UA141005U - Гідроприскорювач рубеля греблевих гес - Google Patents

Гідроприскорювач рубеля греблевих гес Download PDF

Info

Publication number
UA141005U
UA141005U UAU201903989U UAU201903989U UA141005U UA 141005 U UA141005 U UA 141005U UA U201903989 U UAU201903989 U UA U201903989U UA U201903989 U UAU201903989 U UA U201903989U UA 141005 U UA141005 U UA 141005U
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
hydroaccelerator
section
dam
water
shi
Prior art date
Application number
UAU201903989U
Other languages
English (en)
Inventor
Андрій Олександрович Рубель
Марія Андріївна Рубель
Альона Вікторівна Кураєва
Original Assignee
Андрій Олександрович Рубель
Марія Андріївна Рубель
Альона Вікторівна Кураєва
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Андрій Олександрович Рубель, Марія Андріївна Рубель, Альона Вікторівна Кураєва filed Critical Андрій Олександрович Рубель
Priority to UAU201903989U priority Critical patent/UA141005U/uk
Publication of UA141005U publication Critical patent/UA141005U/uk

Links

Landscapes

  • Other Liquid Machine Or Engine Such As Wave Power Use (AREA)

Abstract

Гідроприскорювач греблевих ГЕС (гідроприскорювач) встановлено під рівнем води на греблі і містить: секції прискорення руху води, гідротурбіну, генератор, конфузор, дифузор, кріплення до греблі, кільцеву камеру, кільцеве сопло вприскування, насоси. Гідроприскорювач встановлено на греблі або у спеціальних напірних тунелях. Всі секції пристрою з'єднані таким чином, що діаметр виходу співпадає з діаметром входу наступної секції і збільшується від попередньої до послідовної. Кільцева камера знаходиться зовні у звуженні секції, в яку нагнітається вода під тиском насосом, і яка має кільцеве сопло вприскування, яке з'єднується з міліметровим зазором з внутрішнім похилим профілем секції, який має форму верхньої частини аеродинамічного профілю.

