UA155608U - Джгут-турнікет кровоспинний - Google Patents

Джгут-турнікет кровоспинний Download PDF

Info

Publication number
UA155608U
UA155608U UAU202305468U UAU202305468U UA155608U UA 155608 U UA155608 U UA 155608U UA U202305468 U UAU202305468 U UA U202305468U UA U202305468 U UAU202305468 U UA U202305468U UA 155608 U UA155608 U UA 155608U
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
outer cover
buckle
tourniquet
tape
stabilization platform
Prior art date
Application number
UAU202305468U
Other languages
English (en)
Inventor
Роман Вікторович Корсак
Original Assignee
Роман Вікторович Корсак
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Роман Вікторович Корсак filed Critical Роман Вікторович Корсак
Priority to UAU202305468U priority Critical patent/UA155608U/uk
Publication of UA155608U publication Critical patent/UA155608U/uk

Links

Landscapes

  • Surgical Instruments (AREA)

Abstract

Джгут-турнікет кровоспинний складається із зовнішнього чохла, що має перший і другий кінці. До зовнішнього чохла прикріплено внутрішню стрічку так, що вона здатна вільно ковзати у зовнішньому чохлі. Другий кінець зовнішнього чохла прикріплений до одного з отворів пряжки, тоді як усередині другого отвору пряжки наявні фіксувальні зубці. З пряжки далі зовнішній чохол продітий крізь чотири попарно розміщені з обох кінців стабілізаційної платформи отвори. В центральній зоні стабілізаційної платформи розміщено вороток, крізь який проходить виведена із зовнішнього чохла внутрішня стрічка. Вороток прикріплений до внутрішньої стрічки таким чином, що під час його обертання внутрішня стрічка стягується з обох кінців. Для фіксації воротка використовуються гачкоподібні захвати-кліпси та верхня захисна кріпильна стрічка, яка розташована перпендикулярно до осі зовнішнього чохла. Власне зовнішній чохол складається з верхнього та нижнього ременів, водночас основна частина верхнього ременя представлена стрічкою-липучкою "велкро", що містить спеціальні застібки, а саме гачки та петлі, що розміщені поруч на одній стороні стрічки. Джгут-турнікет містить додаткову нижню захисну стрічку, що огортає середню перемичку пряжки, прикриває стабілізаційну платформу знизу, а також унаслідок складання та скріплення між собою кількох шарів нижньої захисної стрічки формує додаткове потовщення-подушку на зовнішньому чохлі перед стабілізаційною платформою зі сторони першого кінця зовнішнього чохла. Стабілізаційна платформа виконана з потовщенням зі сторони другого кінця зовнішнього чохла та має поперечні ребра жорсткості. Пряжка виконана з металу, має овалоподібну форму та фіксувальні зубці ззовні другого отвору пряжки. Внутрішня стрічка є неперервною від першого кінця зовнішнього чохла через вороток до другого кінця зовнішнього чохла та закріплена на обох кінцях зовнішнього чохла.

