UA122760C2 - Засіб для поздовжнього ущільнення дуттьових камер у пристроях з рухомими колосниковими решітками - Google Patents

Засіб для поздовжнього ущільнення дуттьових камер у пристроях з рухомими колосниковими решітками Download PDF

Info

Publication number
UA122760C2
UA122760C2 UAA202000423A UAA202000423A UA122760C2 UA 122760 C2 UA122760 C2 UA 122760C2 UA A202000423 A UAA202000423 A UA A202000423A UA A202000423 A UAA202000423 A UA A202000423A UA 122760 C2 UA122760 C2 UA 122760C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
sealing
liquid
spical
sealing box
chambers
Prior art date
Application number
UAA202000423A
Other languages
English (en)
Inventor
Базаван Ґоуд Залаґунді
Базаван Гоуд Залагунди
Майкон Атаіде
Майкон Атаиде
Original Assignee
Оутотек (Фінленд) Ой
Оутотек (Финленд) Ой
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Оутотек (Фінленд) Ой, Оутотек (Финленд) Ой filed Critical Оутотек (Фінленд) Ой
Publication of UA122760C2 publication Critical patent/UA122760C2/uk

Links

Classifications

    • CCHEMISTRY; METALLURGY
    • C22METALLURGY; FERROUS OR NON-FERROUS ALLOYS; TREATMENT OF ALLOYS OR NON-FERROUS METALS
    • C22BPRODUCTION AND REFINING OF METALS; PRETREATMENT OF RAW MATERIALS
    • C22B1/00Preliminary treatment of ores or scrap
    • C22B1/02Roasting processes
    • FMECHANICAL ENGINEERING; LIGHTING; HEATING; WEAPONS; BLASTING
    • F27FURNACES; KILNS; OVENS; RETORTS
    • F27BFURNACES, KILNS, OVENS, OR RETORTS IN GENERAL; OPEN SINTERING OR LIKE APPARATUS
    • F27B21/00Open or uncovered sintering apparatus; Other heat-treatment apparatus of like construction
    • F27B21/06Endless-strand sintering machines
    • FMECHANICAL ENGINEERING; LIGHTING; HEATING; WEAPONS; BLASTING
    • F27FURNACES; KILNS; OVENS; RETORTS
    • F27DDETAILS OR ACCESSORIES OF FURNACES, KILNS, OVENS, OR RETORTS, IN SO FAR AS THEY ARE OF KINDS OCCURRING IN MORE THAN ONE KIND OF FURNACE
    • F27D3/00Charging; Discharging; Manipulation of charge
    • F27D3/12Travelling or movable supports or containers for the charge
    • F27D3/123Furnace cars
    • FMECHANICAL ENGINEERING; LIGHTING; HEATING; WEAPONS; BLASTING
    • F27FURNACES; KILNS; OVENS; RETORTS
    • F27DDETAILS OR ACCESSORIES OF FURNACES, KILNS, OVENS, OR RETORTS, IN SO FAR AS THEY ARE OF KINDS OCCURRING IN MORE THAN ONE KIND OF FURNACE
    • F27D99/00Subject matter not provided for in other groups of this subclass
    • F27D99/0073Seals

Landscapes

  • Engineering & Computer Science (AREA)
  • Mechanical Engineering (AREA)
  • General Engineering & Computer Science (AREA)
  • Chemical & Material Sciences (AREA)
  • Manufacturing & Machinery (AREA)
  • General Life Sciences & Earth Sciences (AREA)
  • Geochemistry & Mineralogy (AREA)
  • Geology (AREA)
  • Environmental & Geological Engineering (AREA)
  • Life Sciences & Earth Sciences (AREA)
  • Materials Engineering (AREA)
  • Metallurgy (AREA)
  • Organic Chemistry (AREA)
  • Manufacture And Refinement Of Metals (AREA)
  • Furnace Details (AREA)
  • Processing Of Solid Wastes (AREA)
  • Chain Conveyers (AREA)

Abstract

Пристрій для термічної обробки насипного матеріалу, який включає ланцюг рухомої колосникової решітки, здатний рухатись по колу в напрямку руху, що складається з нескінченної рухомої колосникової решітки (1) з рухомими ланками. Такий ланцюг рухомої колосникової решітки має множину спікальних візків (3), кожен з яких складається з рами (30) з кінцевими частинами (33), на яких закріплено ходові колеса (31), і колосників (35), розташованих на поперечинах ( 32). Крім того є дуттьові камери (41, 43), розташовані так, що з щонайменше однієї дуттьової камери (41, 43) газ протікає крізь спікальні візки (3) та їх колосники (35) від або в дуттьові камери (41, 43). На кожному спікальному візку (3) рухомої колосникової решітки (1) встановлено щонайменше одну ущільнювальну пластину (60) паралельно напрямку руху і на рівні спікального візка (3), причому щонайменше один ущільнювальний короб (50) передбачено в щонайменше одній секції рухомої колосникової решітки (1) паралельно напрямку руху. Щонайменше один ущільнювальний короб (50) може бути заповнений рідиною, при цьому ущільнювальний короб (50) розташовують так, що ущільнювальна пластина (60) занурюється в рідину (L).