Description

Корисна модель належить до гідроенергетики до греблевих, гідроелектростанцій (далі-ГЕС), які розташовані на річках, водосховищах озерах.
ГЕС - це гідротехнічні споруди, які забезпечують натиск води на лопасті гідротурбін, з'єднаних з генератором і виробляючих електричну енергію. Натиск води забезпечують будівництвом греблі і водосховища або деривацією, тобто природним потоком води. Ця технологія існує віками і існують тисячі ГЕС. Переваги - це наддешева електрична енергія, довгий термін існування ГЕС, зелена енергія, безпаливна електростанція, можливість регулювати потужність протягом часу, можливість виробляти електричну енергію у будь-який час.
Недоліки - це значні екологічні наслідки, дуже велика вартість будівництва, у сейсмічних районах великий ризик техногенної аварії, обмежена кількість річок, тому що будівництво ведеться на річках, які мають великі запаси енергії води.
Відомо Аїг Мийіріїєг їесппоіоду, відповідно до якої вентилятор надає рух повітря без коливань. Повітря, проходячи крізь вентилятор усередині напрямного профілю, проходить крізь міліметрові отвори назовні, огинаючи спеціальний профіль, створює додаткове затягування повітря, у результаті чого кількість його збільшується - на 1л витраченого 15л усього на виході.
ІОузоп Тап5 /ЮОубвоп /Електронний ресурс - Режим доступу: пИрв/Лимлм.дувоп.сот/апв5 (дата звернення: 12.03.19).
Головним недоліком цієї конструкції є те, що пристрій сконструйовано для повітря, застосування такого профілю у воді призводить до значного подорожчання конструкції, і цей пристрій не призначений для вироблення електричної енергії.
Відомий пристрій прискорення низькопотенційного водяного потоку вільнопоточної мікроГЕС, який встановлюється на рівнинних річках з низькопотенційним водяним потоком, він містить: напрямний апарат у вигляді трубки Вентурі, трубопровід, гідротурбіну. На ділянці напрямного апарата, що звужується, вбудовано трубопровід з гідротурбіною під регульованим кутом 30-80 град до апарата в залежності від швидкості зовнішнього потоку, який прискорює рух водного потоку на звуженій ділянці, створюючи зону зниженого тиску, при цьому збільшуючи швидкість руху потоку крізь гідротурбіну (патент ВО Мо 2592953 С1, МПК: РОЗВ 17/06 (2006.01), заявка: 2015119181/06, від 22.05.2015 Доржиев Сергей Содномович (НІ), Базарова Елена
Зо Геннадьевна (НК), Базарова Лариса Сергеевна (ВО), Устройство ускорения низкопотенциального водяного потока свободопоточной микрогос. опубликовано: 27.07.2016
Бюл. Мо 211.
Головним недоліком цієї конструкції є те, що потужність водяного потоку залежить від площі ефективного перерізу гідротурбіни перпендикулярно потоку, а гідротурбіна вмонтована в трубу, яка з'єднується з найвужчою ділянкою напрямного апарата, тобто вона має найменшу площу перерізу, і для збільшення її необхідно збільшувати усю конструкцію. При рості потужності гідротурбіни це призведе до великих габаритів пристрою та його вартості, при обмеженій глибині рівнинних річок.
Крім того, рух рівнинних річок дуже повільний і для окупності підводних робіт на встановлення пристрою, необхідна значна потужність, що призведе до росту габаритів (діаметра).
Для запобігання перешкод судноплавству, рибоводству габарити пристрою повинні бути незначні, тобто у такому випадку буде і незначна кількість виробленої електричної енергії.
Конструкція пристрою така, що на продуктивність роботи цього пристрою дуже впливає ефект запирання потоку.
В основу корисної моделі поставлена задача створити конструкцію гідроприскорювача
Рубеля для греблевих ГЕС (далі гідроприскорювач або пристрій), який би дозволив отримати наступний технічний результат: збільшити швидкість руху водяного потоку крізь гідротурбіни, греблевої ГЕС; збільшити потужність водяного потоку при тих же параметрах ГЕС; збільшити кількість виробленої електричної енергій при зменшенні габаритів і кількості гідротехнічних споруд; зменшити кількість гідроагрегатів та супутнього обладнання і споруд ГЕС; зменшити висоту греблі при рості потужності ГЕС; збільшити надійність та знизити витрати на обслуговування пристрою; збільшити рівень безпечної експлуатації, виключити виникнення техногенних наслідків при аварії пристрою; зменшити вартість будівництва та обслуговування ГЕС.