Description

Корисна модель призначена для тимчасової зупинки критичної кровотечі з верхньої чи нижньої кінцівки, є високоефективним і компактним засобом для проведення оклюзії магістральних артерій і розрахована на одноразове використання. Цей джгут-турнікет може використовуватися як для самодопомоги, так і для допомоги іншій людині; може накладатися однією рукою в екстремальних умовах; може застосовуватися під час бойових дій, у машинах швидкої допомоги, медичних установах, похідних умовах, надзвичайних та інших екстремальних ситуаціях. Він стійкий до впливу різних зовнішніх факторів, як-от вода, пісок, кров, низькі та високі температури.
Відомий джгут кровоспинний, виготовлений у вигляді стрічки з пружно-еластичного матеріалу (наприклад, гуми) і оснащений засобами фіксації на кінцях, який відрізняється тим, що стрічка по всій довжині виконана з місцями звужень і розширень по ширині (патент України
Мо 5605). Недоліком такого джгута є складність його накладання та фіксації однією рукою, що робить його незручним для використання у складних умовах червоної зони поля бою; відсутність у конструкції спеціальних елементів для затягування стрічки, що збільшує ризик нерівномірного розподілу тиску та створення надмірного тиску на кінцівку, що може спричинити її травмування (пошкодження нервів, кровоносних судин або м'язових тканин); небажаність накладання джгута на оголену частину тіла через високий ризик травмування кінцівки; ненадійність засобів фіксації джгута, що представлені лише однією застібкою, що складається з ланцюжка та пряжки для його закріплення; відсутність засобів для маркування часу накладання джгута, що може призвести до перевищення допустимого часу накладання та, відповідно, пошкодження тканин нижче від місця накладання; ненадійність матеріалу, з якого виготовлено згаданий джгут, оскільки гума та подібні до неї еластичні матеріали можуть втрачати свою еластичність та міцність при довгому зберіганні в різних погодних умовах, наприклад, при низьких температурах та низькій вологості повітря, що улоеможливлює використання джгута за призначенням.
Відомий також джгут кровоспинний, що складається з гумової стрічки шириною 20 мм, товщиною 1,5 мм, довжиною 700-1300 мм, до загнутих кінців якої за допомогою клею прикріплено затискачі (так звані "крокодили"), до основи одного із яких за допомогою клею прикріплено капсулу для супровідної записки розміром 38х14 мм (патент України Мо 17190А).
Зо Недоліком такого джгута є складність його накладання та фіксації однією рукою, що робить його незручним для використання у складних умовах червоної зони поля бою; відсутність у конструкції спеціальних елементів для затягування стрічки та, відповідно, високий ризик створення надмірного тиску на кінцівку, що може спричинити її травмування; небажаність накладання джгута на оголену частину тіла через високий ризик травмування кінцівки; ненадійність матеріалу, з якого виготовлено згаданий джгут, оскільки гума та подібні до неї еластичні матеріали можуть втрачати свою еластичність та міцність при довгому зберіганні в різних погодних умовах, наприклад, при низьких температурах та низькій вологості повітря, що унеможливить використання джгута за призначенням; ненадійність кріплення затискачів та капсули для супровідної записки за допомогою лише клею.
Найближчим аналогом корисної моделі є джгут-турнікет кровоспинний за патентом Мо 05 784206782, що складається із зовнішнього чохла, що має перший і другий кінці; до зовнішнього чохла прикріплено подвійну внутрішню стрічку так, що вона здатна вільно ковзати у зовнішньому чохлі; другий кінець зовнішнього чохла закріплений в отворі на пластиковій пряжці, тоді як усередині другого отвору пряжки наявні фіксувальні зубці, а з пряжки далі зовнішній чохол продітий крізь чотири попарно розміщені з обох кінців стабілізаційної платформи отвори; в центральній зоні стабілізаційної платформи розміщено вороток, крізь який проходить виведена із зовнішнього чохла подвійна внутрішня стрічка; вороток прикріплений до внутрішньої стрічки таким чином, що під час його обертання внутрішня стрічка стягується з обох кінців; внутрішня стрічка формує неперервну петлю - від першого кінця зовнішнього чохла через вороток до другого кінця зовнішнього чохла, далі проходить через отвір у пряжці і повертається назад через вороток до першого кінця зовнішнього чохла, де і закріплюється; для фіксації воротка використовуються гачкоподібні захвати-кліпси та верхня захисна кріпильна стрічка (на якій також вказують час накладання джгута-турнікета), яка розташована перпендикулярно до осі зовнішнього чохла; власне зовнішній чохол складається з верхнього та нижнього ременів, водночас основна частина верхнього ременя представлена стрічкою-липучкою "велкро", яка містить спеціальні застібки: гачки та петлі, що розміщені поруч на одній стороні стрічки.