Description

Винахід стосується засобу для термічної обробки насипного матеріалу, який має ланцюг рухомої колосникової решітки, здатний рухатись по колу в напрямку руху, що складається з нескінченної рухомої колосникової решітки з рухомими спікальними візками, кожен з яких має раму з поперечинами, кінцеві частини і колосники, розташовані на поперечинах, і щонайменше двох дуттьових камер, розташованих таким чином, що газ протікає крізь решітку, утворену колосниками, від щонайменше двох дуттьових камер або в них. Винахід стосується також способу термічної обробки насипного матеріалу у цьому пристрої.
У машинах для випалу або агломерації насипний матеріал, який підлягає обробці, наприклад, залізна руда, оксиди заліза, марганцева руда або також цинкова руда, завантажують у спікальні візки. Ці спікальні візки складаються з рами з ходовими колесами, кінцевих частин і поперечин, а також з колосників, розташованих між поперечинами. Множина таких спікальних візків утворює нескінченний ланцюг спікальних візків, так звану "рухому колосникову решітку".
На Фіг 1, наприклад, показано машину 1 для випалу гранул залізної руди, марганцевої руди або цинкової руди, в якій було застосовано винахід. На станції подавання перед зондом 2 насипний матеріал завантажують у спікальні візки 3, які утворюють нескінченний ланцюг спікальних візків, так звану "рухому колосникову решітку" 4. Під зондом 2 насипний матеріал, що транспортується на спікальних візках 3, проходить крізь декілька станцій термічної обробки.
Зокрема, такими станціями є: 1. зона завантаження, 2. перша зона сушіння, 3. друга зона сушіння, 4. зона попереднього відпалу, 5. зона випалу, 6. зона остаточного випалу, 7. зона охолодження і 8. зона виходу.
У цих зонах спікальні візки завантажують матеріал, насипний матеріал сушать, попередньо нагрівають, випалюють і далі знову охолоджують. Привід рухомої колосникової решітки 4 здійснюється з допомогою ведучих або підйомних зірочок 10, які виконані як зубчата зірочка, яке зачеплюється з ходовими колесами 7 спікальних візків З, які входять в западини 11 між зубцями.
Після проходження під зондом 2 спікальні візки З рухомої колосникової решітки 4 досягають розвантажувальної станції, яка визначається опускною або веденою зубчатою зірочкою 13 безперервного конвеєра 6. Як і у випадку з підйомною зубчатою зірочкою 10 на опускній зірочці 13 западини 14 між зубцями 14 веденої зубчастої зірочки зачеплюються з ходовими колесами 7 спікальних візків 3. Спікальні візки З нахиляються так, що їх вантаж скидається під дією гравітації. Оскільки спікальні візки З направляються зовнішньою рейковою напрямною 9, то вони не падають вниз, а повертаються назад до підйомної зубчатої зірочки 10 догори днищем по нижній гілці 15 безперервного конвеєра 6. Під зондом 2 є дуттьові камери 16, розташовані так, що забезпечують регульований потік газу. В зоні верхньої гілюи 5 безперервного конвеєра спікальні візи З пересуваються між зондом 2, що знаходиться зверху, і лежачими нижче дуттьовими камерами 16, що знаходяться знизу, не контактуючи з частинами зонда 2 або дуттьовими камерами 16.
Під час нормальної роботи рухома колосникова решітка 4 безперервно іде по колу на безперервному конвеєрі б, як нескінченний ланцюг, і транспортує насипний матеріал, який підлягає обробці, проходячи крізь станції обробки під зондом 2, перед тим, як він буде вивантажений на розвантажувальній станції, і далі обробляється в спосіб, який тут детально не описаний.
У цих процесах енергоефективність викликає велике занепокоєння оператора, оскільки процес може потребувати споживання до 250 Мкал/т, що може становити третину змінної вартості. Окрім правильного газового потоку та ефективної вентиляції, піч повинна бути ефективно ущільнена для того, щоб енергоспоживання та виробництво наблизились до проектної якості випалу та проектного теплового балансу.
Як уже згадувалося, у двох зонах сушіння, зоні попереднього випалу, зоні випалу, зоні остаточного випалу та зоні охолодження насипний матеріал, що міститься в спікальних візках, піддають термічній обробці, пускаючи потік гарячого або холодного газу або з дуттьової камери крізь шар насипного матеріалу в спікальному візку в зонд або від зонда крізь шар насипного матеріалу в спікальному візу в дуттьову камеру. Тому дуттьова камера, зонд та спікальні візки, бо що рухаються, у цій секції потрібно ефективно ущільнювати.