Поставлена задача вирішується тим, що гідроприскорювач, який встановлюється бо вертикально під рівнем води на греблі, потік проходить крізь пристрій і далі каналом у греблі доходить до гідротурбіни і спрацьовує на ній; гідротурбіна передає зусилля на генератор, який виробляє і передає споживачам електричну енергію по струмопроводу, далі потік, втративши енергію, виходить з ГЕС у вигляді річки.
Потік входить у конфузор першої секції гідроприскорювача і, доходячи до звуження, відповідно за ефектом Вентурі, втрачає тиск і прискорюється, при цьому на цій ділянці зовні встановлена кільцева камера, яка проходить навколо секції, і у яку за допомогою насоса і трубопроводів вприскується під тиском вода, яка потім ламінарно виходить крізь кільцеве сопло вприскування, крізь міліметровий проміжок між довгою тонкою направляючою та внутрішньою стінкою (виконаної у вигляді верхньої частини аеродинамічного профілю), у зону зниженого тиску, проходить по внутрішній стінці маючий спеціальний кут нахилу, ламінарно прискорюючись без вихороутворення та застійних зон. Потік, що проходить крізь середину і має начальну швидкість, взаємодіє з пристінним потоком і прискорюється при русі, збільшуючи витрату на початку і крізь першу секцію, потім потік проходить крізь другу секцію, яка має діаметр входу, рівний діаметру виходу першої секції, до місця звуження і знову прискорюється за допомогою роботи кільцевих сопел вприскування, створюючи збільшення швидкості руху (та розходу) на вході та крізь першу і другу секцію. У такий же аналогічний спосіб потік прискорюється у третій та четвертій секціях гідроприскорювача, далі він спрацьовує на гідротурбіні, яка виробляє електричну енергію за допомогою генератора і яка надається споживачу по кабелю, далі потік, втративши енергію, виходить з гідроприскорювача і змішується з навколишньою водою.
Для зменшення сил тертя потоку об внутрішні стінки кільцевого сопла вприскування та забезпечення направленого руху води воно виконано у вигляді вузького гнутого дуже довгого зрізаного конуса.
Для зменшення завихрення потоку при відриванні потоку від кромок кільцевого сопла вприскування прямі поверхні сопла гідроприскорювача виконуються з зубчиками.
Для зменшення сил тертя ламінарного потоку об внутрішні стінки гідроприскорювача і втрат енергії потоку усі кути виконано згладженими, і стінки мають покриття типу "акуляча шкіра".
Переріз конструкції гідроприскорювача виконано у вигляді кола, трикутника, квадрата, прямокутника, багатокутника, овала з паралельними протилежними сторонами у горизонтальній
Зо площині.
Гідроприскорювач виконано з однією гідротурбіною і генератором або у деяких випадках з декількома гідротурбінами та генераторами.
Конструкція гідроприскорювача обладнана після камер розгону прямокутним дифузором.
Гідроприскорювач залежно від глибини водосховища та витрати напору води крізь гідротурбіну виконано 2-х, 3-х, 4-х, 5-ти секційним або більше секційним.
Вхідні секції гідроприскорювача обладнані пристроями рибозахисту, які лякають рибу за допомогою звуку.
Кільцеві камери гідроприскорювача обладнані автоматичними зворотними клапанами, які відкриваються і можуть прокачувати воду крізь камеру, коли достатньо тиску стовпа води, при недостатньому тиску або необхідної більшої продуктивності гідроприскорювача, вони закриваються і працює насос.
Збільшення терміну служби та надійності гідроприскорювача досягається за рахунок простої, надійної, недорогої конструкції, як матеріал стінок гідроприскорювача застосовано нержавіючі метали (алюміній, його сплави, сплави хром-нікелю) сучасні пластики, комбіновані матеріали, залізобетон, які забезпечують: низьку вагу, зручність виготовлення, високу міцність, здатність роботи під тиском, високу корозійностійкість, надійність.
