23 2007-03-29 Siemens Ag Sammelschienenanordnung für eine elektrische Schaltanlage
DE112006004156A5 (de) * 2006-09-25 2009-09-03 Siemens Aktiengesellschaft Sammelschienenkontaktierung mit Schienendickenausgleich
DE102007003937B4 (de) * 2007-01-26 2008-10-23 Rittal Gmbh & Co. Kg Tragvorrichtung für Stromsammelschienen
DE102008005117B4 (de) * 2008-01-14 2014-10-09 Siemens Aktiengesellschaft Elektrische Stromverteilereinheit
DE102008049435A1 (de) * 2008-09-25 2010-04-01 Siemens Aktiengesellschaft Sammelschienenanordnung mit einem ersten und zweiten Teilleiter
FR2959615B1 (fr) * 2010-04-30 2013-02-08 Legrand France Dispositif de raccordement electrique vertical.
FR2972289B1 (fr) * 2011-03-01 2013-03-01 Schneider Electric Ind Sas Conducteur de courant
DE202012007150U1 (de) * 2012-07-20 2012-08-22 Siemens Aktiengesellschaft Luftleitplatte
DE102013114104A1 (de) * 2013-12-16 2015-06-18 Eaton Industries Austria Gmbh Rahmen für einen Schaltschrank mit demontierbarer Bodenplatte für Verteilsammelschienen sowie Herstellungsverfahren für einen Schaltschrank
DE102013114105A1 (de) * 2013-12-16 2015-06-18 Eaton Industries Austria Gmbh Rahmen für einen Schaltschrank mit schwenkbaren Haltern für Verteilsammelschienen sowie Herstellungsverfahren für einen Schaltschrank
SI2911253T1 (sl) * 2014-02-21 2016-11-30 Woehner Gmbh & Co. Kg Elektrotechnische Systeme Adapter zbiralnih vodnikov in sistem, ki sestoji iz zbiralnih vodnikov in adapterja zbiralnih vodnikov
CN104538913A (zh) * 2015-01-20 2015-04-22 江苏万奇电器集团有限公司 一种同相双路并联导体的母线槽
EP3392990A1 (de) * 2017-04-20 2018-10-24 Siemens Aktiengesellschaft Kurzschlussfeste stromschienenanordnung
HUE064126T2 (hu) * 2017-09-11 2024-02-28 Melquisedec Francisquini Elektromos szekrény vezetõ gyûjtõsínnel
CN108336649B (zh) * 2018-03-15 2024-07-16 锦州北方航海仪器有限公司 一种船舶配电板的新型母排架构
DE102018251785A1 (de) * 2018-12-28 2020-07-02 Eaton Intelligent Power Limited Schalt- und/oder Verteilervorrichtung

Family Cites Families (8)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
DE754048C (de) * 1942-02-12 1953-07-13 Siemens Schuckertwerke A G Anordnung zur isolierten Verbindung von elektrischen Stromschienen
GB914488A (en) * 1960-05-13 1963-01-02 Marryat & Place Ltd Improvements in and relating to metal clad busbars
DE1242732B (de) * 1963-03-08 1967-06-22 Licentia Gmbh Mehrpoliger Sammelschienenstuetzer
DE2717134C2 (de) * 1977-04-19 1981-10-08 Licentia Patent-Verwaltungs-Gmbh, 6000 Frankfurt Anordnung zur Festlegung mindestens einer Stromschiene
US4142224A (en) * 1977-09-09 1979-02-27 Westinghouse Electric Corp. Control center bus bars
BE864470A (fr) * 1978-03-02 1978-09-04 Acec Ensemble-support pour jeu de barres de transport d'energie electrique
DE3811569A1 (de) * 1988-04-07 1989-10-19 Loh Kg Rittal Werk Halter fuer strom-sammelschienen
DE4005069A1 (de) * 1990-02-14 1991-09-19 Siemens Ag Mehrfeldrige schaltanlage mit einer sammelschienenanordnung

Also Published As

Publication number Publication date
WO2001033681A1 (de) 2001-05-10
EP1226639B1 (de) 2003-09-24
DE19953561C1 (de) 2001-09-06
PL194001B1 (pl) 2007-04-30
CN1382318A (zh) 2002-11-27
DE50003857D1 (de) 2003-10-30
BR0015326A (pt) 2002-07-09
EP1226639A1 (de) 2002-07-31
HUP0203031A2 (en) 2002-12-28
ATE250812T1 (de) 2003-10-15
CN1184729C (zh) 2005-01-12
AU2346701A (en) 2001-05-14
TR200201194T2 (tr) 2002-09-23
PL354778A1 (en) 2004-02-23
HU223297B1 (hu) 2004-05-28
RU2235396C2 (ru) 2004-08-27

Similar Documents

Publication Publication Date Title
UA72004C2 (en) Arrangement of conducting bars of a switchgear
US8305739B2 (en) High density power/lighting panelboard
US4180845A (en) Control center with bus bar insulators
US8547684B2 (en) Panelboard having a parallel feeder bars distribution
US4142224A (en) Control center bus bars
RU2036543C1 (ru) Многокамерное распределительное устройство с проходящими через камеры сборными шинами и устройство для их монтажа
US10340670B2 (en) Low voltage electrical distribution installation
US3322878A (en) System of three-phase supply bus to single-phase branch bus cross connections
US525708A (en) Bus-bar insulating-support
KR102595685B1 (ko) 모듈형 멀티 부스바 분기 장치
US6975505B2 (en) Electrical service entrance with neutral
US3796979A (en) Standard electric utility current transformer compartment
CN210779514U (zh) 一种交流低压开关柜
RU2258290C2 (ru) Электрическая камера распределительного устройства для силового выключателя с приборным отсеком и отсеком кабельных присоединений
EP1640731A2 (en) Support housing for meters in a meter cabinet
SU1316064A1 (ru) Шкаф комплектного распределительного устройства
KR102580337B1 (ko) 부스바 분기 장치의 부스바 접속용 어댑터, 이를 갖는 부스바 분기 장치, 및 부스바 분기 장치를 포함하는 분배전반
KR20140059497A (ko) 적층 구조식 모듈형 전원 연결장치
JP2000184521A (ja) 閉鎖配電盤の母線装置
CN211655326U (zh) 低压开关柜电路分线转接装置
US3485936A (en) Compact thermal expansion absorbing unit for electric power busways
US3227928A (en) Panel construction for circuit breakers
US1796521A (en) Panel cabinet for electrical connections
ITMI960750A1 (it) Quadro di distribuzione di energia elettrica
US2628997A (en) Feed-in and junction box for bus bar duct systems