З одного боку, ущільнення відбувається між дуттьовими камерами з допомогою певних змін тиску між ними. Такі зміни тиску зумовлені зміною між відсутності потоку в одній дуттьовій камері та будь-якого потоку в сусідній дуттьовій камері або між двома дуттьовими камерами з різно направленими потоками. Оскільки кожна з таких змін напрямку потоку викликаються різними тисками у заданих дуттьових камерах, і ці дуттьові камери безпосередньо лежать поруч, то важливо ущільнити прохід між сусідніми дуттьовими камерами, щоб уникнути виникнення тут ненавмисних потоків газу, безпосередньо з дуттьової камери з більш високим тиском у дуттьову камеру з більш низьким тиском.
З іншого боку, секцію дуттьових камер, зонду (зондів) та рухомих спікальних візків слід ущільнити від навколишнього середовища. У реальному процесі спікальні візки переміщуються поверх ущільнювального брусу дуттьової камери, розташованої у напрямку руху. Ці ущільнювальні бруси змащують мастилом, щоб мінімізувати прямий контакт і мінімізувати зношування та роздирання. Обидва ущільнювальні бруси виконані з спеціального сплаву (стійкого до зносу) і змащуються мастилом, щоб мінімізувати прямий контакт і мінімізувати зношування та роздирання.
Однак, витоки часто трапляються через деформацій, спричинені великими перепадами температур у випалювальній машині, а також спричинені нормальним зносом через тертя та присутність пилу. Більше того, ці ущільнювальні бруси є витратними матеріалами, і для їх заміни необхідний достатньо великий час, тим більше, при цьому, всю випалювальну машину потрібно вимикати.
Тому метою винаходу є покращення ущільнення протягом тривалого часу роботи установки та уникнення зупинки установки для робіт з технічного обслуговування.
Ця мета досягається пристроєм з ознаками за п. 1 формули винаходу.
Пристрій згідно з цим винаходом має ланцюг рухомих колосникових решіток, здатний рухатись по колу в напрямку переміщення, який складається з нескінченної колосникової решітки з рухомими ланками. Крім того, він має спікальні візки, кожен з яких складається з рами з ходовими колесами і колосникових решіток, розташованих на поперечинах. Крім того, пристрій має щонайменше дві дуттьові камери, які розташовані одна за одною в напрямку руху і також розташовані так, що газ може текти крізь спікальні візки від щонайменше однієї з дуттьових
Зо камер або в неї.
Згідно з цим винаходом, на кожному з спікальних візків змонтована, паралельно напрямку руху і на одному рівні з спікальним візком, щонайменше одна ущільнювальна пластина (переважно, по обидва боки спікального візкад. Щонайменше два ущільнювальні короби (по одному з кожного боку печі/машини) передбачені в щонайменше одній секції рухомої колосникової решітки паралельно напрямку руху, кожен з яких призначений для заповнення рідиною. Ущільнювальний короб розташований так, що під час роботи ущільнювальна пластина занурюється в рідину.
Замість звичної ковзної доріжки у винаході використовують ущільнювальну пластину в тому самому місці ущільнювальної перемички, встановленої на спікальному візку. Тим самим винахід забезпечує ефективне ущільнення.
Крім того, винахід має перевагу в тому, що потрібно використовувати значно менше мастила, щоб уникнути контакту між металевими деталями, що призводить до зниження витрат.
Крім того, може бути забезпечене повне ущільнення для всієї печі та повну зносостійкість і тому підтримуються проектні споживання теплової енергії та тепловий баланс, а також значно зменшуються можливі втрати енергії. Крім того, тим самим можна уникнути позапланової зупинки пристрою через витіки.
У переважному варіанті здійснення ущільнювальний короб виконано у вигляді О-подібного профілю. Тому можна використовувати стандартні частини.
Переважно використовувати рідини (наприклад, воду, тощо) низької вартості, оскільки така рідина є легкодоступною, дешевою і не пальною.
У типових випалювальних печах ця ущільнювальна пластина має переважно довжину (ортогонально до напрямку руху) максимально від 800 мм до 900 мм, що відповідає простору, наявному в реальній опорному елементі ковзної доріжки, яка замінюється ущільнювальним коробом. Як правило, тиск у дуттьовій камері становить максимум близько ж/- 75-80 мбар, що означає, що для води в якості рідини стовп рідини завжди нижче 800 мм. Товщина короба переважно становить 50-60 мм для компенсації не співвісності візків.
Більш загально кажучи, ущільнювальний короб має висоту, що перевищує суму рівня води та величини А, де А визначають за формулою Р:9 ,де АР визначено як різниця тисків між тиском у дуттьовій камері та тиском навколишнього середовища (у Па), р - щільність рідини
(кг/м3), і д - гравітаційна константа (м/с-). Це забезпечує те, що рідина не буде переливатися.