Корисна модель пояснюється кресленнями, на яких зображено: на Фіг. 1 - переріз ГЕС з гідроприскорювачем; на Фіг. 2 - вигляд А гідроприскорювача; на Фіг. З - переріз А-А; на Фіг. 4 - переріз Б-Б; на Фіг. 1 - зображено переріз ГЕС з гідроприскорювачем, де 1 - рівень води, 2 - перша секція, З - друга секція, 4 - третя секція; 5 - четверта секція; 6 - кільцева камера; 7 - дифузор; 8 - насос; 9 - трубопроводи; 10 - кільцеве сопло вприскування; 11 - опори кріплення; 12 - грунт, 13 - струмопровід; 14 - заслінка; 15 - гребля; 16 - машзал ГЕС; 17 - гідротурбіна; 18 - клапани (автоматичні зворотні клапани); 20 - напірний водовод; 21 - направляючі для підйому заслінки; 22 - генератор. на Фіг. 2 - зображено переріз гідроприскорювача прямокутного, де 2 - перша секція, З - друга секція, 4 - третя секція; 5 - четверта секція; 6 - кільцева камера; 7.1 - прямокутний дифузор; 9 -
трубопроводи; 10 - кільцеве сопло вприскування; 11 - опори кріплення; 15 - гребля; 18 - клапани (автоматичні зворотні клапани); 19 - перехід з прямокутного на круглий переріз. на Фіг. З - зображено переріз А-А, де 2 - перша секція, З - друга секція, 4 - третя секція; 5 - четверта секція; 6 - кільцева камера; 7 -дифузор. на Фіг. 4 - зображено переріз Б-Б, де 2 - перша секція, З - друга секція, 4 - третя секція; 5 - четверта секція; 6 - кільцева камера; 7.1- прямокутний дифузор.
Пристрій працює наступним чином.
На Фіг. 1 зображено гідроприскорювач кільцевий чотирисекційний, який встановлено вертикально (або з нахилом) під рівнем води 1 на конструкціях греблі 15 і закріплено опорами кріплення 11 до греблі 15, потік проходить крізь гідроприскорювач і далі каналом у греблі 15 доходить до гідротурбіни і спрацьовує на ній, гідротурбіна 17 передає зусилля на генератор 22, який виробляє і видає споживачам електричну енергію по струмопроводу 13 (фіг. 1), далі потік, втративши енергію, виходить з ГЕС у вигляді річки.
Потік з боку водосховища входить зверху у конфузор першої секції 2 (Фіг. 1,2, 3, 4) і, доходячи до першого звуження, відповідно за ефектом Вентурі, втрачає тиск і прискорюється, при цьому на цій ділянці зовні встановлена кільцева камера 6 (Фіг. 1, 2, 3, 4), яка проходить навколо секції, і у яку за допомогою насоса 8 і трубопроводів 9 вприскується під тиском вода, яка потім ламінарно виходить крізь кільцеве сопло вприскування 10, крізь міліметровий проміжок між довгою тонкою направляючою та внутрішньою стінками (виконаної у вигляді верхньої частини аеродинамічного профілю), у зону зниженого тиску і проходить по внутрішній стінці, яка має спеціальний кут нахилу, ламінарно прискорюючись без вихороутворення та застійних зон.
Потік, що проходить крізь середину першої секції з початковою швидкістю через тиск водяного стовпа, взаємодіє з пристінним потоком і прискорюється при русі, збільшуючи витрату на початку першої секції, потік проходить крізь другу секцію, яка має діаметр входу, рівний діаметру виходу з першої секції, до місця звуження, і знову прискорюється, за допомогою роботи кільцевих камер вприскування 10, створюючи збільшення швидкості руху (та втрати) на вході у другу секцію і першу секцію (Фіг. 1, 3), у такий же аналогічний спосіб потік прискорюється у третій та четвертій секціях гідроприскорювача і проходить у напірний водовод 20 (Фіг. 1).
Зо Для скидання мулу та негабаритів крізь ГЕС піднімають заслінку 14 у напрямних 21, для штатної роботи існують ворота греблі (на Фіг. 1, 2 не вказані).
На Фіг. 4 зображено переріз Б-Б гідроприскорювача прямокутного, який дозволяє збільшити площу похилої частини та збільшити ефект прискорення потоку за рахунок використання прямокутного корпусу. Зменшити стрілу підйомного крана для підйому заслінок. В цілому, пристрій працює аналогічно пристрою, наведеному на Фіг. 1.
Гідроприскорювач, залежно від глибини водосховища та витрати напору води крізь гідротурбіну, виконується 2-х, 3-х, 4-х, 5-ти секційними або більше секційним.
Кільцеві камери 6 гідроприскорювача обладнані автоматичними зворотними клапанами 18, які відкриваються і можуть прокачувати воду крізь кільцеві сопла вприскування 10, коли достатньо тиску стовпа води, при недостатньому тиску або необхідної більшої продуктивності гідроприскорювача вони закриваються і працює насос 8.
При прискоренні потоку води до 15 разів у кожній секції, як у найближчому аналогу (бБузоп
Тапв) і збільшенням кількості секцій гідроприскорювача, створюється збільшення витрат води, при тому ж діаметрі напірного водоводу на гідротурбіну, таким чином, заявлена конструкція гідроприскорювача дозволяє дося!ти технічного результату корисної моделі.