До недоліків найближчого аналога слід віднести конструкцію стабілізаційної платформи, через яку продіто зовнішній чохол з подвійною внутрішньою стрічкою. Ця конструкція не передбачає використання запобіжних елементів, які б обмежували зміщення (з обох сторін бо стабілізаційної платформи) зовнішнього чохла з початкової позиції до центру стабілізаційної платформи під час обертання воротка. Наслідком такого зміщення є ризик затягування зовнішнього чохла у вузол, що накручується під воротком (який і так великий через використання подвійної внутрішньої стрічки). Коли таке затягування трапляється, вузол швидко стає дуже великим і ускладнює подальше обертання воротка, що може призвести до неефективної роботи джгута-турнікета, зокрема через нездатність здійснити потрібну кількість півобертів воротком, та, відповідно, неможливість забезпечити необхідний тиск на кінцівку для повного перекриття кровотоку.
Також при накладанні джгута-турнікета на голу шкіру наявний ризик травмування м'яких тканин кінцівки від тиску стабілізаційної платформи або пряжки, які мають прямий контакт зі шкірою.
Крім цього, у поточній версії цього рішення використовується пряжка, виготовлена з пластику, через що при великих навантаженнях і протягом тривалого періоду часу є ризик того, що пряжка розтягується, через що послаблюється тиск, який здійснює джгут-турнікет на кінцівку, що може призвести до відновлення кровотечі.
Також у найближчому аналогу під час накладання джгута-турнікета стабілізаційна платформа та пряжка швидко зближуються одна з одною, защемлюючи шкіру між ними, що травмує м'які тканини та спричиняє дуже сильний біль у цьому місці, через що людина, яка накладає турнікет сама собі, може не докрутити потрібну кількість півобертів воротком - не створити необхідний тиск для повної зупинки кровотечі. Особливо це помітно у випадку здійснення слабкого першого туру (перший тур - це початковий етап накладання турнікета тільки за допомогою затягування зовнішнього чохла). Іноді це також призводить до того, що пряжка "наїжджає" на стабілізаційну платформу, деформуючи її та створюючи ще більший тиск і біль саме в цьому місці, водночас недостатній тиск по всій окружності кінцівки.
Ще одним недоліком найближчого аналогу є хвостик першого кінця ременя-футляра. Хоч і липучість "велкро" хвостика знижена порівняно з рештою стрічки-липучки "велкро" ременя- футляра, його все одно потрібно відліплювати, щоби вхопитися за нього для здійснення першого туру під час накладання джгута-турнікета. За умови екстремальних умов, паніки, забрудненості рук/одягу тощо зробити це буде ще важче, а це ускладнює процес накладання джгута-турнікета та призводить до збільшення часу, необхідного для накладання.
Зо В основу корисної моделі поставлена задача створити такий джгут-турнікет кровоспинний, який завдяки удосконаленню конструкційних елементів найближчого аналога та додаванню нових конструкційних елементів забезпечує після накладання на верхню чи нижню кінцівку повну зупинку критичної кровотечі з одночасним зменшенням больових відчуттів та ризику травмування м'яких тканин кінцівки. Додатково поставлена задача зменшення часу, необхідного для накладання джгута-турнікета на кінцівку, а також у випадку слабкого першого туру надання можливості зробити більшу кількість півобертів воротком та відповідно створити необхідний для повної оклюзії артерій тиск.
Поставлена задача вирішується тим, що джгут-турнікет кровоспинний, що складається із зовнішнього чохла, що має перший і другий кінці а до зовнішнього чохла прикріплено внутрішню стрічку так, що вона здатна вільно ковзати у зовнішньому чохлі, а другий кінець зовнішнього чохла прикріплений до одного з отворів пряжки, тоді як усередині другого отвору пряжки наявні фіксувальні зубці, а з пряжки далі зовнішній чохол продітий крізь чотири попарно розміщені з обох кінців стабілізаційної платформи отвори, при цьому в центральній зоні стабілізаційної платформи розміщено вороток, крізь який проходить виведена із зовнішнього чохла внутрішня стрічка, а вороток прикріплений до внутрішньої стрічки таким чином, що під час його обертання внутрішня стрічка стягується з обох кінців, і для фіксації