Крім того, бажано, щоб ущільнювальний короб був спроектований таким чином, щоб рівень води при умовах навколишнього середовища був висотою, щкрперевищує різницю рівня води мінус величина А, при цьому А визначають за формулою Р:'9 ,де Ар визначено як різницю тисків між тиском у дуттьовій камері та тиском навколишнього середовища (у Па), р - щільність рідини (кг/мУ), і 94 - гравітаційна константа (м/с7). Тим самим можна уникнути висихання ущільнювального короба.
Переважно, щоб кожна ущільнювальна пластина була такою ж довгою, як спікальний візок (у напрямку руху), на якому вона змонтована. В цьому випадку, кількість проміжків, а отже потенційних витоків, буде мінімізована.
Альтернативно, щонайменше дві ущільнювальні пластини розташовані послідовно без будь- якого зазору, завдяки чому загально близьке розташування є таким довгим, як спікальний візок (у напрямку руху). Таким чином процес встановлення кожної ущільнювальної пластини спрощується, так як маємо пластини меншої ваги та розміру.
В іншому переважному варіанті здійснення ущільнювальні пластини кріпляться болтами на рамах спікальних візків, переважно там, де розташовують ковзні доріжки. Тому їх можна легко замінити. Однак можливі й інші місця кріплення. Незалежно від кріплення, технічне обслуговування набагато простіше, оскільки можна зняти окремі спікальні візки та замінити ущільнювальні пластини. Використовуючи болти, цю зміну можна зробити дуже швидко і просто.
Також переважно, щоб щонайменше один ущільнювальний короб простягався щонайменше над двома дуттьовими камерами, щоб ущільнити як можна більшу відстань. Ще більш переважно, щоб один ущільнювальний короб простягався над усіма дуттьовими камерами. В цьому випадку необхідна лише одна вхідна зона та одна вихідна зона, щоб вся площа печі буде ущільнена вздовж напрямку руху.
Для ущільнення випалювальної машини з обох сторін два ущільнювальні короби розташовані протилежно та паралельно один одному.
Переважно, ущільнювальні пластини занурюються в рідину в ущільнювальному коробі у вхідній зоні і виходять з неї у вихідній зоні, при цьому у вхідній зоні і у вихідній зоні передбачаються ущільнювальні листи, які можна притиснути до ущільнювальних пластин.
Зо Таким чином, ущільнювальні листи виступають бар'єрами для рідини у вхідній та вихідній зонах.
Тим самим ущільнювальна рідина утримується і не допускається Її витікання з ущільнювального коробу, або, іншими словами, листи затискають головну пластину, а множина листків забезпечує зменшений виток рідини або відсутність витоку рідини.
У переважному варіанті здійснення, описаної вище ідеї, ущільнювальні листи притискаються
З5 до ущільнювальних пластин пружинами.
Крім того, ущільнювальні листи переважно виготовляють з м'якого матеріалу на кінці, а корпус виготовляють з спеціальної сталі. Декілька ущільнювальних листків, щоб уникнути витоку рідини, притискаються до ущільнювальної пластини пружинами з силою мінімум 10 кПа.
У переважному варіанті здійснення винаходу передбачено помпу, трубопровід подавання до щонайменше одного ущільнювального короба та трубопровід випуску з щонайменше одного ущільнювального короба для рідини. Таким чином, рідина може рециркулювати та охолоджуватись, або навіть уникати випаровування рідини. Більше того, свіжу рідину можна повторно заливати у короб. Це потребує використання буферної системи.
Винахід також стосується способу термічної обробки насипного матеріалу з ознаками за п. 13 формули винаходу.
У такому способі ланцюг рухомої колосникової решітки рухається по колу в напрямку переміщення, при цьому, ланцюг рухомої колосникової решітки має множину спікальних візків, кожен з яких складається з двох кінцевих частин з ходовими колесами та колосники, розташовані на щонайменше двох поперечинах, і щонайменше дві дуттьові камери, розташовані одна за одною так, що в щонайменше одній дуттьовій камері газ тече донизу або догори крізь спікальні візки.
Різниця тисків між дуттьовою камерою та навколишнім середовищем забезпечується ущільненням ущільнювальними пластинами, зануреними у рідину, якою заповнений щонайменше один ущільнювальний короб. Ущільнювальні пластини встановлюють на кожному спікальному візку рухомої колосникової решітки паралельно напрямку руху, і на одному рівні з спікальним візком. Щонайменше один ущільнювальний короб передбачено щонайменше в одній секції рухомої колосникової решітки паралельно напрямку руху.
Подальші ознаки, переваги та можливі застосування винаходу випливають з опису та наведених креслень. Тут усі описані та/або зображені ознаки самостійно або в довільній комбінації утворюють предмет винаходу, незалежно від їх короткого опису в формулі винаходу або їх зворотних посилань.