Claims (11)

ФОРМУЛА КОРИСНОЇ МОДЕЛІ
1. Гідроприскорювач греблевих ГЕС (гідроприскорювач), який встановлено під рівнем води на греблі і містить: секції прискорення руху води, гідротурбіну, генератор, конфузор, дифузор, кріплення до греблі, кільцеву камеру, кільцеве сопло вприскування, насоси, який відрізняється тим, що його встановлено на греблі або у спеціальних напірних тунелях, всі секції пристрою з'єднані таким чином, що діаметр виходу співпадає з діаметром входу наступної секції і збільшується від попередньої до послідовної, кільцева камера знаходиться зовні у звуженні секції, в яку нагнітається вода під тиском насосом, і яка має кільцеве сопло вприскування, яке з'єднується з міліметровим зазором з внутрішнім похилим профілем секції, який має форму верхньої частини аеродинамічного профілю.
2. Гідроприскорювач за п. 1, який відрізняється тим, що переріз конструкції виконано у вигляді кола, трикутника, квадрата, прямокутника, багатокутника, овала з паралельними протилежними бо сторонами у горизонтальній площині.
3. Гідроприскорювач за п. 1, який відрізняється тим, що виконано з однією гідротурбіною і генератором або з декількома гідротурбінами і генераторами.
4. Гідроприскорювач за п. 1, який відрізняється тим, що виконано з 2-х, 3-х, 4-х, 5-ти секцій, або більше секційним.
5. Гідроприскорювач за п. 1, який відрізняється тим, що обладнано пристроями рибозахисту, які лякають рибу за допомогою звуку.
6. Гідроприскорювач за п. 1, який відрізняється тим, що виконано з прямокутним дифузором.
7. Гідроприскорювач за п. 1, який відрізняється тим, що виконано з нержавіючих металів (алюмінію, його сплавів, сплавів хром-нікелю), пластиків, комбінованих матеріалів, залізобетону.
8. Гідроприскорювач за п. 1, який відрізняється тим, що для зменшення сил тертя потоку об внутрішні стінки усі кути виконано згладженими, і стінки мають покриття типу "акуляча шкіра".
9. Гідроприскорювач за п. 1, який відрізняється тим, що для зменшення сил тертя потоку об внутрішні стінки кільцеве сопло вприскування виконано у вигляді вузького довгого гнутого зрізаного конуса.
10. Гідроприскорювач за п. 1, який відрізняється тим, що прямі кромки кільцевого сопла вприскування виконуються з зубчиками.
11. Гідроприскорювач за п. 1, який відрізняється тим, що кільцева камера обладнана автоматичними зворотними клапанами, які впускають воду, коли достатньо тиску водяного стовпа. ЧИХ МОН пах романа х Х, им ву шк о пн нн и т В В а кв ШЕ ШЕУ : б» Ка як В ка й Н й ї Б пен ко Кк Й НИЙ с З ж. ; ин й : | Я в Кий КВ я ЕІ А я т зей не Дн вн по х на на ен х под ше кн в в НИ і пи Н ит ТЯ ств «обо нйніні сон іє ях гі й и ве З пи НІ НА
Фіг. 1
К- ямі хі й я її ді Я Ж « 7 С ї бетона ож жають, СУ Кк ке ка плн «а : Ка пи нн рн Б я у я Се ША: ж, й ОК ! -ш-д ЩЕ 2 є и пр о и і п нн ан я є Е- Ї Кох т 5 Кор ВИД В й й В ; х їі і і т Ка НК А Н тютютют дет Шк; 7 песен ї: мн ни З У с и ак на з і кла: : ХХ туз ку ий іє я у чик о 4 Ясен х іх 1 КЕ К ; хх Я 1 й У є у ? Кк Ка й Ч Бе - а ; ях ря ж Піддони ЗАМ З рей ї А Ї 2 си я Я " НК й є х Раш ща ! у Ко Я му ШОВ 7 - . кі ЯН СЕ « КН «5 --- ЕН Зх її К у, жі сі й 4 х м хи ї х ой і г і й и ГО фр й с й Н ай 4 Й 3 Й рай ра і ра неедсй я ех ши і 1 ик 7 Е М рани ши шо і ТО ТУ Ки ж й і Ку Н ОК о мя г ХА ож 41 КА у род хх б Ка ху Я ог ка я К. р ди ОТ є с Кі а Ж Кк І й Е Доу р і и інн и Н