воротка використовуються гачкоподібні захвати-кліпси та верхня захисна кріпильна стрічка, яка розташована перпендикулярно до осі зовнішнього чохла, а власне зовнішній чохол складається з верхнього та нижнього ременів, водночас основна частина верхнього ременя представлена стрічкою-липучкою "велкро", що містить спеціальні застібки, виконані у вигляді гачків та петель, що розміщені поруч на одній стороні стрічки, згідно з корисною моделлю, містить додаткову нижню захисну стрічку, що огортає середню перемичку пряжки, прикриває стабілізаційну платформу знизу, а також унаслідок складання та скріплення між собою кількох шарів нижньої захисної стрічки формує додаткове потовщення-подушку на зовнішньому чохлі перед стабілізаційною платформою зі сторони першого кінця зовнішнього чохла, а стабілізаційна платформа виконана з потовщенням зі сторони другого кінця зовнішнього чохла та має поперечні ребра жорсткості, а пряжка виконана з металу, має овалоподібну форму та фіксувальні зубці ззовні другого отвору пряжки, а внутрішня стрічка є неперервною від першого кінця зовнішнього чохла через вороток до другого кінця зовнішнього чохла та закріплена на бо обох кінцях зовнішнього чохла.
На першому кінці зовнішнього чохла розміщено твердий нелипкий хвостик трапецієподібної форми з цупкого матеріалу. Внутрішня стрічка виготовлена з міцних зносостійких матеріалів.
Внутрішня стрічка може бути виконана з додаванням принаймні однієї допоміжної стрічки.
Корисна модель пояснюється кресленнями, де на фіг. 1 представлено загальний вигляд джгута-турнікета зверху, на фіг. 2 - фрагмент джгута-турнікета в зоні стабілізаційної платформи - вигляд збоку, на фіг. З - пряжка - вигляд зверху, на фіг. 4 - пряжка - вигляд збоку, на фіг. 5 - стабілізаційна платформа - вигляд зверху, на фіг. 6 - стабілізаційна платформа - вигляд збоку, на фіг. 7 - фрагмент джгута-турнікета в зоні стабілізаційної платформи - вигляд знизу, на фіг. 8 - вороток, де: 1 - зовнішній чохол; 2 - перший кінець зовнішнього чохла;
З - другий кінець зовнішнього чохла; 4 - внутрішня стрічка; 5 - пряжка; 6 - фіксувальні зубці всередині пряжки; 7 - фіксувальні зубці ззовні пряжки; 8 - стабілізаційна платформа; 9 - отвори стабілізаційної платформи; 10 - ребра жорсткості стабілізаційної платформи; 11 - потовщення стабілізаційної платформи; 12 - вороток; 13 - гачкоподібні захвати-кліпси; 14 - верхня захисна кріпильна стрічка; 15 - стрічка-липучка "велкро"; 16 - нижня захисна стрічка; 17 - потовщення-подушка; 18 - хвостик.
У джгуті-турнікеті кровоспинному зовнішній чохол 1 поділений умовно на перший кінець 2 зовнішнього чохла і другий кінець З зовнішнього чохла. До зовнішнього чохла 1 прикріплено
Зо внутрішню стрічку 4 так, що вона здатна вільно ковзати у зовнішньому чохлі 1 (фактично, внутрішня стрічка 4 знаходиться всередині зовнішнього чохла 1). Другий кінець З зовнішнього чохла прикріплений до одного з отворів пряжки 5, тоді як усередині другого, основного, отвору пряжки наявні фіксувальні зубці 6 для фіксації зовнішнього чохла 1 під час експлуатації джгута- турнікета. Із пряжки 5 далі зовнішній чохол 1 продовжується продіванням крізь чотири попарно розміщені з обох кінців стабілізаційної платформи 8 отвори стабілізаційної платформи 9. В центральній зоні стабілізаційної платформи 8 розміщено вороток 12, крізь який проходить виведена із зовнішнього чохла 1 внутрішня стрічка 4. Вороток 12 прикріплений до внутрішньої стрічки 4 таким чином, що під час обертання воротка 12 внутрішня стрічка 4 стягується одночасно з першого кінця 2 зовнішнього чохла і з другого кінця З зовнішнього чохла. Для фіксації воротка 12 використовуються гачкоподібні захвати-кліпси 13 та верхня захисна кріпильна стрічка 14 (на якій також вказують час накладання джгута-турнікета), яка розташована перпендикулярно до осі зовнішнього чохла 1. Власне зовнішній чохол 1 складається з верхнього та нижнього ременів, водночас основна частина верхнього ременя - це стрічка-липучка "велкро" 15, яка містить спеціальні застібки: гачки та петлі, що розміщені поруч на одній стороні стрічки.