На наведених фігурах показано: на Фіг. 1 - конструкція рухомої колосникової решітки, на Фіг. 2 - конструкція за цим винаходом спікальних візків як секції ланцюга рухомої колосникової решітки в зоні двох дуттьових камер, на Фіг. З - конструкція за цим винаходом ущільнювальної пластини і ущільнювального короба і на Фіг. 4 - конструкція за цим винаходом вхідної або вихідної зони ущільнювального короба.
На Фіг. 1, як вже було детально пояснено в принципі, показано розташування рухомої колосникової решітки, що також є основою цього винаходу.
На Фіг. 2 показано переріз ланцюга 1 рухомої колосникової решітки, який зображений на прикладі з двома сусідніми дуттьовими камерами 41 і 43 та трьома спікальними візками 31, Зг та
Зз. Кожен з трьох спікальних візків 31, З2 та Зз має раму 30, яка складається з двох кінцевих частин 33, що простягаються найбільшою мірою в напрямку Х і які мають переважно п'ять поперечин 32, розташованих поперек, закріплених на кінцевих частинах 33 і простягаються найбільшою мірою в напрямку У. На цих поперечинах 32 по черзі розташовані колосники 35, на яких утримують матеріал В, що заповнює спікальний візок.
Три спікальні візки 31, Зг і Зз проходять над дуттьовими камерами 41 і 43. Ущільнювальний короб 50 розташований так, що простягається поверх обох дуттьових камер 41 і 43.
Ущільнювальний короб 50 заповнено рідиною.
Крім того, спікальні візки З, З» і Зз мають ущільнювальну пластину 60, яка показана тільки для спікального візка З». Ущільнювальні пластини 60 змонтовані на одному рівні, наприклад, на рамі спікальних візків 31, З» і Зз, переважно, на ущільнювальних доріжках, і кожна простягається за межі спікальних візків 31, З2 і Зз у напрямку Х. Як показано, ущільнювальні пластини 60 занурюються в ущільнювальний короб 50.
З допомогою помпи 70 та трубопровода 71 подавання рідина може повторно заповнювати ущільнювальний короб 50 і виводитися по трубопроводу 72 випуску. Тим самим рідина може рециркулювати, щоб уникнути перегріву. Можливо також повторне заповнення рідини та/або
Зо застосування буферної системи (не показано).
На Фіг. З більш детально показано ущільнювальний короб 50. Ущільнювальна пластина 60 встановлена на рамі 30 спікального візка З (тільки зазначено на Фіг. 3), при цьому, ущільнювальна пластина 60 виконана у вигляді Ї- подібного профілю. Її більш короткий бік закріплений гвинтом 61 на рамі 30 спікального візка З».
Ущільнювальний короб 50 висотою Н наповнюється рідиною | з двома рівнями 11 і 12.
Рівень І знаходиться поруч з навколишнім середовищем, а рівень І 2 обернений на внутрішній бік печі, переважно ущільненої у напрямку руху двома ущільнювальними коробами 60, а ортогонально до напрямку руху ущільнювальними перемичками, також встановленими на спікальних візках 3.
На Фіг. 4 показана вхідна або вихідна зона 51 ущільнювального короба 50 в координатах Х-
У. Вона складається з декількох ущільнювальних листків 521, 522 і 52з,. Переважно, ці ущільнювальні листи 521, 522 і 523 розташовані симетрично один одному. Крім того, бажано, щоб ущільнювальні листи 521, 522 і 523 мали утримуючі полімерні елементи 54 на боці, який може бути притиснений до ущільнювальної пластини 60.
Ущільнювальні листи 521, 522 і 523 виготовляють з м'якого матеріалу з гнучкої сталі, притиснутого до ущільнювальної перемички, переважно, використовуючи пружини 53. Таким чином вони утримують ущільнювальну рідину І! і уникають її виливання з ущільнювального короба 50, оскільки вони діють як бар'єри для рідини на кінці та вході по довжині обладнання, притискаючись до ущільнювальної пластини 60.
Перелік посилань 1 машина для випалу гранул 2 зонд
З спікальний візок 4 рухома колосникова решітка, ланцюг спікальних візків 5 верхня гілка конвеєра б безперервний конвеєр 7 Ходове колесо спікального візка 8 внутрішня рейкова напрямна 9 зовнішня рейкова напрямна 60 10 підйомна або ведуча зубчата зірочка
11 западина між зубцями 13 опускаюча або ведена зубчата зірочка 14 западина між зубцями 15 нижня гілка конвеєра
З0 рама спікального візка 31 ходове колесо 32 поперечина
З3 кінцева частина 34 бічна стінка 35 колосник 41 перша дуттьова камера 43 друга дуттьова камера 50 ущільнювальний короб 51 вихідна або вхідна зона ущільнювального короба
Бач,
Баг», 523з ущільнювальний листок 53 пружина 54 утримуваний полімер 60 ущільнювальна пластина б1 гвинт 70 помпа 71 трубопровід подавання 72 трубопровід випуску
Н висота ущільнювального короба
Ї рідина
І,
Ї» рівень рідини
Коо)