м ї У Вот її т я МИШІ Ящи Н Н І Н їх Кк: и : й : ин дня ни и у и и В ЩЕ: ща сх к Е КК; ї я пня кої І г ї і КК щ- Ку с аку : і і Н у т М А ї їі і Код г рони и і т; Ки ж В її, се ги жі К І, ри Кз ВУ З ій А КУ Ка Ж у Н З КУ з Ка я Ї Ки ' і ий у 3 Кк я Ка ' : вк ту млн ни ИН НЕ ИН "ХА - Ка к" х 3 її Й у: К Кк КІ : Б в Х Х - ї кро? я х кА . у й ! У Й м ких я я НЕ: - ї М й я ран Ши ку А КЕ Я; ШО Деннюфннняя еттттттеттееттттетттттттнннннннннно я й ; п шк я Й: А Ка : Ка ЕН щ и уд Ка х : «а Зі що КА й й - р КУ й І - Ки М є «й ЕН її СІ Н Ка « Я : ГУМА и є | ет га Ся КУ є ни я СУ . и и є и Ек р оо о б, нн У - яти Бош У г КТ» ї є й КА А і и не Ж каш а Н и ДАН НУ х ан Шк КУ ка ті і 7 Не і НБУ ії т. ке А і В кі МНН ж щі і и Іа НЕ ще і і НК го НЕ Б і Кк : і хм їі х4 М ра і. Н К. Ес , І ж «є 2 й НЕ ТА ши є її С Н хи й Пс Ку , с Е М ; ях я КЗ ря - Ї ГУ ; й Н х к, «і хЕ К Ка я ГУ ї Ка Кон К ; ша | ше й м ше Ти У у и а ни Я ! а Ка пли ярий ї шк ЕЇ - ри и і те хи ї; З Є ІК СЕН я Ко яр КЕН - м яри 3 й КІ Ка К- ІК А а 7 ке и зе Ки 7 ра ри и ни, А й Ж Оу ваті я й рак НАУ ях КЕ: ко ня БУ ух и її ті р я Н Мініна кі
Фіг. 2
Б 53 ХЕ 2 де - ге ше Мох ї м нн ; хе х, СУМУ Уж х шикисю ек с вх що гу. зи й МІК Кф юки ся вх ЖК ех ще ї ши, ду Б Хо стюкююю Кох дини а с вх - кт і че п Ви Н а мя Ва в су х Ко ик ох Я Оля шх с я Я са Сжкя же секр ко я 5. х ї СКУ м мох ІЗ пок ся х х пе ої ОТ що ях Х ко , вч х х. пе ях а Я х : ВІ НИ НН Кл сх х 5 У НИ У КОЖ Е Зх 5 ЗХ і г; Ох ї з жк я З пи У Н Я сн г Я ОО Є ше І Ох іч і ї і КОЖ я ІЗ ОЗ Я -жк ї ї ГУ ТЕЖ ІЗ вх ЕІ: ї їх 8: ОО З щої Ех ії ; Пудра 3 3 М пн: и ме нн и зм ня Ж всему мин й І і: ї ще ре ее НЕ ї СО НН: -х НІШ ЯК се і КД ГЕ шо ук ОХ : і. СЕ НЕ з ЗЕ МУ Я ї і а: Су ще хх ; Не ї КО З КН Е Фепє спеєюєнни К ох о Я дя Х З х. х. Я то Ж ней ОКУ Х Є ІЗ У х Я у Зк, КК ших с Се е ій я й ще К Кк і чу їх ох КОЖ о у, од с ту Я З й соОлак он ИКЯ Б й о бе. о еболеофнняи ох щ У З хе пи Н К- 5 є І В: ов 1 ях Ки Кк в КДКА НА ня ж й дит ик у Н Ще и жи ши ше ; дек су З УУкаюни хх хх нний Я КЗ пуеекпортет й ї ї фіг Я ї ї плн аж, ї їх Дня ої кі в й КО хі де 7 с їі є с кі КОКО ї що ЗВ ЗІНШИ ШИ ОО: Ж ОК ї пен вн ї ЗНЕШИ ї ОКО онов 11 дк осн ОХ ї денне І я її КО й У ЕЕ т 11 ІЕЕ Пі: 1: ЕН 1 ПІ: ТЕ: пої ІК х 1 Ох 1 ОК І КЕ ї 12: РІШЕН НЕК З ї ПЕ 1. І їй РЕ ї ЦЕ: Ех С ВЕ : Я РІ: в с ЕНН ї ПЕ її КЕ а І КУ ї ТО РОН те ТЕ ШЕ ПЕ: МЕН па ОК ї ЦЕ: її її ШОЖ К В ПЕ: ЕШЕШ РО ОК оси ї ПА: ЕІ Її Ка Рог ї МЕ: її 7 шт Її КЕ ї БУК 1 її ї МН 1 ЕЕ : 1 51: нин У Її ПРІ олії х пОЩОВ ї ПЕ її НИ х ЖЕ ТІ: її 1 ТЕХ Ії ". ре НУ т пої НЯ ЧУ й ПАЇ її щ Ох пох й ПО: їх 4 х Не ЕЕ : Ії то: з сн НИ НИК Я ші 17: с ТЕ : Щі: ЕЕ ТЕ Ех : Щі: її 1 їх ЕЕ ї Ка Я ЕН ЕН ЕХ ї 4 ЕЕ 11: ТЕЖ т 3: тої ТОЖ ЕЕ п хх: ОБ ЕЕ х ЩОБ: КО: ТЕХ Й Щі: ЕН ту РУ хх ї 11: ЗЕ Ше Кк її хх ї щі: ТЕ Я я 51 ШЕУ т щі: т: її жо Ж кю ВОК Ух ї ПЕ: ТЕ Ті хх : п: т І ті ЖЕ ї СЕК ОО ті лих ї ЩЕ: УНЕШУ Рі Ах ї : т: ої сот: Я ТЕ: ЗНЕШ ОЇ дл Ех МЕ: їх Ох а г му І ТЕЖ: Ії її 55 Ії Ії їх БІ Й Пт Ії їі ї ТЕ МНЕ УНН її «ЕЕ ї ТІ: ж їх ЕН ЕЕ Н ЩІ ЕНН ОБ ОБРА І ї ЇВ: ШЕУ ЕЕ я о ОН НУ ОО х ЗМК ЗШЕНЕ ЕЕ НЕННЯ СОН сп ни ЕН т х ІЗ пої Пррєєкне ефек НИМ ОЖД ЕХ, : зх Ше ОЗ : их її БЕ я З НН ! ХХ. Н жк х КОЖ лляних : 1 ЖЕ : Е ТЕ : ЕжЯ ЗЕ В її : ХХ У хх Я гХ Ї Ки як
Фіг. 4
UAU201903989U 2019-04-16 2019-04-16 Гідроприскорювач рубеля греблевих гес UA141005U (uk)