Джгут-турнікет характеризується тим, що додаткова нижня захисна стрічка 16 огортає середню перемичку пряжки 5, прикриває стабілізаційну платформу 8 знизу (в цій зоні нижня захисна стрічка 16 надійно приклеєна до стабілізаційної платформи 8), а також унаслідок складання та скріплення між собою кількох шарів нижньої захисної стрічки 16 формує додаткове потовщення-подушку 17 на зовнішньому чохлі 1 перед стабілізаційною платформою 8 зі сторони першого кінця 2 зовнішнього чохла. Як результат, пряжка 5 та стабілізаційна платформа 8 повністю огорнені у стрічку та не мають прямого контакту зі шкірою в місцях найбільшого тиску джгута-турнікета на кінцівку, що пом'якшує тиск на кінцівку та знижує травмування м'яких тканин. А потовщення-подушка 17 запобігає надмірному складанню зовнішнього чохла 1 у формі "гармошки" перед стабілізаційною платформою 8, забезпечуючи рівномірний розподіл тиску та зменшуючи ризик травмування м'яких тканин у цій зоні.
Стабілізаційна платформа 8 виконана з потовщенням 11 зі сторони другого кінця З зовнішнього чохла та має поперечні ребра жорсткості 10. Разом потовщення 11 стабілізаційної платформи 8, надійне фіксування нижньої захисної стрічки 16 до стабілізаційної платформи 8 та потовщення-подушка 17 на зовнішньому чохлі 1 працюють як запобіжні елементи, які бо обмежують зміщення зовнішнього чохла 1 з початкової позиції до центру стабілізаційної платформи 8 під час обертання воротка 12, що запобігає затягуванню зовнішнього чохла 1 у вузол, що накручується під воротком 12, і, як наслідок, попереджає швидке збільшення цього вузла та ускладнення подальшого обертання воротка 12, гарантуючи ефективну роботу джгута- турнікета завдяки можливості здійснити потрібну кількість півобертів воротком 12, створити необхідний тиск на кінцівку та забезпечити повне перекриття кровотоку. У той же час, поперечні ребра жорсткості 10 забезпечують водночас поздовжню гнучкість (для кращого огортання кінцівки) та поперечну жорсткість основи (для попередження деформації основи) стабілізаційної платформи 8, а потовщення 11 стабілізаційної платформи 8 призначене витримувати значні навантаження та бути стійким до деформації. Всі ці елементи разом забезпечують підвищений комфорт, рівномірний розподіл тиску, знижують больові відчуття та мінімізують травмування м'яких тканин кінцівки.
Пряжка 5 виконана з металу, має овалоподібну форму та два ряди фіксувальних зубців - фіксувальні зубці всередині пряжки 6 та фіксувальні зубці ззовні пряжки 7. Зокрема, фіксувальні зубці ззовні пряжки 7 наявні ззовні другого, основного, отвору пряжки 5 для більш надійної фіксації зовнішнього чохла 1 під час експлуатації джгута-турнікета, запобігаючи розпусканню стрічки-липучки "велкро" 15 зовнішнього чохла 1. Овалоподібний вигин пряжки 5 повторює форму кінцівки, рівномірно розподіляючи тиск та зменшуючи травмування м'яких тканин.
Водночас, завдяки конструкції пряжки 5 та обгорненню всіх металічних перемичок (зокрема середньої) пряжки 5 тканиною мінімізовано потрапляння шкіри в отвори пряжки 5, що запобігає защемленню та травмуванню шкіри. Оскільки пряжка 5 металева, то вона не розтягується при великих навантаженнях протягом тривалого періоду часу, запобігаючи відновленню кровотечі через послаблення тиску, який здійснює джгут-турнікет на кінцівку.
Внутрішня стрічка 4 є неперервною від першого кінця 2 зовнішнього чохла через вороток 12 до другого кінця З зовнішнього чохла та закріплена і на першому кінці 2 зовнішнього чохла, і на другому кінці З зовнішнього чохла. Внутрішня стрічка 4 забезпечує рівномірний розподіл тиску по окружності кінцівки, зменшуючи ризик травмування кінцівки, а вузол, що намотується під воротком 12, значно менший порівняно з моделями джгутів-турнікетів з подвійною внутрішньою стрічкою, тому не перешкоджає обертанню воротка 12, надає можливість здійснити потрібну кількість півобертів воротком 12 та створити необхідний тиск на кінцівку, щоби забезпечити
Зо повне перекриття кровотоку.
На першому кінці 2 зовнішнього чохла розміщено твердий нелипкий (без "велкро") хвостик 18 трапецієподібної форми з цупкого матеріалу, який легко просувається у металічну пряжку 5, зокрема однією рукою. Оскільки хвостик 18 не липне до стрічки-липучки "велкро" 15, за нього зручно хапатися для затягування першого туру, що пришвидшує накладання джгута-турнікет.
Також цупкий матеріал, відмінний від матеріалу зовнішнього чохла 1, та унікальна форма дають можливість нащупати хвостик 18 навіть в умовах нульової видимості. Разом всі ці особливості хвостика 18 пришвидшують і полегшують успішне накладання джгута-турнікет в екстремальних умовах.
Внутрішня стрічка 4 виготовлена з міцних зносостійких матеріалів, які витримують великі навантаження. Внутрішня стрічка може бути виконана з додаванням принаймні однієї допоміжної стрічки.
Кровоспинний джгут-турнікет, згідно з корисною моделлю, був заздалегідь випробуваний у лабораторних і клінічних дослідженнях та отримав схвальні відгуки.