Claims (13)

ФОРМУЛА ВИНАХОДУ
1. Пристрій для термічної обробки насипного матеріалу, що має ланцюг рухомої колосникової решітки, здатний рухатись по колу в напрямку руху, який складається з нескінченної рухомої колосникової решітки (1) з рухомими ланками, множиною спікальних візків (3), кожен з яких 35 складається з рами (30) з кінцевими частинами (33), на яких закріплено ходові колеса (31), і колосників (35), розташованих на поперечинах (32), дуттьових камер (41, 43), розташованих так, що із щонайменше однієї дуттьової камери (41, 43) газ тече крізь спікальні візки (3) та їх колосники (35) від дуттьових камер (41, 43) або в них, на кожному спікальному візку (3) рухомої колосникової решітки (1) змонтовано щонайменше одну ущільнювальну пластину (60), 40 встановлену паралельно напрямку руху і на рівні із спікальним візком (3), при цьому щонайменше один ущільнювальний короб (50) передбачено в щонайменше одній секції рухомої колосникової решітки (1) паралельно напрямку руху так, що рідина може заповнювати щонайменше один ущільнювальний короб (50), розташований так, що ущільнювальна пластина (60) занурюється в рідину (І) під час роботи, який відрізняється тим, що ущільнювальна 45 пластина (60) занурюється в рідину в ущільнювальному коробі (50) у вхідній зоні (51) і виходить з неї у вихідній зоні (51), при цьому вхідна і вихідна зони (51) мають ущільнювальні листи (521, Б22, 523), встановлені з можливістю притиснення до ущільнювальної пластини (60) пружинами (53).
2. Пристрій за п. 1, який відрізняється тим, що ущільнювальний короб (50) має и-подібний 50 профіль.
3. Пристрій за будь-яким з попередніх пунктів, який відрізняється тим, що рідиною (І) є вода або комбінації двох або трьох різних рідин.
4. Пристрій за п. 3, який відрізняється тим, що ущільнювальний короб (50) має вироту (Н), яка вище суми рівня (11, 12) рідини і величиною А, причому А визначають як Р 9 , де Ар. 55 різниця тисків між тиском у дуттьовій камері (41, 43) і тиском навколишнього середовища (в Па), р - щільність рідини (кг/м3У), а д - гравітаційна постійна (м/сг).
5. Пристрій за п. З або п. 4, який відрізняється тим, що ущільнювальний короб (50) виконано таким чином, що рівень рідини при умовах навколишнього середовища має висоту (Н), яка д--. вище різниці рівня рідини (11, 12) мінус величина А, при цьому А визначають як Р 9 , де
Ар. різниця тисків між тиском у дуттьовій камері (41, 43) і тиском навколишнього середовища (в Па), р - щільність рідини (кг/м3У), а д - гравітаційна постійна (м/с).
6. Пристрій за будь-яким з попередніх пунктів, який відрізняється тим, що ущільнювальна пластина (60) простягається по всій довжині спікального візка (3) від однієї кінцевої частини (33) до іншої (33).
7. Пристрій за будь-яким з попередніх пунктів, який відрізняється тим, що ущільнювальну пластину (60) закріплено болтами на рамах (30) спікальних візків (3).