Priority Applications (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU201903989U UA141005U (uk) 2019-04-16 2019-04-16 Гідроприскорювач рубеля греблевих гес

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU201903989U UA141005U (uk) 2019-04-16 2019-04-16 Гідроприскорювач рубеля греблевих гес

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA141005U true UA141005U (uk) 2020-03-25

Family

ID=71115218

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAU201903989U UA141005U (uk) 2019-04-16 2019-04-16 Гідроприскорювач рубеля греблевих гес

Country Status (1)

Country Link
UA (1) UA141005U (uk)

Similar Documents

Publication Publication Date Title
JP6547753B2 (ja) 海岸保全及び波エネルギー発電システム
US7456514B2 (en) Kinetic hydropower generation from slow-moving water flows
Setoguchi et al. Study on an impulse turbine for wave energy conversion
NZ214080A (en) Propeller type water reaction turbine which is tapered along its axis
KR20130045259A (ko) 유체 흐름을 이용한 전력 생산 장치
US20070231117A1 (en) Two-way generation tidal power plant with one-way turbines
ES2931325T3 (es) Turbina hidráulica
AU2013255987B2 (en) Apparatus for generating energy
JP2008180130A (ja) 軸流水車およびその運転方法
CN102966082A (zh) 底板下弯式掺气设施
US10385821B2 (en) Water power plant having a free-standing axis of rotation
Oo et al. Design calculation of pelton turbine for 220 kW
UA141005U (uk) Гідроприскорювач рубеля греблевих гес
GB2551571A (en) A system and method for extracting power from tides
TW201636503A (zh) 海岸保護暨波浪能源發電系統
US20050002785A1 (en) Turbine with tube arrangement and method of preventing detachment of a fluid flow
JP2010222875A (ja) 水流加速用の構築体
JP2018100656A (ja) 小水力発電用水車
US11022001B2 (en) Methods and apparatus to adjust hydrodynamic designs of a hydrokinetic turbine
RU2592953C1 (ru) Устройство ускорения низкопотенциального водного потока свободопоточной микрогэс
UA141451U (uk) Гідроприскорювач рубеля пригреблевих гес
RU2405883C1 (ru) Бесплотинная гидроэлектростанция для местного электроснабжения
RO126140A2 (ro) Centrale hidroelectrice cu generator gravimetric de energie hidraulică
GB2493003A (en) Deflector for marine current turbine
US11060499B1 (en) Systems and methods for electrical power generation