Claims (4)

ФОРМУЛА КОРИСНОЇ МОДЕЛІ
1. Джгут-турнікет кровоспинний, що складається із зовнішнього чохла, що має перший і другий кінці, а до зовнішнього чохла прикріплено внутрішню стрічку так, що вона здатна вільно ковзати у зовнішньому чохлі, а другий кінець зовнішнього чохла прикріплений до одного з отворів пряжки, тоді як усередині другого отвору пряжки наявні фіксувальні зубці, а з пряжки далі зовнішній чохол продітий крізь чотири попарно розміщені з обох кінців стабілізаційної платформи отвори, при цьому в центральній зоні стабілізаційної платформи розміщено вороток, крізь який проходить виведена із зовнішнього чохла внутрішня стрічка, а вороток прикріплений до внутрішньої стрічки таким чином, що під час його обертання внутрішня стрічка стягується з обох кінців, і для фіксації воротка використовуються гачкоподібні захвати-кліпси та верхня захисна кріпильна стрічка, яка розташована перпендикулярно до осі зовнішнього чохла, а власне зовнішній чохол складається з верхнього та нижнього ременів, водночас основна частина верхнього ременя представлена стрічкою-липучкою "велкро", що містить спеціальні застібки, а саме гачки та петлі, що розміщені поруч на одній стороні стрічки, який відрізняється 60 тим, що джгут-турнікет містить додаткову нижню захисну стрічку, що огортає середню перемичку пряжки, прикриває стабілізаційну платформу знизу, а також унаслідок складання та скріплення між собою кількох шарів нижньої захисної стрічки формує додаткове потовщення- подушку на зовнішньому чохлі перед стабілізаційною платформою зі сторони першого кінця зовнішнього чохла, а стабілізаційна платформа виконана з потовщенням зі сторони другого кінця зовнішнього чохла та має поперечні ребра жорсткості, а пряжка виконана з металу, має овалоподібну форму та фіксувальні зубці ззовні другого отвору пряжки, а внутрішня стрічка є неперервною від першого кінця зовнішнього чохла через вороток до другого кінця зовнішнього чохла та закріплена на обох кінцях зовнішнього чохла.
2. Джгут-турнікет за п. 1, який відрізняється тим, що на першому кінці зовнішнього чохла розміщено твердий нелипкий хвостик трапецієподібної форми з цупкого матеріалу.
З. Джгут-турнікет за п. 1, який відрізняється тим, що внутрішня стрічка виготовлена з міцних зносостійких матеріалів.
4. Джгут-турнікет за п. 1, який відрізняється тим, що внутрішня стрічка виконана з додаванням принаймні однієї допоміжної стрічки. І 12 - - и г Зняття зіетрнттіх 7 У й ХМ регрес -ч у І А пенні | | і тв 15 і яд в
Фіг. 1 -ї т 14 5 17 фі убневу, М щи 7 і
Фіг. 2 7 дент тв Вт, 5 К х й : дей й Ї еетуьтььст лен у 7 й х й 5 з я
Фіг. З 5 Й од у хх ча
Фіг. 4
UAU202305468U 2023-11-15 2023-11-15 Джгут-турнікет кровоспинний UA155608U (uk)