8. Пристрій за будь-яким з попередніх пунктів, який відрізняється тим, що ущільнювальний короб (50) простягається над щонайменше двома дуттьовими камерами (41, 43).
9. Пристрій за будь-яким з пп. 1-7, який відрізняється тим, що ущільнювальний короб (50) простягається над усіма дуттьовими камерами (41, 43).
10. Пристрій за будь-яким з попередніх пунктів, який відрізняється тим, що два ущільнювальні короби (50) розташовано навпроти і паралельно один одному.
11. Пристрій за п. 1, який відрізняється тим, що ущільнювальні листи (521, 522, 523) виконано з гнучкої сталі.
12. Пристрій за будь-яким з попередніх пунктів, який відрізняється тим, що для рідини передбачено помпу (70), трубопровід (71) подавання до щонайменше одного ущільнювального короба (50) і трубопровід (72) випуску з щонайменше одного ущільнювального короба (50).
13. Спосіб термічної обробки насипного матеріалу, що має ланцюг рухомої колосникової решітки, який рухається по колу в напрямку руху, який складається з нескінченної рухомої колосникової решітки з рухомими ланками, множиною спікальних візків, кожен з яких складається з рами з ходовими колесами, і колосників, розташованих на поперечинах, і дуттьових камер, встановлених так, що газ тече крізь спікальні візки та їх колосники від дуттьових камер або в них, при цьому щонайменше одна ущільнювальна пластина, змонтована на спікальному візку рухомої колосникової решітки паралельно напрямку руху і на одному рівні з спікальним візком, занурюється в рідину, яка заповнює щонайменше один ущільнювальний короб, причому ущільнювальний короб передбачають в щонайменше одній секції рухомої колосникової решітки паралельно напрямку руху, який відрізняється тим, що ущільнювальна Зо пластина (60) занурюється в рідину в ущільнювальному коробі (50) у вхідній зоні (51) і виходить з неї у вихідній зоні (51), при цьому вхідна і вихідна зони (51) мають ущільнювальні листи (521, Б22, 523), які встановлено з можливістю притиснення до ущільнювальної пластини (60) пружинами (53).
гак а , 5 К Кеннет тн тент тт ІВ і паж -и й е- ння ку ше 4 дян вт аа ; 4 нан НК НК КК НИ НИК ВОК КК КК КК ра х ї Її ї Е: Н ї 5 ї ї ке х Я : х ї Н Е ї І Н З ї т є С р киш ши ши шин п ше шо ше др Кі форнннненн певні ниж еьі аннні в вінн в рктнн не пон вні вен вес У о М І-І аа жене ДИ ше ше че і: А кри С 3 1 у ї У ке ше її г їх й ан й їЯ х Кк : їх Моя - 7 -д й 8 ва МЕ шк КЗ « 5 14-- з ів Е ї За НК т й хі пу Н м ще Ще НІ | ТЕ Й Ї Я ЩЕ ЩІ І й вами й о я сосссонеео о Он ооо с Кей о й фев ен нні ект ні орянн КОНЯ сини і КЕ же і : ! Е : і і і і пк а Ех
Фіг. 1 та Мн х 3, За ЕН В | В В І Н Н 32 82 182 182 Ва вісн. 5321 132). 1321. 1321. 132) 3) 30 (3) лю | (з) 7 бу нн і / 72 7 7а ді 43 й
Фіг. 2
З У ній т )- ! і ! Ї в1--7 Й зо 60
І. ! 4 н шах зі . кі ; УМ шк : Пи 7 ЧИМ Ж
Фіг. З » Х 523525 БУ 5о й - сени м о Е Модне ШК ШО ШЕ во "КЕДИ я 524 525 54, х 51
Фіг. 4
UAA202000423A 2017-08-03 2017-08-03 Засіб для поздовжнього ущільнення дуттьових камер у пристроях з рухомими колосниковими решітками UA122760C2 (uk)

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
PCT/EP2017/069662 WO2019024995A1 (en) 2017-08-03 2017-08-03 LONGITUDINAL SEALING SYSTEM FOR WIND BOXES IN ROLLER GRID INSTALLATIONS

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA122760C2 true UA122760C2 (uk) 2020-12-28

Family

ID=59579620

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAA202000423A UA122760C2 (uk) 2017-08-03 2017-08-03 Засіб для поздовжнього ущільнення дуттьових камер у пристроях з рухомими колосниковими решітками

Country Status (8)

Country Link
US (1) US20200158435A1 (uk)
EP (1) EP3662219B1 (uk)
CN (1) CN110998205B (uk)
BR (1) BR112020001681B1 (uk)
CA (1) CA3071201A1 (uk)
RU (1) RU2745753C1 (uk)
UA (1) UA122760C2 (uk)
WO (1) WO2019024995A1 (uk)

Families Citing this family (2)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
CN112964070A (zh) * 2021-02-01 2021-06-15 中国科学院包头稀土研发中心 可基于h钢轨道运行的移动小车及稀土电解自动加料装置
CN113091460A (zh) * 2021-04-23 2021-07-09 张家港宏昌钢板有限公司 一种烧结机余热监控调节方法

Family Cites Families (16)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US2800319A (en) * 1954-10-08 1957-07-23 William M Duncan Apparatus for heat treating ore
US2825550A (en) * 1955-12-06 1958-03-04 Mcdowell Company Inc Wind box sealing construction for sintering machines
US3589691A (en) * 1968-10-07 1971-06-29 Mckee & Co Arthur G Treatment of material on a moving support
FR2184445B1 (uk) * 1972-05-17 1977-08-19 Creusot Loire
US3907260A (en) * 1974-01-23 1975-09-23 Fuel Equipment Co Inc Apparatus and method for preheating refractory lined ladles
DE3433043A1 (de) * 1984-09-08 1986-03-20 Metallgesellschaft Ag, 6000 Frankfurt Verfahren zur thermischen behandlung von stueckigen oder agglomerierten materialien auf einem wanderrost
CN1248693A (zh) * 1999-09-09 2000-03-29 燕山大学 烧结机非接触式磁性液体密封装置
DE102011016467B4 (de) * 2011-04-08 2013-05-23 Outotec Oyj Rostwagen-Wechselvorrichtung
JP5789883B2 (ja) * 2011-12-05 2015-10-07 Primetals Technologies Japan株式会社 部分還元鉄製造方法および部分還元鉄製造装置
RU126440U1 (ru) * 2012-10-08 2013-03-27 Открытое акционерное общество "Уральский завод тяжелого машиностроения" Спекательная тележка
ES2588068T3 (es) * 2012-10-08 2016-10-28 Outotec (Finland) Oy Máquina para el tratamiento térmico de material a granel
RU139691U1 (ru) * 2013-05-07 2014-04-20 Открытое акционерное общество "Новолипецкий металлургический комбинат" Агломерационная машина
CN104457257B (zh) * 2014-11-27 2016-06-01 攀钢集团攀枝花钢钒有限公司 烧结机台车底部两侧密封结构
DE102015121829A1 (de) * 2015-12-15 2017-06-22 Outotec (Finland) Oy Rostwagen zum Transport von Schüttgut für eine thermische Behandlung
DE102016102957A1 (de) * 2016-02-19 2017-08-24 Outotec (Finland) Oy Verfahren und Vorrichtung zur Beschickung von Rostwagen eines Wanderrostes zur thermischen Behandlung von Schüttgütern
DE202016008145U1 (de) * 2016-03-15 2017-04-04 Outotec (Finland) Oy Vorrichtung für die Abdichtung zwischen Windkästen unterschiedlichen Drucks in Wanderrostanlagen

Also Published As

Publication number Publication date
WO2019024995A1 (en) 2019-02-07
RU2745753C1 (ru) 2021-03-31
BR112020001681A2 (pt) 2020-07-21
EP3662219A1 (en) 2020-06-10
BR112020001681B1 (pt) 2022-06-14
CN110998205B (zh) 2021-10-01
CN110998205A (zh) 2020-04-10
CA3071201A1 (en) 2019-02-07
EP3662219B1 (en) 2021-09-29
US20200158435A1 (en) 2020-05-21

Similar Documents

Publication Publication Date Title
KR100850820B1 (ko) 가열로에서 나온 고온 벌크 재료의 층을 냉각시키기 위한 방법과, 고온 벌크 재료를 냉각시키기 위한 장치
RU2116600C1 (ru) Охладитель для охлаждения материала, состоящего из макрочастиц
CA2885219C (en) Machine for the thermal treatment of bulk material
UA122760C2 (uk) Засіб для поздовжнього ущільнення дуттьових камер у пристроях з рухомими колосниковими решітками
CA2546587C (en) Bulk material cooler for cooling hot material to be cooled
JP2007536494A (ja) 冷却したい熱い材料を冷却するためのバラ積材料冷却器
KR20140004122A (ko) 용융 설비를 위한 금속 충전물을 이송 및 예열하는 기구 및 그 방법
KR101517125B1 (ko) 용융 설비를 위한 금속 충전물을 이송 및 예열하는 기구 및 그 방법
US3393904A (en) Travelling grate sintering apparatus and the like
US3915441A (en) Heating furnace of walking beam type
RU2795305C1 (ru) Комплекс для проведения нормализации крупного вагонного литья и закалки с последующим отпуском среднего вагонного литья
US1825107A (en) Furnace conveyer
US1883788A (en) Conveying mechanism for furnaces
US489017A (en) Furnace foe heating steel ingots
RU2816886C1 (ru) Устройство и способ предварительного нагрева и подачи металлической шихты в плавильную печь
US2878009A (en) Sinter cooling machines
US734104A (en) Ore-roasting furnace.
EP3894770B1 (en) Induration machine
EP0039530B1 (de) Plattenbandförderer
US3380722A (en) Furnace for heating slabs and the like and conveyor for use thereon
US706756A (en) Ore-roasting furnace.
DE4320725A1 (de) Schubrostkühler zum Abkühlen von heißem Gut
PL133975B1 (en) Moving hearth of a hardening furnace