Priority Applications (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU202305468U UA155608U (uk) 2023-11-15 2023-11-15 Джгут-турнікет кровоспинний

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU202305468U UA155608U (uk) 2023-11-15 2023-11-15 Джгут-турнікет кровоспинний

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA155608U true UA155608U (uk) 2024-03-13

Family

ID=90184150

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAU202305468U UA155608U (uk) 2023-11-15 2023-11-15 Джгут-турнікет кровоспинний

Country Status (1)

Country Link
UA (1) UA155608U (uk)

Similar Documents

Publication Publication Date Title
US3989041A (en) Motion limiting supportive device
US4149540A (en) Separable cinch fastener
AU710914B2 (en) Combination radial artery occluder and wrist splint
EP1796556B1 (en) Improvements in tourniquets
JP2000508569A (ja) 圧迫用具
EP1744677A2 (en) Tourniquet article
US20080183207A1 (en) Tourniquet
JPS61217161A (ja) 固着包帯
JPS6382658A (ja) 患者の動作身体用固定具
JP2006506133A (ja) 骨盤部補強装具
RU205951U1 (ru) Жгут кровоостанавливающий типа турникета
US3190444A (en) Rotating tourniquets
US3867930A (en) Traction band with integral fasteners
US11246602B2 (en) Pressure wraps and methods of using pressure wraps
UA155608U (uk) Джгут-турнікет кровоспинний
US5348531A (en) Wrap-on finger hooks
RU202209U1 (ru) Кровоостанавливающее устройство
WO2024010560A1 (en) Styptic harness tourniquet
RU172402U1 (ru) Кровоостанавливающий турникет
RU177273U1 (ru) Жгут кровоостанавливающий типа турникета
RU150941U1 (ru) Кровоостанавливающий жгут
RU176573U1 (ru) Зубчато-ременной кровоостанавливающий турникет
RU2113825C1 (ru) Кровоостанавливающий жгут
WO2016209195A1 (ru) Кровоостанавливающий жгут-турникет
JP2022525690A (ja) ウインドラス止血帯